Dmuchawa Grizzly

Kosiarki, podkaszarki, sekatory, odkurzacze do liści, wertykulatory, pilarki, itp. Dział poświecony narzędziom ? ich wyborowi i ich wykorzystaniu w ogrodzie, od prac ziemnych, przez pielęgnację trawnika, drzew, krzewów i kwiatów do akcesoriów ułatwiających utrzymanie porządku w ogrodzie ? i wiele innych.

Moderator: wika001

igor34
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 05 gru 2018, 0:22
Dmuchawa Grizzly

autor: igor34 » 05 gru 2018, 0:32

Witam serdecznie forumowiczów :lol:
Zastanawiam się nad kupnem dmuchawy spalinowej Grizzly BLSB 3030. Macie może jakieś doswiadczenia z tym producentem?

zagorski-tomasz
Aktywny
Aktywny
Posty: 112
Rejestracja: 20 kwie 2014, 6:57
Lokalizacja: mazowiecki
Re: Dmuchawa Grizzly

autor: zagorski-tomasz » 05 gru 2018, 9:19

Sprzęt z tych tańszych chińczyków produkowany typu Lidl czy Biedronka,na części zamienne raczej nie licz ,zbyt ciężka jak na swoją moc i budowę,ogólnie jednorazówka jakich wiele i szczerze mówiąc jej parametry są takie sobie a przynajmniej w rzeczywistości tak to wygląda

oscypek
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 23 kwie 2018, 21:17
Re: Dmuchawa Grizzly

autor: oscypek » 10 wrz 2020, 20:46

Nie znam tej marki, ale niedawno zakupiłem dmuchawę ryobi na allegro w ich sklepie oficjalnym, mój model to OBL18JB, to wersja akumulatorowa. Lekka, poręczna ale tez mozna, dobrze sobie radziła ze zdmuchiwaniem ściętej, mokrej trawy.

viki42
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 16 gru 2015, 10:54
Re: Dmuchawa Grizzly

autor: viki42 » 30 sty 2021, 11:48

Też nie znam tej marki. Ale z doświadczenia wiem, że Makita robi dobre sprzęty. Dmuchawy z tego co się orientuję to też mają. Rzuć okiem na MAKITA BHX2501. Wydaje mi się, ze ma dobre parametry. Mam kilka urządzeń tej marki i służą bezawaryjnie.

Domores
Aktywny
Aktywny
Posty: 112
Rejestracja: 14 cze 2018, 22:03
Re: Dmuchawa Grizzly

autor: Domores » 31 sty 2021, 11:03

W tym roku zostały wprowadzone ograniczenia w używaniu tego rodzaju sprzętu więc warto przed zakupem sprawdzić czy tam gdzie mieszkamy można ich używać.


Wróć do „Narzędzia ogrodnicze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 38 gości

Gotowe projekty domów