Ogrodzenie

Zastanawiasz się jak ogrodzić swoją działkę czy ogród? Które ogrodzenie spełni Twoje wymagania i dodatkowo będzie elementem dekoracyjnym ogrodu? Tutaj znajdziesz odpowiedzi na te pytania.

Moderator: wika001

K@linka
Aktywny
Aktywny
Posty: 193
Rejestracja: 12 sty 2015, 8:35
Ogrodzenie

autor: K@linka » 07 sty 2021, 12:20

Nasza działka ma wymiary 30x40. Planujemy ogrodzenie z lanym murkiem z czarną siatka powlekaną, z 3 stron wokół działki. Dylematem jest strona frontowa. Planowaliśmy bramę i furtkę z gotowych ladnych paneli i słupki gotowe z firmy joniec. pozostałe na froncie około 22 m wiadomo wizualnie wyglądałaby super gdyby również były ze stalowych paneli i słupków joniec. Jednak po wykończeniu domu chcielibyśmy zredukować ostatnie koszty do minimum i przeznaczyć pieniądze na inne rzeczy, wiec oprócz bramy i furtki resztę ogrodzenia zrobić z siatki (wokół dzialki i tak docelowo planujemy sadzenie drzew i krzewów które z biegiem czasu czesciowo moga zaslonic siatkę). Czy ktos z Was wprowadzil w zycie takie rozwiązanie? Proszę o zdjęcia. Jestem ciekawa jak wyglądają takie relizacje.

Awatar użytkownika
tetate
Aktywny
Aktywny
Posty: 290
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Ogrodzenie

autor: tetate » 07 sty 2021, 13:34

Nie mam zdjec, ale pomysl, zeby obsadzix frontowe ogrodzenie i bedzie pieknie. Mozecie zrobic z jonca ladne slupy boczne do bramy wjazdowej i furtki oraz wiate smietnikowa, jesli planujecie, co nada elegancji i podkresli te elementy, a ogrodzenie obsadzic szybkorosnacym bluszczem, dzikim winem lub nawet kwiatami pnacymi jednorocznymi typu nasturcja. Cala trojka nie wymaga specjalnych zabiegow pielegnacyjnych i znosi susze.
Porzadne ogrodzenia panelowe ma firma Metalurgia.
Ostatnio zmieniony 12 sty 2021, 11:39 przez tetate, łącznie zmieniany 1 raz.

karolina212
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 21 gru 2020, 14:04
Re: Ogrodzenie

autor: karolina212 » 12 sty 2021, 10:11

Sama miałam dylemat jakie ogrodzenie wybrać do mojego domu... Znalazłam bardzo fajną bramę w jednym z serwisów ogłoszeniowych :D


Wróć do „Ogrodzenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości

Gotowe projekty domów