Odzież robocza

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

holladotta
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 20 maja 2016, 8:23
Re: odzież robocza

autor: holladotta » 18 gru 2018, 14:50

Witam,
Odzież robocza musi być zawsze najwyższej jakości - dlatego ja, zamawiając ją do pracy, korzystam z oferty firmy GABI. Wykorzystuję tę odzież również w pracach w ogrodzie - jest wygodna i nie niszczy się tak łatwo.

gardenrun
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 30 lip 2014, 13:31
Re: odzież robocza

autor: gardenrun » 21 gru 2018, 14:32

Na odzieży roboczej nie ma co oszczędzać.

Vivre
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 65
Rejestracja: 10 lut 2018, 9:00
Re: odzież robocza

autor: Vivre » 07 lut 2019, 18:15

Owszem, nie ma co oszczędzać, nie ma też co przepłacać, jeśli możemy kupić coś w dobrej cenie. Nie wszystkie sklepy i hurtownie mają wysokie marże, sztuką jest takie własnie znaleźć zanim dokonamy bezmyślnego zakupu. Uważam, że do takich hurtowni, gdzie warto kupować należy Magros BHP https://magrosbhp.pl/kategoria-produktu/obuwie/obuwie-ochronne/polbuty-obuwie-ochronne/ Porównaj sobie ceny, ja uważam, że to strzał w dziesiątkę.

K@linka
Aktywny
Aktywny
Posty: 193
Rejestracja: 12 sty 2015, 8:35
Re: odzież robocza

autor: K@linka » 04 lis 2019, 14:07

Dobrze poszukać takich ubrań w hurtowniach. Spory wybór dobrej odzieży roboczej ma firma Ferpol. Jeśli nie wiecie na co konkretnie się zdecydować, polecam się z nimi skontaktować i na pewno coś powinni Wam odpowiedniego dobrać. Zamawialam tam ostatnio ubrania dla pracowników w swojej firmie. Pracodawca nie może dopuścić do wykonywania pracy osoby zatrudnionej na stanowisku, na którym przewidziano konieczność stosowania środków ochrony indywidualnej bądź odzieży i obuwia roboczego, bez wyposażenia w taką odzież. Może to grozić powaznymi konsekwencjami. Zobacz sobie https://www.ferpol.pl/1/44917-mocna-cie ... imowa.html

louis77
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2019, 11:54
Re: odzież robocza

autor: louis77 » 19 lis 2019, 11:55

idealnie sprawdzi sie odziez od fastpol invest ja ostatnio zaczałem od nich zamawiac i jest naprawde solidna polecam :? :D

Awatar użytkownika
HowWhen
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 21 lis 2019, 12:40
Re: odzież robocza

autor: HowWhen » 21 lis 2019, 13:26

Nie wie ktoś gdzie można kupić kombinezon jednoczęściowy zapinany na zamek, ale z możliwością regulacji szerokości pasa (szczupły i wysoki jestem, a wszystkie dla mnie XXL za szerokie)? Lub może ma do sprzedania? Kilka lat temu kupiłem taki na aukcji olx, ale metka jest tak sprana, że prawie nic nie widać i nie wiem kto takie produkował.. Zostało kilka liter OBK W..... lub ORK W.... Jakieś porady?

patykinio85
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 16 gru 2017, 23:02
Kontaktowanie:
Re: odzież robocza

autor: patykinio85 » 21 lis 2019, 20:22

Ja po prostu używam starych zniszczonych ciuchów :)

Awatar użytkownika
HowWhen
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 21 lis 2019, 12:40
Re: odzież robocza

autor: HowWhen » 22 lis 2019, 8:13

Też tak robię czasem, ale bardzo cenię możliwość założenia na krótki czas sporego kombinezonu, który chroni zwykłe ubranie. Troszkę inaczej u mnie wygląda praca w ogrodzie i nie zakładam go na cały dzień, robię to kilka razy w ciągu dnia, więc kombinezon mogę narzucić. Poczekam jeszcze troszkę, może ktoś coś podpowie, bo wczoraj sam szukałem, ale wszystkie regulację pasa mają gumką, co się kompletnie nie sprawdza przy mojej budowie. W starym miałem wszyty pasek regulujący z rzepami, który na stałe przyszyłem na minimalną długość (z tyłu może śmiesznie to wyglądało jakbym miał worek pod tyłkiem), ale mój wygląd i na dodatek z tyłu mi nie przeszkadzał...

sebastianoEm
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 11 paź 2017, 18:10
Re: Odzież robocza

autor: sebastianoEm » 13 sty 2020, 23:06

Dobrej jakości odzież ochronną dla pracowników widziałem na targach remadays. Nie pamiętam w tej chwili nazwy producenta ale jak teraz będę 13 lutego w Nadarzynie to się rozejrzę i dam znać :wink:

Maglo Maglo
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2020, 10:01
Re: Odzież robocza

autor: Maglo Maglo » 12 mar 2020, 9:02

Ja bym polecałem firmę Maglo w tej sprawie.

Arowana14
Aktywny
Aktywny
Posty: 122
Rejestracja: 25 maja 2012, 13:46
Re: Odzież robocza

autor: Arowana14 » 16 mar 2020, 20:36

Podczas pracy bardzo ważne jest noszenie odpowiedniej odzieży i obuwia. Musi być ono również dostosowane do pory roku. Z racji, że zacznie się robić cieplej to zerknijcie na sandały robocze. Takie obuwie to wygoda i komfort pracy. Oraz bezpieczeństwo. Buty posiadają odpowiednie atesty.
BOB-BUDOWNICZY

kurtki odblaskowe
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 08 lip 2020, 9:45
Re: Odzież robocza

autor: kurtki odblaskowe » 08 lip 2020, 9:50

Chyba najlepiej kupić spodnie odblaskowe i kurtki w sklepie internetowym, przynajmniej nie trzeba tracić czasu na przemieszczanie się i poszukiwanie odpowiedniego sklepu stacjonarnego

Kosiojacck45
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 06 sie 2020, 10:43
Re: Odzież robocza

autor: Kosiojacck45 » 06 sie 2020, 11:11

Mi się sprawdza taki kombinezon Obrazek. W mojej pracy to niezbędny element ubioru

zgredek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 17 lip 2020, 13:42
Re: Odzież robocza

autor: zgredek » 28 sie 2020, 10:26

Niedawno kupiłem demar buty robocze Jeżeli, ktoś szuka to polecam serdecznie, bo buty są naprawdę dobrej jakości. :D

Bartex1985
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 40
Rejestracja: 28 sie 2020, 11:56
Re: Odzież robocza

autor: Bartex1985 » 23 gru 2020, 12:06

Ja w odzież roboczą dla siebie i dla swoich pracowników zaopatruję się w tym sklepie deltabhp. Ostatnio kupiłem kilka kurtek ochronnych i buty. Sklep naprawdę ma dobre ceny i super.


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot], martan i 77 gości

Gotowe projekty domów