Bloczki betonowe na magazyn

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

zmarzlak
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 57
Rejestracja: 20 sie 2015, 11:26
Re: Bloczki betonowe na magazyn

autor: zmarzlak » 18 kwie 2019, 7:49

Nie wiem czy jest sens teraz budować murowany magazyn. Zdecydowana większość firm stawia teraz na stalowowe hale magazynowe. Zanim podejmiesz decyzję poczytaj sobie może o tego rodzaju magazynach.

Bnedykt33
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 51
Rejestracja: 20 mar 2018, 14:13
Re: Bloczki betonowe na magazyn

autor: Bnedykt33 » 27 cze 2019, 10:56

Polecam zakupy w firmie lean-tech.pl to znany na rynku krajowym producent przenośników taśmowych oraz transporterów rolkowych (przenośniki rolkowe grawitacyjne napędzane) Wszystkie urządzenia spełniają najwyższe wymogi bezpieczeństwa a także posiadają dwu letnią gwarancję. Do każdego jest dołączona szczegółowa dokumentacja. Polecam zapoznać się z ich ciekawą ofertą. To pionierzy jeśli chodzi nowoczesne i innowacyjne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa pracy oraz ochrony maszyn.

Bartex1985
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 40
Rejestracja: 28 sie 2020, 11:56
Re: Bloczki betonowe na magazyn

autor: Bartex1985 » 17 wrz 2020, 20:47

Ja swoje materiały budowlane zakupiłem przy okazji jak umawiałem się z firmą do docieplenia dachu.

KasiaL90
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 01 gru 2020, 22:52
Re: Bloczki betonowe na magazyn

autor: KasiaL90 » 10 gru 2020, 12:23

Może pomocny będzie namiar na firmę Europolit, która oferuję dystrybucję bezazbestowych materiałów uszczelniających, izolacji wysokotemperaturowych, materiałów ciernych. Warto zaznaczyć, że firma oferuję bardzo atrakcyjne ceny.

K@linka
Aktywny
Aktywny
Posty: 193
Rejestracja: 12 sty 2015, 8:35
Re: Bloczki betonowe na magazyn

autor: K@linka » 26 maja 2021, 13:24

Dajcie sobie spokój z bloczkami betonowymi na magazyn. Rozwiazanie nie jest wygodne, nie jest praktyczne i nie jest tanie. Taki magazyn będziecie poza tym stawiali wieki. Moim zdaniem o wiele lepiej zdecydować się na postawienie magazynu w konstrukcji stalowej. Magazyn taki stawia się szybciej oraz potem łatwiej mozna go rozbudować.
Polecam po prostu skontaktować się z firma stawiającą takie magazyny i powinni wycenić Ci robotę.


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości

Gotowe projekty domów