Taśma LED do doświetlenia roślin?

Rośliny w mieszkaniu i na tarasie, co lubią, a czego nie? Jak je uprawiać i chronić przed szkodnikami i chorobami. Informacje dotyczące na temat różnych gatunków oraz porady jak sobie radzić z problemami w uprawie roślin doniczkowych.

Moderator: wika001

klaapton
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 09 lis 2020, 18:25
Taśma LED do doświetlenia roślin?

autor: klaapton » 09 lis 2020, 18:36

Szukam taśmy LEDowej do doświetlenia swoich roślin (najlepiej na metry z możliwością pocięcia/lutowania, albo paski około półmetrowe max). Najpierw trafiłam na ledy typu GROW, ale po obejrzeniu jakichś filmików dowiedziałam się, że najlepsze są takie o pełnym spektrum światła. No i teraz nie bardzo mogę znaleźć konkretnych produktów. Ktoś coś doradzi?

Light4Plant
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 11 sty 2022, 12:02
Re: Taśma LED do doświetlenia roślin?

autor: Light4Plant » 09 lut 2022, 11:06

Czołem Pasjonaci!
Jesteśmy startującą firmą z Gdańska, która projektuje i produkuje oświetlenie LED do roślin.
Naszym głównym targetem są firmy produkujące owoce, kwiaty i rozsady, lecz nasze produkty równie dobrze sprawdzą się w prywatnych uprawach.
Posiadamy 3 produkty skategoryzowane względem mocy – 100W, 200W, 400W. Każdy z nich posiada 3 widma do wyboru: wariant A – czerwono-niebieskie, wariant B - czerwono-niebieskie z dodatkiem białego oraz wariant C – full spectrum.
Obrazek
Obrazek
Widmo A
Obrazek
Widmo B
Obrazek
Widmo C

Produkty w naszej ofercie wyposażone są w diody LED marki Samsung oraz zasilacze Mean Well. Moduł LED został zaprojektowany specjalnie dla nas przez firmę, która może pochwalić się 30 letnim doświadczeniem w projektowaniu elektroniki.
Nasze oprawy są przebadane w niezależnym laboratorium fotometrycznym, co daje pewność i zgodność z deklarowanymi przez nas danymi technicznymi. Zakres temperatur jest również potwierdzony badaniami i umożliwia pracę w temperaturze do +40°C (raport z badań dostępny na stronie). To wszystko pozwala nam zapewnić niezawodność i żywotność powyżej 70000h (nawet 15 lat pracy w trybie 12/12).
Nasze lampy mają możliwość niezależnego sterowania dwoma kanałami – czerwonym oraz niebiesko-białym, co daje możliwość indywidualnego doboru spektrum.
Aktualnie mamy dostępne od ręki oprawy DALIA 100 wykonane w wariancie B, które można kupić w sklepie internetowym naszego dystrybutora: https://sklep.danysc.pl/pl/p/DALIA-100-B-lampa-LED-do-uprawy-roslin/493
Specjalnie dla Was przygotowaliśmy rabat w wysokości 200zł. Podczas składania zamówienia należy zaznaczyć „Mam kupon rabatowy” i w okno wpisać „rabat200” (w razie problemów, prosimy o kontakt).

Karta katalogowa do pobrania: https://www.light4plant.pl/dalia-100/
Wszystkie parametry znajdziecie na naszej stronie https://www.light4plant.pl

Jeżeli macie jakieś pytania, uwagi, sugestie piszcie śmiało, na pewno każdą przeczytamy i rozważymy.

Życzmy udanych plonów!


Wróć do „Rośliny doniczkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

Gotowe projekty domów

cron