Biura w Gliwicach - jaka firma sprzątająca?

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

maaaariusz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 90
Rejestracja: 04 maja 2016, 18:47
Biura w Gliwicach - jaka firma sprzątająca?

autor: maaaariusz » 18 lut 2019, 16:20

Znacie jakość rzetelną firmę sprzątającą biura. Potrzebuję nawiązać współpracę, a nie chcę nikogo przypadkowego. Macie jakieś namiary godne polecenia?

gyzka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 54
Rejestracja: 13 kwie 2017, 13:50
Re: Biura w Gliwicach - jaka firma sprzątająca?

autor: gyzka » 19 lut 2019, 17:55

Ja mogę polecić firmę daress, z którą sama współpracuję już od jakiegoś czasu i jak do tej pory nie dali mi powodów do niezadowolenia. Zdecydowałam się na współprace z nimi ze względu na spore, bo ponad 10 letnie doświadczenie w tej branży. Są elastyczni, więc dostosują godziny pracy do Twoich wymogów. Wolisz mieć posprzątane biura rano, dla nich nie ma problemu. Są rzetelni, sumienni a w pracy wykorzystują detergenty wysokiej jakości, co przekłada się na jakość pracy.

Damian333
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 17 kwie 2018, 10:42
Re: Biura w Gliwicach - jaka firma sprzątająca?

autor: Damian333 » 29 cze 2019, 16:25

Ja jestem z innej części Polski i też szukam jakiejś dobrej firmy sprzątającej. Pół roku temu wróciłem z Anglii i tam nie bylo problemu, bo na kazdym kroku ogloszenia window cleaner wandsworth i wiele wiecej ale tutaj nie mam pojecia czym kierowac sie przy wyborze. Mozecie mi troche doradzic? Bede wdzieczny!

jarilitmanen
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 25 lis 2010, 15:25
Kontaktowanie:
Re: Biura w Gliwicach - jaka firma sprzątająca?

autor: jarilitmanen » 03 lis 2020, 18:54

maaaariusz pisze:Znacie jakość rzetelną firmę sprzątającą biura. Potrzebuję nawiązać współpracę, a nie chcę nikogo przypadkowego. Macie jakieś namiary godne polecenia?


Sprawdź młodą firmę Mr Office. Robią dobrą robotę.


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Grapeshot [Crawler] i 94 gości

Gotowe projekty domów