Ogród zimowy - czy warto w niego zainwestować?

Marzysz o ogrodzie zimowym, a nie wiesz jak go zaprojektować? W tym dziale znajdziesz informacje na temat projektowania i wykonania ogrodu zimowego, jego aranżacji i utrzymaniu. W dziale także informacje o wyborze i pielęgnacji roślin do ogrodów zimowych.

Moderator: wika001

KarolM12
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 14 paź 2020, 9:05
Ogród zimowy - czy warto w niego zainwestować?

autor: KarolM12 » 14 paź 2020, 9:17

Cześć. Jeśli zastanawiacie się czy warto wybudować ogród zimowy to moja odpowiedź brzmi tak. Ze swojego jestem bardzo zadowolony. Jest to idealne rozwiązanie dla miłośników zieleni oraz pozwala zatrzymać lato przez cały rok. Zabudowę swojego ogrodu zleciłem firmie i jestem bardzo zadowolony. Można wybrać fajne projekty, koszt jest niewielki, a wszystko wykonane jest bardzo profesjonalnie.

Domores
Aktywny
Aktywny
Posty: 112
Rejestracja: 14 cze 2018, 22:03
Re: Ogród zimowy - czy warto w niego zainwestować?

autor: Domores » 14 paź 2020, 9:23

Ogród zimowy to fajne rozwiązanie jak mamy miejsce które możemy na niego przeznaczyć. Trzeba pamiętać ze ogród zimowy to nie tylko zalety ale i wady o których warto wspomnieć http://www.e-ogrodek.pl/a/ogrod-zimowy- ... 10775.html polecam lekturę tego artykułu który odpowiada nam na takie pytania.

adamwitt
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 14 lip 2020, 12:03
Re: Ogród zimowy - czy warto w niego zainwestować?

autor: adamwitt » 17 gru 2020, 14:59

Budowa ogrodu zimowego to duże przedsięwzięcie, dlatego trzeba zwrócić uwagę na wiele elementów. Sądzę jednak, że komfort przebywania w chłodne dni w otoczeniu zieleni zrekompensuje każdy wysiłek ;-) Osobiście wykonałbym ogród zimowy w systemach aluminiowych Schuco, bo dużo dobrego o nich słyszałem od znajomych. Są ciepłe, szczelne i mają bardzo nowoczesny wygląd dzięki smukłym profilom. Ich ogród zaprojektowała i wykonała firma CB Aluminium z Krakowa, warto wziąć ich pod uwagę i porozmawiać o możliwościach.


Wróć do „Ogrody zimowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

Gotowe projekty domów