Materiał na sofę

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

Awatar użytkownika
tetate
Aktywny
Aktywny
Posty: 292
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Materiał na sofę

autor: tetate » 09 wrz 2020, 10:40

Pytanko: jaką sofę/narożnik wybrać, na której nie byłoby widać drapania kota? Chodzi mi materiał.. nie chce, żeby kot mi zaraz zniszczył.

Awatar użytkownika
martan
Aktywny
Aktywny
Posty: 194
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:21
Re: Materiał na sofę

autor: martan » 09 wrz 2020, 12:14

Bardzo popularne są teraz tkaniny welurowe - ładnie wyglądają i są przyjemne w dotyku. Mogą posiadać też dodatkowe funkcje np. są łatwe w czyszczeniu.
Ekoskóre bym odradziła, wyciera się i pęka. A na białej wszystko widać.

Ze swojej strony polecam zerknąć sobie do sklepu Bird Meble. W sklepie jest bardzo duży wybor sof - do wiekszości mozna równięż wybrać konkretną tkaninę. Polecam skontaktować się z obsługą sklepu. Powinni doradzić, jaka będzie tkanina łatwa w utrzymaniu w czystości.
Obrazek

Ten mebel jest ciekawy

K@linka
Aktywny
Aktywny
Posty: 197
Rejestracja: 12 sty 2015, 8:35
Re: Materiał na sofę

autor: K@linka » 16 lip 2021, 8:55

Powiem Ci, że welur całkiem dobrze się sprawdza. Nie byłam przekonana do tego materiału pokrycia sofy. Jednak postanowiłam kupić sobie taki fotel, uznałam że w razie czego fotel mozna będzie łątwiej wymienić ;) I jestem bardzo zadowolona. Jest bezproblematyczny jeśli chodzi o czyszczenie, nic w niego nie wsiaka. Po roku intensywnego użytkowania wyglada tak samo dobrze (a weźmy pod uwagę, ze na fotelu siedzi się o wiele częściej niż na sofie).

Od siebie mogę polecic meble Signal. Są świetnej jakości :)


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 103 gości

Gotowe projekty domów

cron