Internetowe sklepy ogrodnicze

Zastanawiasz się gdzie kupić rośliny, akcesoria ogrodowe, narzędzia? Tutaj znajdziesz opinie na temat poszczególnych produktów i sklepów, a także będziesz mógł porównać ceny i znaleźć okazję.

Moderator: wika001

ogrodnikjan49
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 03 gru 2019, 8:21
Re: Internetowe sklepy ogrodnicze

autor: ogrodnikjan49 » 03 gru 2019, 8:46

Przy budowie altanki i drewnianych konstrukcji polecam sklep Metalowka.pl
Wszelkiego rodzaju kątowniki, wiertła, tarcze do cięcia czy proste narzędzia pomiarowe, maja szeroki wybór. Ja pisałem do nich z zamówieniem przez e-mail, mają więcej fajnych produktów niż na stronie :D :D

K@linka
Aktywny
Aktywny
Posty: 193
Rejestracja: 12 sty 2015, 8:35
Re: Internetowe sklepy ogrodnicze

autor: K@linka » 06 maja 2020, 12:07

Polecam sklep Poradnik ogrodniczy: sklep.poradnikogrodniczy.pl

Bardzo duży wybór nawozów, produktów ochrony roślin jak również nasion.
Dobre ceny, aktualnie mają tam zniżki za wiele różnego rodzaju produktów.
Szybka wysylka.

Jak rownież trzeba ich pochwalić za doradztwo. Bardzo często zdarza się, ze mamy wątpliwości co do danego produktu. Jeśli nie bedziecie mogli sie na coś zdecydować, dobrze jest do nich zadzwonić, ewentualnie napisać maila. Powinni doradzić co bedzie najlepsze.
Ostatnio zmieniony 15 maja 2020, 12:13 przez K@linka, łącznie zmieniany 1 raz.

annamaslowska
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 40
Rejestracja: 17 kwie 2020, 9:06
Re: Internetowe sklepy ogrodnicze

autor: annamaslowska » 07 maja 2020, 12:30

nasiona i narządzia to rozumiem zeby kupic ale roślinę w sklepie internetowym?

Awatar użytkownika
tetate
Aktywny
Aktywny
Posty: 290
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Internetowe sklepy ogrodnicze

autor: tetate » 04 sie 2020, 11:15

Sama w tym roku przekonałam się do zamawiania przez internet jest wygodniej - po prostu wybieram to co jest mi potrzebne i kurier za kilka dni mi przywozi to co zamówiłam jest szybciej jest bezpieczniej bo nie muszę kupować w tłumie osób, a zwykle w takich miejscach kupujących jest bardzo wiele jak równiez jest taniej Zerknij sobie do sklep Ogrodniczy . W sklepie maja spory wybór nawozów oraz akcesoriów i dobre promocje.

kosimonia
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 30 sie 2020, 19:23
Re: Internetowe sklepy ogrodnicze

autor: kosimonia » 30 sie 2020, 19:36

A kupowaliście cos tu sklepogrodniczy.pl?
Juz w drugiej grupie zadaje pytanie bo nikt mi nie chce odpowiedzieć?

kosimonia
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 30 sie 2020, 19:23
Re: Internetowe sklepy ogrodnicze

autor: kosimonia » 30 sie 2020, 19:37

kosimonia pisze:A kupowaliście cos tu sklepogrodniczy.pl?
Juz w drugiej grupie zadaje pytanie bo nikt mi nie chce odpowiedzieć?



Chciałam w tym sklepie nabyc dzisiaj plandeka ogrodowa, nie wiem nawet czy ceny sa dobre?
Ma ktos jakies doswiadczenie?

Fijał55
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 22 paź 2020, 11:06
Re: Internetowe sklepy ogrodnicze

autor: Fijał55 » 22 paź 2020, 11:08

Ja nie tak dawno trafiłem na fajny sklep – abstore. W sprzedaży mają bardzo dużo różnych produktów zarówno właśnie takich do ogrodu, których szukasz jak i też różnych innych propozycji mają sporo, na które można zwrócić uwagę. Ogólnie różne produkty artykułów gospodarstwa domowe, zabawki i wiele innych więc tak naprawdę sporo różnych propozycji można znaleźć.

zgredek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 17 lip 2020, 13:42
Re: Internetowe sklepy ogrodnicze

autor: zgredek » 25 paź 2020, 10:01

kosimonia pisze:
kosimonia pisze:A kupowaliście cos tu sklepogrodniczy.pl?
Juz w drugiej grupie zadaje pytanie bo nikt mi nie chce odpowiedzieć?



Chciałam w tym sklepie nabyc dzisiaj plandeka ogrodowa, nie wiem nawet czy ceny sa dobre?
Ma ktos jakies doswiadczenie?

tak, plandeka ogrodowa, którą tam kupiłem służy mi już dwa lata i nie mam zastrzeżeń

KasiaL90
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 01 gru 2020, 22:52
Re: Internetowe sklepy ogrodnicze

autor: KasiaL90 » 09 gru 2020, 15:31

Ja najczęściej robię zakupy w tym ogrodniczym sklepie internetowym - Centrum ogrodnicze w Rzeszowie - KLOMB. Ostatnio zamawiałam u nich dwa karmniki dla ptaków dla moich synów i wybrałam takie Obrazek.

karolina212
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 21 gru 2020, 14:04
Re: Internetowe sklepy ogrodnicze

autor: karolina212 » 12 sty 2021, 10:14

Bardzo fajne akcesoria do domu i ogrodu znajdziesz w portalach ogłoszeniowych: Dom i ogród :D Polecam, sama znalazłam tam bardzo fajne meble ogrodowe!

maciolino
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 21 kwie 2021, 22:00
Re: Internetowe sklepy ogrodnicze

autor: maciolino » 28 kwie 2021, 9:43

Jeśli chodzi o sklep ogrodniczy ze sprzętem to polecam sklep spod Krakowa salon-kosiarek.pl. Sam kupiłem od nich swoją kosiarkę elektryczną na działkę i spalinową do ogrodu, a dodatkowo elektryczne nożyce do żywopłotu :wink: Jestem mega zadowolony, wszystko śmiga

darekOs
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 20 maja 2021, 13:28
Re: Internetowe sklepy ogrodnicze

autor: darekOs » 13 cze 2021, 21:13

U mnie dobrze się sprawdziła szkółka Karoliny Wyrzykowskiej z Legnicy. Prowadzą sprzedaż na miejscu i online - krzewydrzewa.pl Mają bardzo bogaty wybór sadzonek do ogrodów i sadów, sadzonki wysokiej jakości, zdrowe i ładne. U nas wspaniale owocują jabłonie, śliwki, morele, maliny czy borówki amerykańskie - większość drzewek i krzewów owocowych u nich kupowaliśmy.

janko982
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 03 wrz 2021, 10:43
Re: Internetowe sklepy ogrodnicze

autor: janko982 » 03 wrz 2021, 12:49

Obsadzając ogród zdecydowałem się na zakup ze sklepu krzewów i drzew owocowych i ozdobnych. One świetnie komponują się w moim ogródku. Polecam

szyszor
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 20 maja 2021, 13:32
Re: Internetowe sklepy ogrodnicze

autor: szyszor » 14 paź 2021, 23:31

To ja też mam dla was dobry namiar - internetowa hurtownia ogrodnicza iDino. Specjalizują się w systemach nawadniających, wężach ogrodowych i armaturze, ale znajdziecie tam także odstraszacze zwierząt i owadów, plandeki, włókniny, narzędzia ogrodnicze czy opryskiwacze. Wybór mają fajny, ceny rozsądne, dlatego zdecydowanie warto im się przyjrzeć.

sebix13
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 29 paź 2021, 9:46
Re: Internetowe sklepy ogrodnicze

autor: sebix13 » 29 paź 2021, 9:53

Witam serdecznie,
Zapraszam na najlepszy internetowy sklep ogrodniczy zgarden, który oferuje drzewka, choinki, krzewy i wiele innych.


Wróć do „Do ogrodu - ceny i opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości

Gotowe projekty domów