Pomoc w wyborze okien do domu

Miejsce, by pochwalić się swoimi osiągnięciami i zastosowanymi rozwiązaniami. Tu znajdziesz praktyczne podpowiedzi dotyczące wykonania elementów małej architektury, aranżacji ogrodu, uprawy i pielęgnacji roślin.

Moderator: wika001

asianocon
Aktywny
Aktywny
Posty: 243
Rejestracja: 16 lut 2018, 14:50
Re: Pomoc w wyborze okien do domu

autor: asianocon » 12 lip 2019, 12:46

Ile gwarancji mają nowe okna?

maaaariusz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 89
Rejestracja: 04 maja 2016, 18:47
Re: Pomoc w wyborze okien do domu

autor: maaaariusz » 17 wrz 2019, 16:57

Standard rynkowy to 5 lat, chociaż jak my szukaliśmy okien to jedna firma chciała nam dać tylko 4 lata. Nie braliśmy takich firm w ogóle pod uwagę. Natomiast w firmie Oknoplast znaleźliśmy okna jakości premium w dobrej cenie i gwarancja już 7 lat. Właśnie na ich okna się zdecydowaliśmy mamy okna Pixel w okleinie antracyt quartz, bardzo ładne i solidne. Niedawno kolega u nas był z żoną oglądać nasze okna, bardzo im się spodobały i później zamówili w Oknoplast takie same tylko w innym odcieniu. Nie mam nic przeciwko temu i każdemu je mogę doradzić zarówno mój jak i inny model z oferty okien PCV Oknoplast, ponieważ mam sprawdzoną tą firmę. Nas polecił te okna mój szef.

pola890
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 59
Rejestracja: 15 cze 2018, 13:56
Re: Pomoc w wyborze okien do domu

autor: pola890 » 11 paź 2019, 18:58

Firma Drutex jest Wam znana? Jeśli jeszcze nie to mogę Wam zagwarantować, że mają zarówno świetne produkty, jak i wszystkie opinie, więc śmiało możecie zerknąć sobie na to, co oferują. Na pewno będziecie zadowoleni, jeśli zdecydujecie się też od razu na rolety zewnętrzne od nich.

espera
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 67
Rejestracja: 03 cze 2015, 13:29
Lokalizacja: Toruń
Re: Pomoc w wyborze okien do domu

autor: espera » 06 lis 2019, 22:07

Prócz okien nie zapomnij o dodatkach do nich, Wako pod tym względem mają dobrą ofertę

Elzbieta89
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 01 sie 2017, 13:25
Re: Pomoc w wyborze okien do domu

autor: Elzbieta89 » 04 sie 2020, 15:43

Nowoczesne, najwyższej jakości wysokie drzwi z ukrytymi ościeżnicami oferuje firma Piudesign.

KasiaL90
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 01 gru 2020, 22:52
Re: Pomoc w wyborze okien do domu

autor: KasiaL90 » 13 gru 2020, 16:05

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z ofertą punktu PSB Mrówka, który będzie dobrym partnerem podczas remontu lub budowy. W Mrówce znajdziemy materiały ścienne, płyty gipsowe, farby, tynki elewacyjne i wewnętrzne, materiały izolacyjne i inne.


Wróć do „Zrób to sam - rozwiązania własne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości

Gotowe projekty domów

cron