Kosiarka spalinowa

Jeśli zastanawiasz się jaki wybrać trawnik, jak go założyć i pielęgnować oraz jak walczyć z chwastami na trawniku, zapraszamy do tego działu. Porady na temat trawników z rolki i siewu, ich utrzymania i właściwej pielęgnacji.

Moderator: wika001

Barelona
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 03 maja 2020, 17:16
Kosiarka spalinowa

autor: Barelona » 03 maja 2020, 17:19

Witam. Chciałbym poprosić Was o pomoc w wyborze kosiarki spalinowej. Najważniejsze aby kosiarka miała napęd, a także mocny silnik, oczywiście na tyle ile pozwoli budżet. Do koszenia nie mam bardzo dużej trawy, ale chcę aby kosiarka sobie poradziła jeśli przyjdzie potrzeba koszenia większej trawy. Do koszenia mam również teren, na którym jest bardzo gęsta trawa, a obecna kosiarka elektryczna nie daje rady (brakuje mocy) pomimo, że trawa jest niska. Budżet jakim dysponuje to 1300-1400 złotych

mej.dej
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 35
Rejestracja: 02 gru 2015, 16:17
Re: Kosiarka spalinowa

autor: mej.dej » 22 maja 2021, 11:17

Bardzo fajne i praktyczne są roboty koszące, polecam, choć trochę więcej kosztują, ale za to normalnie sprzęt jest pierwsza klasa, bezobsługowy, kosi dokładnie tak, jak powinien. Trawa jest równa, nie trzeba nic poprawiać, a oszczędność czasu jest znacząca. Można zająć się swoimi sprawami

astral
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 03 gru 2015, 9:21
Re: Kosiarka spalinowa

autor: astral » 22 lis 2021, 21:48

Jak kosiarka to dla mnie automatyczna. Super sprzęt, dokładny, praktyczny, działający tak, jak powinien. Pozwoli nam oszczędzić czas, pieniądze, mieć zadbany trawnik.

elusia617
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 02 sty 2020, 11:28
Kontaktowanie:
Re: Kosiarka spalinowa

autor: elusia617 » 26 mar 2022, 17:41

astral pisze:Jak kosiarka to dla mnie automatyczna. Super sprzęt, dokładny, praktyczny, działający tak, jak powinien. Pozwoli nam oszczędzić czas, pieniądze, mieć zadbany trawnik.


Automatyczna kompletnie nie nadaje się na dłuższą trawę i jak ktoś ma krzywą działkę.


Wróć do „Trawniki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

Gotowe projekty domów