Podjazd do garażu

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

Redakcja
Posty: 769
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Podjazd do garażu

autor: Redakcja » 19 lis 2013, 14:57

Wygodny i bezpieczny podjazd do garażu jest elementem wcale nie mniej ważnym, co samo miejsce do parkowania samochodu. Podjazd do garażu >>
Redakcja

niesia
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:26
Podjazd do garażu

autor: niesia » 19 lis 2013, 14:57

Bardzo ładne i gustowne. Nigdy nie przypuszczałam, że będę się interesować kostką brukową, ale temat jest w moim wypadku jak najbardziej na czasie bo sami niedawno z mężem układaliśmy naszą. Jeszcze się zastanawiam czy by właśnie na całym podjeździe nie położyć, bo póki co mamy tylko pod domem. Jak obliczyć ile takiej kostki dokładnie potrzeba? Bo podjazd mamy duży, ale że tak powiem ułożony z niezbyt ładnych "kocich łbów".

przemo003
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 22 lis 2013, 11:20
Re: Podjazd do garażu

autor: przemo003 » 20 gru 2013, 11:24

ja mam u siebie zwykły podjazd żwirowy - nic wymyślnego, ale wygląda dobrze

sabina89
Początkujący
Początkujący
Posty: 0
Rejestracja: 08 sie 2019, 23:59
Podjazd do garażu

autor: sabina89 » 27 kwie 2020, 22:18

Bardzo mi się podobają domy z kostką brukową, wyglądają nowocześnie i bardzo drogo. Zaletą kostki jest to, że bardzo łatwo o nią dbać i ją sprzątać. Tutaj jest bardzo ciekawy poradnik bielsko.biala.pl/aktualnosci/41019/wszystko-co-musisz-wiedziec-o-impregnacji-podjazdu-z-kostki-brukowej jak to robić.

annamaslowska
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 40
Rejestracja: 17 kwie 2020, 9:06
Re: Podjazd do garażu

autor: annamaslowska » 28 kwie 2020, 16:17

sabina89 pisze:Bardzo mi się podobają domy z kostką brukową, wyglądają nowocześnie i bardzo drogo. Zaletą kostki jest to, że bardzo łatwo o nią dbać i ją sprzątać. Tutaj jest bardzo ciekawy poradnik bielsko.biala.pl/aktualnosci/41019/wszystko-co-musisz-wiedziec-o-impregnacji-podjazdu-z-kostki-brukowej jak to robić.



kostka jak jest dobrze wykonana to chyba nie trzeba jej czyścić ;) ew odświeżyć myjką ciśnieniową :)


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 97 gości

Gotowe projekty domów

cron