Jakiej firmy niedrogi system alarmowy do domu

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

tymekalex91
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 13 paź 2016, 9:41
Jakiej firmy niedrogi system alarmowy do domu

autor: tymekalex91 » 24 paź 2016, 13:32

Cześć. Mam problem z wyborem systemu alarmowego do mojego domu. Muszę zamontować dość dobry alarm, który nie będzie wywoływać fałszywych sygnałów włamania - często podrużuje i nie chcę się niepotrzebnie martwić. Wyczytałam, iż alarmy Satel są zazwyczaj montowane w budynkach mieszkalnych. Natomiast nigdzie nie mogłem znaleźć informacji o konkurencyjnych systemach alarmowych? Czy nie są dostępne na naszym rynku? Czy po prostu są na tyle słabe, że nie ma sensu ich instalować w mieszkaniu. Chciałem się jeszcze dopytać jak wygląda zabezpieczanie domu kiedy jestem w jego środku. Czy można aktywować wtedy system alarmowy i przemieszczać się po domu normalnie. Oraz najważniejsza rzecz - mam kota. Czy taki zwierzak będzie włączał system alarmowy w mieszkaniu?
Ostatnio zmieniony 25 lut 2019, 10:18 przez tymekalex91, łącznie zmieniany 1 raz.

lingmulf
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 35
Rejestracja: 05 lip 2015, 20:04
Re: Jakiej firmy niedrogi system alarmowy do domu

autor: lingmulf » 18 lip 2017, 10:53

Jeżeli chodzi o alarmy do domu to dobrze, że się na niego decydujesz. Bezpieczeństwo to podstawa. Wiele osób zaopatruje się dziś też w monitoring albo systemy przeciwpożarowe. Ja mam w domu system alarmowy i przeciwpożarowy espol.pl. Mają dobre ceny, zaś sam system działa bez zarzutów.

Dopler
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 26 lut 2016, 9:42
Re: Jakiej firmy niedrogi system alarmowy do domu

autor: Dopler » 08 lis 2017, 13:24

Dokładnie, warto zainwestować w wiele rozwiązań wpływających na bezpieczeństwo nasze i naszej nieruchomości. Jeżeli ogranicza nas budżet możemy na początku wyposażyć nasz dom w system alarmowy. Wybierając firmę kierujmy się doświadczeniem oraz jakością oferowanego sprzętu, ponieważ to inwestycja na lata.

mały78
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 10 lip 2015, 18:00
Re: Jakiej firmy niedrogi system alarmowy do domu

autor: mały78 » 15 sty 2018, 1:47

Zanim wybrałem monitoring do mojego mieszkania oraz firmę, która mi to wszystko zamontuje, najpierw dobrze rozejrzałem się na rynku. Podzwoniłem i popytałem mniej więcej o oferty oraz o przybliżone ceny. Brałem pod uwagę także opinie wielu osób oraz internautów. W efekcie wybrałem firmę z ponad 30-letnim stażem usług ochrony osób i mienia - impuls24. Przez nich zamontowany mam system alarmowy oparty na czujkach ruchu. W razie gdyby coś się działo, to natychmiast przyjeżdżają sprawdzić co się dzieje. Zdecydowanie czuję się bezpieczniej, a raczej mój dom ;)

tulejka
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 350
Rejestracja: 01 cze 2017, 8:01
Re: Jakiej firmy niedrogi system alarmowy do domu

autor: tulejka » 15 sty 2018, 14:02

Najlepiej poszukać w sieci i rozeznać się w temacie

michalnalepa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 35
Rejestracja: 01 wrz 2017, 14:09
Re: Jakiej firmy niedrogi system alarmowy do domu

autor: michalnalepa » 17 sty 2018, 14:29

Jeśli chodzi o systemy alarmowe to fajnym uzupełnieniem są sejfy domowe sam posiadam taki w domu klasy S1 i wiem, że moje mienie jest bezpieczne trzymam tam ważne dokumenty jak również biżuterię. Pamiętajcie nawet wdrożenie alarmu nie da w 100% gwarancji i ochrony 8)

kordoba
Aktywny
Aktywny
Posty: 139
Rejestracja: 12 lis 2015, 17:43
Re: Jakiej firmy niedrogi system alarmowy do domu

autor: kordoba » 03 gru 2018, 14:26

System alarmowy to nie wszystko. Trzeba też pomyśleć o dobrym systemie przeciwpożarowym, między innymi o czujnikach dymu do domu. Na stronie sklep-firetech.waw.pl bez problemu zakupicie tego typu specjalistyczne akcesoria. Polecam się zainteresować.

Awatar użytkownika
selfcontrol12
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 03 wrz 2014, 22:10
Lokalizacja: Czeladź
Re: Jakiej firmy niedrogi system alarmowy do domu

autor: selfcontrol12 » 28 gru 2019, 18:21

System alarmowy całego domu to 1 sprawa, ale nie zapominaj również o sejfie, w którym ukryjesz drogocenne przedmioty oraz gotówkę. Pamiętaj, że najbezpieczniejsze rozwiązanie to nie tylko trwały sejf. Bardzo ważne jest również odpowiednie ukrycie. Polecam sejfy podłogowe.

espera
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 67
Rejestracja: 03 cze 2015, 13:29
Lokalizacja: Toruń
Re: Jakiej firmy niedrogi system alarmowy do domu

autor: espera » 02 sty 2020, 10:59

Słyszałam, że dobrym pomysłem jest zamontowanie żaluzji fasadowych, które chronią przed włamaniami. Wako posiadają dobre żaluzje i rolety. Warto skorzystać ;)

KarolZ1985
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 38
Rejestracja: 14 mar 2020, 13:33
Re: Jakiej firmy niedrogi system alarmowy do domu

autor: KarolZ1985 » 14 mar 2020, 14:02

Osobiście polecam skontaktować się z firmą, która własnie takie zabezpieczenia jak sejfy oferuję. Ja mam taki sejf i czuję się w 100% zabezpieczony przez kradzieżą.

Awatar użytkownika
martan
Aktywny
Aktywny
Posty: 193
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:21
Re: Jakiej firmy niedrogi system alarmowy do domu

autor: martan » 02 lis 2020, 12:03

Tylko, ze pytanie jest nie o sejf ale o system alarmowy. Jasne, ze dobrze jest miec w domu sejf, szczególnie, jeśli przechowuje się cenne rzeczy. Posiadanie sejfu jednak nie zwalnia z sensu posiadania systemu alarmowego. Dobrze jest na pewno postawić na nowoczesne czujki, może monitoring. System alarmowy powinien mieć również własne zasilanie, tak aby działał również w sytuacji odcięcia prądu.

Tka jak osoba powyżej zgadzam się ze stwierdzeniem, ze dobrze jest skonsultowac się z firmą, która zajmuje się montazem oraz sprzedażą takich alarmów. Doradzą co jest najlepsze.

Awatar użytkownika
tetate
Aktywny
Aktywny
Posty: 290
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Jakiej firmy niedrogi system alarmowy do domu

autor: tetate » 02 cze 2021, 13:54

W przypadku systemu alarmowego nie ma sensu tak do konca oszczędzac

Kupicie sobie tani system alarmowy ---> automatycznie taki system nie będzie spelniał swojego zadania i będzie łatwy do rozpracowania przez włamywacza
Jednoczesnie porządny system alarmowy będzie swoje kosztował.

Najlepiej jest poczytać sobie o rodzajach jak i o cenach poszczególnych alarmów.


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 95 gości

Gotowe projekty domów