Jakie meble do salonu z kominkiem?

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

ingor
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 03 lut 2020, 9:44
Re: Jakie meble do salonu z kominkiem?

autor: ingor » 03 lut 2020, 11:31

a jaki to kominek? bo tak ciężko dobrać. Okaże się, że kominek jest retro, a meble nie, lub na odwrót...

gardenrun
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 30 lip 2014, 13:31
Re: Jakie meble do salonu z kominkiem?

autor: gardenrun » 12 lut 2020, 14:22

No właśnie, na początek trzeba wszystko dokładnie przemyśleć.

KarolZ1985
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 38
Rejestracja: 14 mar 2020, 13:33
Re: Jakie meble do salonu z kominkiem?

autor: KarolZ1985 » 16 mar 2020, 11:56

Polecam obudowanie kominka naturalnym kamieniem bo na 100% będzie to pięknie wyglądało. My taki kominek obudowaliśmy właśnie i powiem, że warto.

janek332
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2020, 5:04
Re: Jakie meble do salonu z kominkiem?

autor: janek332 » 17 kwie 2020, 5:13

Przyjaciel kilka tygodni temu powiedział mi żebym kupił sobie meble z sklepu https://mrdecor.pl/kategoria/fotele/ . Ja go posłuchałem i naprawdę bardzo dobrze postąpiłem.

annamaslowska
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 40
Rejestracja: 17 kwie 2020, 9:06
Re: Jakie meble do salonu z kominkiem?

autor: annamaslowska » 17 kwie 2020, 9:22

icne1985 pisze:Zastanawiam się czy do salonu w kominkiem powinniśmy też wstawić meble? Jest on dość duży, przestrzeń do wypełnienia jest dość spora? Ściany są koloru oliwkowego. Ja twierdzę, że jakieś ładne mebelki by się przydały - można by tam w nie powstawiać ładną jakąś zastawę obiadową itd Mój mąż nie jest przekonany, twierdzi ,że możemy zagracić salon, że wystarczą nasze wielkie fortele, sofa i stolik. No i lampa obok, jakieś dwa kwiaty. Że ten salon sam w sobie jest juz fajny i mebli mu nie trzeba. No i mam problem


lepiej sie nie zagracać i mieć przestrzeń, bo żeby ten salon nie zrobił się przygnębiający

Awatar użytkownika
Natasza12
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 25 sty 2017, 20:42
Re: Jakie meble do salonu z kominkiem?

autor: Natasza12 » 26 kwie 2020, 23:16

W razie wątpliwość zawsze lepiej zwrócić się o pomoc do profesjonalistów. Przez brak doświadczenia w urządzaniu domu sama swego czasu korzystałam z rad poleconej Mi firmy. Wzięli pod uwagę wszystkie moje sugestie i ostatecznie w moim salonie stanął przepiękny narożnik z mikrowłókna. Dodatkowo na stronie (mogę podać na PW) możecie zobaczyć kilka prezentacji mebli. Może coś Was zainspiruje.

siewca
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 20 lip 2019, 13:58
Re: Jakie meble do salonu z kominkiem?

autor: siewca » 19 lut 2021, 13:20

Do salonu wstawiliśmy dwa fotele, na których z przyjemnością oglądamy telewizję. Po jakimś jednak czasie stwierdziliśmy, że częste korzystanie niszczy nasze w końcu nie takie najtańsze fotele. Rozwiązanie znaleźliśmy w internecie gdzie jest oferta bardzo fajnych narzut na fotele. Teraz fotele mają ochronę a w zimowe wieczory można się nimi otulić. Duży wybór pozwala na dopasowanie narzuty do każdego wnętrza.

Awatar użytkownika
Nova23
Aktywny
Aktywny
Posty: 113
Rejestracja: 13 maja 2014, 14:46
Re: Jakie meble do salonu z kominkiem?

autor: Nova23 » 08 paź 2021, 15:50

Najlepiej wybrać jakieś jaśniejsze meble bo na ciemnych od razu widać kurz, a w salonie z kominkiem pewnie to częsty przypadek. Jeśli chodzi o dobre wyposażenie to meble do salonu - kupisz na stronie Meble Wajnert. Ja właśnie tam w zeszłym roku znalazłam fajną kolekcję i meble te super się prezentują, a w dodatku nie były zbyt drogie. Sprawdź sobie, może coś Ci się spodoba :)

viki42
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 16 gru 2015, 10:54
Re: Jakie meble do salonu z kominkiem?

autor: viki42 » 03 lis 2022, 11:19

Każda opcja ma swoje wady i zalety. Czy jasne, czy ciemne - i tak trzeba sprzątać ;) Ja osobiście stawiam na funkcjonalność. Dlatego wszystkie meble "2w1" są u mnie jak najbardziej pożądane. Tego typu pufy ze schowkiem, stoły rozkładane czy narożniki z funkcją spania - dla mnie najlepsze.


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Grapeshot [Crawler], Proximic [Crawler] i 104 gości

Gotowe projekty domów