Łóżko i materac do sypialni - jakie?

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

adik356
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 49
Rejestracja: 11 kwie 2014, 19:44
Re: Łóżko i materac do sypialni - jakie?

autor: adik356 » 31 lip 2019, 18:49

Właśnie kompletuję wyprawkę dla naszego synka i poszukuje odpowiedniego materaca do jego łóżeczka. Natrafiłam ostatnio na stronę z materacami gdzie mają bardzo duży wybór rozmiarów i rodzajów materacy. Aż zaczęłam się zastanawiać czy nie kupić od razu materaca dla siebie i męża ;)

Vivre
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 65
Rejestracja: 10 lut 2018, 9:00
Re: Łóżko i materac do sypialni - jakie?

autor: Vivre » 06 sie 2019, 20:12

O ile mi wiadomo, to w sklepie meblowym online MKS Meble akurat jest super promocja na wybrane łóżka do sypialni. Sprawdźcie, ale zdaje się, że 400 złotych taniej, a to już spora obniżka. Lubię ten sklep, bo można tu kupić wszystko z mebli, co w domu jest potrzebne. Jako, że sklep jest internetowy, można liczyć na dużo niższe ceny, co przynajmniej na mnie wpływa bardzo pozytywnie.

ola90
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 01 lis 2019, 14:00
Re: Łóżko i materac do sypialni - jakie?

autor: ola90 » 01 lis 2019, 14:12

Na pewno musisz zwrócić uwagę na twardość materaca i dobrać ją pod swoją wagę, z łatwością znajdziesz tabele gdzieś w internecie. W przeciwnym razie materac nie będzie dla Ciebie wygodny ani odpowiedni dla kręgosłupa. Ja bardzo polecam StrefaSpania.pl , zawsze profesjonalnie doradzą i mają duży wybór materacy świetnych jakościowo a w bardzo dobrych cenach i jeszcze lepszych promocjach!

Kamtar
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 25 maja 2018, 11:29
Re: Łóżko i materac do sypialni - jakie?

autor: Kamtar » 06 lis 2019, 17:49

Jeżeli chodzi o wybór materaca, to moim zdaniem warto spojrzeć na ofertę materacy robionych na wymiar. Tym sposobem mamy możliwość dopasowania produktu ściśle do naszych preferencji. Dzięki niemu otrzymałem materac idealnie odpowiadający moim wymaganiom, który zapewnia mi optymalną jakość wypoczynku. Najbardziej zależało mi na tym aby materac nie okazał się zbyt twardy. Sprzedawca polecił mi wobec tego dobranie materaca pod kątem mojej wagi, która ma dość istotne znaczenie.

wika29
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 19 cze 2018, 17:03
Re: Łóżko i materac do sypialni - jakie?

autor: wika29 » 06 kwie 2021, 9:15

To zależy jaką sypialnię urządzasz, na przykład w tej dla nastolatka sprawdzą się nietypowe, niebanalne łóżka młodzieżowe :)
Ostatnio zmieniony 06 kwie 2021, 10:15 przez Administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin pkt 4.4.c

malutkija
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 22 lut 2018, 18:25
Re: Łóżko i materac do sypialni - jakie?

autor: malutkija » 11 maja 2022, 8:55

Jak juz kupimy łóżko, to warto pomyśleć o pościeli dobrej jakości. Ja znalazłem taką ofertę pościeli 200x220cm. To pościel dwustronna w różnych kolorach i z satyny bawełnianej. Ta pościel jest bardzo miła w dotyku i przyjemnie się w takiej pościeli się śpi.

strugak
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 84
Rejestracja: 07 maja 2017, 11:47
Re: Łóżko i materac do sypialni - jakie?

autor: strugak » 30 lis 2022, 11:50

Wybierając materac nie żałuj pieniędzy, im droższy tym lepszy, co za tym idzie - lepszy sen. Osobiście też przed snem jest dobrym rozwiązaniem muzyka do snu ja zasypiam pry niej bez porblemu.


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości

Gotowe projekty domów