Dom seniora goldental

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

RenataC
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 17 gru 2018, 21:20
Dom seniora goldental

autor: RenataC » 28 paź 2019, 20:51

Hej czy ktoś korzystał z pomocy Domu Seniora goldental? Moja mama koniecznie uparła się na ten ośrodek. Zależy mi aby była bardzo profesjonalny, aby mama miała opiekę na najwyższym poziomie.

misia98
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 26 kwie 2019, 11:12
Re: Dom seniora goldental

autor: misia98 » 29 paź 2019, 18:25

Dom seniora Goldental bardzo polecam najlepszy chyba tego typu dom na terenie Kaszub. Bardzo niskie ceny za wynajem pokoju plus całodniowa opieka lekarzy oraz rehabilitantów.

RenataC
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 17 gru 2018, 21:20
Re: Dom seniora goldental

autor: RenataC » 29 paź 2019, 18:37

misia98 pisze:Dom seniora Goldental bardzo polecam najlepszy chyba tego typu dom na terenie Kaszub. Bardzo niskie ceny za wynajem pokoju plus całodniowa opieka lekarzy oraz rehabilitantów.


A nie orientuje się Pani czy można uczestniczyć w zajęciach czy też świąt z rodziną? Jak ośrodek na to reaguje? Zależy nam aby być w ciągłym kontakcie z mama?

belium273
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:01
Re: Dom seniora goldental

autor: belium273 » 31 paź 2019, 12:21

Moja babcia korzysta z centrum seniora we Wrocławiu i jest bardzo z niego zadowolona. Posiadają profesjonalną opiekę medyczną pod wcględem psychicznym jak i fizycznym i moim zdaniem jest to bardzo dobre rozwiązanie ponieważ ludzie w tym wieku równie zachowują się. Polecam

RenataC
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 17 gru 2018, 21:20
Re: Dom seniora goldental

autor: RenataC » 31 paź 2019, 18:56

Wrocław mnie nie interesuje, bardziej coś obok Gdańska albo najlepiej sam Gdańsk. Chcemy być w stałym kontakcie z mamą. Ten Dom Seniora Goldental wydaje się być najodpowiedniejszym miejscem.

misia98
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 26 kwie 2019, 11:12
Re: Dom seniora goldental

autor: misia98 » 31 paź 2019, 19:01

RenataC pisze:Wrocław mnie nie interesuje, bardziej coś obok Gdańska albo najlepiej sam Gdańsk. Chcemy być w stałym kontakcie z mamą. Ten Dom Seniora Goldental wydaje się być najodpowiedniejszym miejscem.


W tych okolicach to tylko Dom Seniora Goldental cieszy się dość sporym zainteresowaniem.

maaaariusz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 89
Rejestracja: 04 maja 2016, 18:47
Re: Dom seniora goldental

autor: maaaariusz » 02 lis 2019, 8:28

Właśnie domy opieki generalnie nie cieszą się dobrą opinią. Wiem, że nie ma co generalizować, jednak te dobre to zaledwie garstka. W Niemczech popularne są opiekunki dla osób starszych, więc wiele ludzi dedycje się na wyjazd do pracy w takim charakterze.

ciżemka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 44
Rejestracja: 28 lis 2017, 12:18
Re: Dom seniora goldental

autor: ciżemka » 26 kwie 2021, 15:47

Tylko po co? Dlaczego oddawać najbliższe osoby do domów starców? Przecież można pogodzić pracę, dzieci, obowiązki z opieką nad chorym. Są przecież opiekunki, które w wielu sprawach nas wyręczą, są niezastąpione.

daniel36Wilk12
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 24 lip 2020, 11:02
Re: Dom seniora goldental

autor: daniel36Wilk12 » 10 lis 2021, 10:09

Co sądzicie o szybkiej budowie tzw. domów szkieletowych lub kanadyjskich. Znalazłam firmę, która ma naprawdę atrakcyjne ceny budowy takiego domu? Czy warto w to zainwestować domy drewniane?

Basik
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 14 lis 2021, 17:46
Re: Dom seniora goldental

autor: Basik » 14 lis 2021, 19:51

Moim zdaniem jak oddawać kogoś bliskiego do domu seniora czy dps-u to do państwowego. Instytucje te są nadzorowane, gdzie musi być zatrudniona odpowiednia ilość osób, odpowiednie jadłospisy, wizyty u specjalistów. Oczywiście wszędzie są ludzie i ludziska, lepsi i gorsi pracownicy ale raczej nie dochodzi do lekceważenia mieszkańca.
Barbara


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości

Gotowe projekty domów