Metody ogrzewania domu

Miejsce, by pochwalić się swoimi osiągnięciami i zastosowanymi rozwiązaniami. Tu znajdziesz praktyczne podpowiedzi dotyczące wykonania elementów małej architektury, aranżacji ogrodu, uprawy i pielęgnacji roślin.

Moderator: wika001

kordoba
Aktywny
Aktywny
Posty: 139
Rejestracja: 12 lis 2015, 17:43
Metody ogrzewania domu

autor: kordoba » 03 lut 2019, 14:38

Wybór ogrzewanie nie jest sprawą łatwą, musimy dobrze zastanowić sie jaki rodzaj bedzie dla nas najbardziej odpowiedni. Zauważyłam, ze pellet bardzo się opłaca. Nie znam sie na nim zupełnie dlatego sporo czytam by wybrac dobry pellet. Na pewno takie informacje pomoga mi wybrac odpowiednią jakość,

zlotykot
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 88
Rejestracja: 26 lis 2015, 9:03
Re: Metody ogrzewania domu

autor: zlotykot » 03 mar 2019, 8:47

Bardzo fajną opcją jest też ogrzewanie podłogowe. Wiele osób chwali sobie to rozwiązanie. Takie ogrzewanie to też bardzo duża oszczędność. Poczytajcie sobie o wszystkich kwestiach z tym związanych.

wiku33
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 18 lis 2018, 12:27
Kontaktowanie:
Re: Metody ogrzewania domu

autor: wiku33 » 03 mar 2019, 16:19

Ogrzewanie to temat rzeka. pisząc "dobry pelet" masz na myśli piec na pelet, czy samo paliwo do pieca?

gloria68
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 28 lis 2016, 13:47
Re: Metody ogrzewania domu

autor: gloria68 » 03 wrz 2019, 16:15

Coraz więcej osób przekonuje się do ogrzewania elektrycznego, nie wiem czy zwróciliście uwagę? Koszty całkiem niskie jak na komfort, jaki oferuje choćby Econovli sprzedając elementy instalacji i grzejniki najwyższej klasy oszczędności

helciak
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 31 paź 2019, 18:09
Re: Metody ogrzewania domu

autor: helciak » 31 paź 2019, 20:08

Jak eko...to polecam kocioł na pellet, taki jak my mamy Toret Pellet od Witkowskiego. Niska emisja węgla, kocioł ma obrotowy palnik, sprawdza się


Wróć do „Zrób to sam - rozwiązania własne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości

Gotowe projekty domów