Jak przygotować się do przeprowadzki?

Miejsce, by pochwalić się swoimi osiągnięciami i zastosowanymi rozwiązaniami. Tu znajdziesz praktyczne podpowiedzi dotyczące wykonania elementów małej architektury, aranżacji ogrodu, uprawy i pielęgnacji roślin.

Moderator: wika001

ogrodek
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 06 sie 2018, 19:06
Re: Jak przygotować się do przeprowadzki?

autor: ogrodek » 19 cze 2019, 16:23

Czasem trzeba przenieść właśnie też swoją firmę i niekiedy nawet halę produkcyjną w nowe miejsce. Wtedy taka firma przeprowadzkowa się okaże pomocą, bo mają oni doświadczenie w przewożeniu maszyn. Jak będzie potrzeba przewieźć niektóre elementy to też sobie z tym poradzą. Samemu nie uda się przenieść firmy.

emi65
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 44
Rejestracja: 20 maja 2017, 20:39
Re: Jak przygotować się do przeprowadzki?

autor: emi65 » 16 lip 2019, 18:22

Przy przenoszeniu magazynu to współczuję... masakra jak ostatnio obserwowałam nasz magazyn wyrobów gotowych. Na szczescie przeprowadzka była na terenie Warszawy wiec pół biedy. Trzeba bylo i tak sćiagac specjalna ekipe z wózkami i sprzetem do przenoszenia zwłaszcza wiekszych gabarytow. U nas byli ci z Eleganckie Przeprowadzki i w sumieich pomoc z tego widzialam napedzała naszych, bo oni sie wyrobili, a dziewczyny z biura zostaly ze swoimi komputerkami... Panowie na szczescie byli tak mili, ze i za nie się wzięli solidnie ;p

julitek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 48
Rejestracja: 03 cze 2016, 10:36
Re: Jak przygotować się do przeprowadzki?

autor: julitek » 26 lip 2019, 17:59

Myślę że w przygotowaniach do przeprowadzki niezbędne są odpowiednie opakowania. Ja kupiłam kartony papier i folię bąbelkową w sklepie przeprowadzkisklep.pl , masz tam wszystko czego potrzeba żeby się spakować bez problemu

mroczek90
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 31 lip 2019, 9:43
Re: Jak przygotować się do przeprowadzki?

autor: mroczek90 » 31 lip 2019, 10:38

Ogarnąć transport, ekipe do pomocy i zabezpieczenia mebli jesli jakies sa np. sofy czy kanapy

zypa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 49
Rejestracja: 09 wrz 2019, 7:37
Re: Jak przygotować się do przeprowadzki?

autor: zypa » 12 wrz 2019, 7:27

Normalnie. Lepiej zlecić to firmie. Mieliśmy do ogarnięcia dużą przeprowadzkę firmową, wszystko udało się załatwić, bez opóźnień, zgodnie z planem. Generalnie samodzielne przeniesienie wszystkiego jest bardzo trudne, a tym bardziej odpowiednie zorganizowanie tego czasowo. Pamiętajcie o tym.

zlotykot
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 88
Rejestracja: 26 lis 2015, 9:03
Re: Jak przygotować się do przeprowadzki?

autor: zlotykot » 30 paź 2019, 13:25

Ja też uważam, że skorzystanie z usług firmy przeprowadzkowej jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Oni mają wszystkie potrzebne sprzęty itd. Na dodatek zajmą się też takimi kwestiami jak demontaż i ponowny montaż sprzętu oraz mebli. Przynajmniej tak działa firma TDU Przeprowadzki :)

patykinio85
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 16 gru 2017, 23:02
Kontaktowanie:
Re: Jak przygotować się do przeprowadzki?

autor: patykinio85 » 18 gru 2019, 18:24

Najlepiej jest skorzystać z pomocy profesjonalistów, oczywiście przed ich przyjazdem dobrze jest przygotować kartony, czy popakować co cenniejsze samemu. Sam korzystałem z usług tej firmy przeprowadzkowej, mogę takie rozwiązanie polecić z całego serca :wink:

zypa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 49
Rejestracja: 09 wrz 2019, 7:37
Re: Jak przygotować się do przeprowadzki?

autor: zypa » 05 cze 2020, 9:26

Namiary na firmę, która wykonuje wszystko od A do Z - podam na PW.
Odradzam całkowicie zajmowanie się tym samodzielnie - to jedna wielka gwarancja problemów. Szkoda zdrowia. Temu trzeba poświęcić czas, a noszenie rzeczy to już prawdziwa masakra. Samo przewożenie to pikuś. Zresztą - na pewno nie zdecydowałbym się na samodzielne zorganizowanie dużej przeprowadzki. To pozbawione sensu.

konniee
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 11 sie 2020, 11:05
Re: Jak przygotować się do przeprowadzki?

autor: konniee » 11 sie 2020, 11:12

jest generalnie mnóstwo sposobów na przygotowanie się do przeprowadzki. Najczęściej w necie znajdziesz porady, żebyś wynajął po prostu firmę przeprowadzkową. I jasne, możesz, ale to jednak są koszta. Moim zdaniem możesz na spokojnie przeprowadzić się samemu, zwłaszcza, że na necie masz mnóstwo poradników jak to zrobić.

zypa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 49
Rejestracja: 09 wrz 2019, 7:37
Re: Jak przygotować się do przeprowadzki?

autor: zypa » 18 sie 2020, 9:19

Czy samochód sprowadzony z USA, nadaje się do działalności przeprowadzkowej? Wiadomo, jakie warunki musi spełniać takie auto. Jak proponujecie do tego podejść? Jaki model powinien zrobić różnicę?

boleborre
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 59
Rejestracja: 08 lis 2015, 13:46
Re: Jak przygotować się do przeprowadzki?

autor: boleborre » 28 gru 2021, 16:20

Skupu złomu jest bardzo dobrym miejscem, z którym możemy współpracować. Wszystko można załatwić bez problemu, do tego również uzyskać dobrą cenę. Też właśnie skup złomu jest takim miejscem, gdzie bez problemu można oddać każdy rodzaj złomu, do tego też każdą ilosć. To się opłaca. Mozemy uporządkować teren

zuzula12
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 25 sty 2022, 18:41
Re: Jak przygotować się do przeprowadzki?

autor: zuzula12 » 26 sty 2022, 12:30

Na pewno musicie kupić kartony wykrojnikowe jeśli ich nie posiadacie takie opakowania są bardzo tanie i jednocześnie niezwykle wytrzymałe i ekologiczne. łato coś w nich zapakujecie i przetransportujecie.

Awatar użytkownika
tetate
Aktywny
Aktywny
Posty: 290
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Jak przygotować się do przeprowadzki?

autor: tetate » 11 kwie 2022, 13:47

Ja ogarnelam przeprowadzkę własnymi siłami z 1.5 rocznym dzieckiem i w 9 miesiącu ciąży. Pomagali znajomi, wynajelam tylko duże auto. Sama spakowałam wszystko w piątek, w sobotę chłopaki wszystko przewieźli, w niedzielę wynajelam stare mieszkanie... Rozpakowywanie zajęło mi dwa dni .
Teraz z perspektywy czasu zdecydowałabym się na skorzystanie z usług firmy przeprowadzkowej. Samodzielna przeprowadzka jest zbyt męcząca.

zbigniewkruk
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 29 kwie 2022, 18:07
Re: Jak przygotować się do przeprowadzki?

autor: zbigniewkruk » 29 kwie 2022, 18:08

Jak przeprowadzki to tylko z firmą Ergobusy która oprócz przeprowadzek po Europie oferuje również busy do Anglii

cirrus
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 24 cze 2009, 15:49
Re: Jak przygotować się do przeprowadzki?

autor: cirrus » 29 cze 2023, 13:32

Niestety przeprowadzki to nigdy nie jest łatwa sprawa. Najlepiej odezwać się do firmy, która mogłaby zrobić całą przeprowadzkę za nas. Ja mogę polecić firmę Japa&Co. Oni wszystko zrobią za Ciebie, także nie będziesz musiała się denerwować, że o czymś zapomniałaś.


Wróć do „Zrób to sam - rozwiązania własne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 55 gości

Gotowe projekty domów