Jaka pralka dla babci

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

kordoba
Aktywny
Aktywny
Posty: 139
Rejestracja: 12 lis 2015, 17:43
Re: Jaka pralka dla babci

autor: kordoba » 29 sty 2018, 11:49

Z tym sprzętem to naprawdę różnie bywa. Dlatego warto zostawić babci też namiar na dobry serwis pogwarancyjny. Jeśli babcia mieszka w Krakowie lub okolicach to polecam zapoznać się z ofertą pomoc-agd-krakow.pl. Myślę, że to będzie najlepszy możliwy wybór.

Vivre
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 65
Rejestracja: 10 lut 2018, 9:00
Re: Jaka pralka dla babci

autor: Vivre » 16 kwie 2018, 7:47

Zobaczcie ofertę pralek ładowanych od góry. Moja babcia ma taką i jest jej duzo wygodniej niz jak kiedyś miała taką z wsadem z boku. Bardzo sobie chwali i mimo 95 lat nadal jest na tyle aktywna, że pranie robi sama.

ogrod876
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 12 mar 2018, 18:10
Kontaktowanie:
Re: Jaka pralka dla babci

autor: ogrod876 » 05 paź 2019, 16:58

Warto poszukać czegoś na stronie sklepu Oleole. Jest tutaj spory wybór pralek w bardzo atrakcyjnych cenach. Każdy może znaleźć tutaj pralkę, która sprosta jego oczekiwaniom, dlatego warto właśnie tutaj się za czymś rozejrzeć.

gardenrun
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 30 lip 2014, 13:31
Re: Jaka pralka dla babci

autor: gardenrun » 09 paź 2019, 13:53

Dla babci to najlepiej pralka Frania.

emiliann
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 37
Rejestracja: 23 lip 2015, 16:02
Re: Jaka pralka dla babci

autor: emiliann » 21 paź 2019, 9:46

Dobra pralka to prawdziwa sztuka. My dość długo szukaliśmy czegoś konkretnego dla siebie i ostatecznie zdecydowaliśmy się na Pralka PerfectCare 700 z systemem SteamCare . Ma wiele fajnych opcji no i to że można korzystać z pary.Z tego modelu jestem bardzo zadowolona.


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 146 gości

Gotowe projekty domów