Nawozy długodziałąjące

Profesjonalne nawozy przeznaczone dla roślin domowych i ogrodowych. Szeroka gama nawozów płynnych, nawozów granulowanych, tabletek nawozowych. Dział poświęcony poradom, jak i kiedy stosować nawozy, jak rozwiązywać problemy z prawidłowym nawożeniem roślin.
werczi
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 61
Rejestracja: 02 lip 2019, 15:34
Re: Nawozy długodziałąjące

autor: werczi » 22 sie 2019, 12:10

Jakoś nawozy długodziałające nie przekonują mnie. Szczególnie jeśli chodzi o uprawy. Jestem ciekawa czy rzeczywiście sprawdzają się w przypadku roslin ozdobnych? Ktoś sprawdzał?

mej.dej
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 35
Rejestracja: 02 gru 2015, 16:17
Re: Nawozy długodziałąjące

autor: mej.dej » 29 sie 2019, 12:00

Ja od lat korzystam tylko i wyłącznie z nawozów organicznych, które zamawiam z firmy Ekor. Na stronie hurtowni znajdziemy wszystkie informację dotyczące nawozów, które chcemy stosować.

farah557
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 79
Rejestracja: 27 gru 2018, 15:36
Re: Nawozy długodziałąjące

autor: farah557 » 10 wrz 2019, 11:19

Oczywiście, że działają. Mają inną formułę, która wolniej się rozpuszcza, w tym cały sekret :) Target https://www.target.com.pl/ ma takie
Ostatnio zmieniony 08 lis 2019, 10:30 przez farah557, łącznie zmieniany 1 raz.

sarnecki.p
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 10 cze 2015, 12:24
Re: Nawozy długodziałąjące

autor: sarnecki.p » 24 wrz 2019, 13:57

Ja osobiście polecam skontaktować się z firmą Ekor z Poznania. Nawozy z firmy Ekor są maksymalnie skoncentrowane i bardzo wydajne, są najtańsze na rynku oraz nawozy organiczno-mineralne zostały przebadane wiec są bezpieczne. Polecam spróbować a na 100% będziemy zadowoleni.

K@linka
Aktywny
Aktywny
Posty: 193
Rejestracja: 12 sty 2015, 8:35
Re: Nawozy długodziałąjące

autor: K@linka » 01 paź 2019, 12:44

Do kwiatów balkonowych polecam florovit :) Głównie do pelargonii. Jego zalety
zwiększa żyzność gleby
zapewnia prawidłowy wzrost i obfite kwitnienie
zawiera naturalne substancje organiczne poprawiające jakość gleby
dostarcza substancje mineralne niezbędne dla prawidłowego wzrostu i rozwoju roślin
odbudowuje właściwą dla roślin strukturę gleby

Wcześniej stosowałam bardzo wiele różnych nawozów jednak mam wrażenie, że ten jest najlepszy , kwiaty rosną jak szalone.

Zamawiam głównie przez internet bo nie byłam w stanie znaleźć w sklepach stacjonarnych ( nawóz poleciła mi znajoma).


Wróć do „Nawozy dla domu i ogrodu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 9 gości

Gotowe projekty domów