Zaprojektujemy ogród - Kraków i okolice

Pomysły na aranżację ogrodu, dobór odpowiednich roślin i kompozycje roślinne. Tu znajdziesz podpowiedzi jak zaprojektować by był funkcjonalny, efektowny i piękny. Zamieszczamy porady jak stworzyć ogród w określonym stylu i jak zagospodarować przestrzeń.

Moderator: wika001

ginco
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2014, 10:57
Zaprojektujemy ogród - Kraków i okolice

autor: ginco » 27 maja 2014, 11:02

Witam wszystkich
chętnie i tanio zaprojektujemy ogród przydomowy w Krakowie i okolicach.
Do pracy podchodzimy z ogromną pasją i zaangażowaniem.
Wykonamy projekt koncepcyjny, wymiarowanie oraz plan nasadzeń.

Kontakt:
szi85@o2.pl, akflp@o2.pl lub na PW,
tel. 694 019 395, 692 461 154

Pozdrawiamy!

adam_krakow
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 82
Rejestracja: 11 cze 2014, 15:20
Re: zaprojektujemy ogród - Kraków i okolice

autor: adam_krakow » 31 lip 2014, 9:47

ja polecam firmę wertykalne.pl :) zaprojektowali mi wspaniały ogród ;)

ginewra
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 56
Rejestracja: 06 lis 2014, 13:39
Re: zaprojektujemy ogród - Kraków i okolice

autor: ginewra » 19 lis 2015, 11:22

Takie namiary są bardzo przydatne gdy kupuje się dom czy mieszkanie z ogrodem za pośrednictwem takich portali i szuka się ekipy by dostosowało go do naszych potrzeb. Namiary na portal polecam jeśli szukacie akurat mieszkania w okolicy Krakowa :-)

gardenrun
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 30 lip 2014, 13:31
Re: zaprojektujemy ogród - Kraków i okolice

autor: gardenrun » 08 gru 2015, 14:01

myślę, że taki ogród by się przydał:)

Ale-ogrod_com_pl
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 96
Rejestracja: 12 lut 2016, 14:26
Re: zaprojektujemy ogród - Kraków i okolice

autor: Ale-ogrod_com_pl » 24 lut 2016, 10:00

Jeżeli chodzi o fachowe i profesjonalne projektowanie ogrodów,to zapraszamy także do nas,gdzie doradzimy i pomożemy,to nasza specjalizacja :)
Piękny ogród.

staszekfil
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 29 sty 2015, 18:33
Re: zaprojektujemy ogród - Kraków i okolice

autor: staszekfil » 25 lut 2016, 12:09

Mi przypadła do gustu pracownia z Gliwic Designoff. Można się z nimi fajnie dogadać robą sprawnie projekty i co ważne wszystko praktycznie online można załatwić.

Ale-ogrod_com_pl
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 96
Rejestracja: 12 lut 2016, 14:26
Re: zaprojektujemy ogród - Kraków i okolice

autor: Ale-ogrod_com_pl » 02 mar 2016, 9:31

A zaglądaliście już na naszą stronę? Jeżeli nie to najwyższy czas nadrobić zaległości,teraz znajdziecie tam nowe i równie ciekawe projekty ogrodu,w razie pytań zawsze jesteśmy do dyspozycji na forum :)
Piękny ogród.

loczyslawa
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 18 mar 2016, 16:09
Re: zaprojektujemy ogród - Kraków i okolice

autor: loczyslawa » 18 mar 2016, 16:14

Cześć, jestem dość nowa na forum, ale jakiś czas temu zatrudniłam firmę do wykonania projektu mojego ogrodu z Krakowa i naprawdę zostałam zachwycona! Korzystałam z usług firmy pani Marty Chmiest z "Chmiest Pracownia Architektoniczna" i muszę przyznać, że właśćicielka to istnie kreatywna osoba! Naprawdę wciąż nie mogę się napatrzeć na mój przepiękny ogród! :)

Ale-ogrod_com_pl
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 96
Rejestracja: 12 lut 2016, 14:26
Re: zaprojektujemy ogród - Kraków i okolice

autor: Ale-ogrod_com_pl » 29 mar 2016, 12:03

W takim razie nie pozostaje nic innego jak tylko się cieszyć,ale też z drugiej strony warto zwrócić uwagę na inne firmy,które zajmują się projektowaniem,aranżacją ogrodu w rozsądnej cenie. Do takich należy również Ale-ogrod.com.pl
Piękny ogród.

iga69
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 25 kwie 2016, 13:12
Re: zaprojektujemy ogród - Kraków i okolice

autor: iga69 » 25 kwie 2016, 13:17

Witam wszystkich, mi ogród projektowała firma Sztuka w ogrodzie. Jestem bardzo zadowolona z ich ogrodu, jest przestronny i zadbany. Dzięki ich projektowi nie muszę poświęcać dużo czasu na dbanie o ogród

Ale-ogrod_com_pl
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 96
Rejestracja: 12 lut 2016, 14:26
Re: zaprojektujemy ogród - Kraków i okolice

autor: Ale-ogrod_com_pl » 11 maja 2016, 8:00

W takim razie wstaw zdjęcie swojego ogrodu i dopiero wtedy będziemy mogli stwierdzić jak wygląda,czekamy z niecierpliwością. Co do samych projektów,to teraz kilka ciekawych nowości pojawiło się u nas,warto zerknąć na Ale-ogrod.com.pl
Piękny ogród.

Rabarbarek999
Aktywny
Aktywny
Posty: 184
Rejestracja: 07 lip 2016, 8:13
Re: zaprojektujemy ogród - Kraków i okolice

autor: Rabarbarek999 » 07 lip 2016, 8:27

Jeśli nie macie zbyt dużego pojęcia o projektowaniu ogrodu, a chcecie mieć fajnie zagospodarowaną przestrzeń to polecałabym skorzystać z fachowca, w Krakowie działa np. woprojekt.pl. Kilku znajomych korzystało z ich usług, nie tylko przy projektowaniu ogrodu ale i wnętrz i efekt jest spoko, także myślę że są sprawdzeni.

holladotta
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 20 maja 2016, 8:23
Re: zaprojektujemy ogród - Kraków i okolice

autor: holladotta » 19 lut 2019, 11:58

Z własnego doświadczenia mogę polecić For Eco. Kontakt z klientem na najwyższym poziomie i myślę, że to dzięki temu potrafią zrealizować projekt, który spodoba się klientowi. Architekt zwrócił uwagę na moje preferencje, przez co w każdym detalu byłam usatysfakcjonowana efektem końcowym. Aktualnie również moja siostra korzysta z usług tej pracowni w celu założenia ogrodu przy swoim nowym domu. Jestem ciekawa efektu :)

B4si4
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 25 cze 2018, 8:35
Re: zaprojektujemy ogród - Kraków i okolice

autor: B4si4 » 12 lip 2019, 9:33

Jeśli chodzi o Kraków to jedną z najlepszych firm projektujących i zakładających ogrody jest firma ogrodnicza Ponadczasowe Ogrody. Firma zakładała mi ogród wokół domu i jestem bardzo zadowolona. Wykonała świetny projekt i po zatwierdzeniu od razu zabrali się do pracy. Ogród powstał w ciągu 2 tygodni. Jest piękny! Mamy świetne miejsce na grill, relaks na leżaczkach i plac do zabaw z dzieciakami. Gorąco mogę polecić usługi tej firmy,

budującakobieta
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 24 paź 2010, 20:32
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:
Re: zaprojektujemy ogród - Kraków i okolice

autor: budującakobieta » 11 wrz 2019, 9:19

Mi ogród zakładała firma Sungarden z Krakowa. Polecam, konkretni, w terminie, a na stronie możesz zobaczyć przykładowe realizacje. Robią i małe i duże ogrody, potem można liczyć jeszcze na usługę typu pielęgnacja ogrodu, ale ja to we własnym zakresie. Co najwyżej jakaś porządna wertykulacja i aeracja.


Wróć do „Projektowanie ogrodów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

Gotowe projekty domów