Naprawa Ogrodzenia

Zastanawiasz się jak ogrodzić swoją działkę czy ogród? Które ogrodzenie spełni Twoje wymagania i dodatkowo będzie elementem dekoracyjnym ogrodu? Tutaj znajdziesz odpowiedzi na te pytania.

Moderator: wika001

jsconsult
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2019, 8:36
Naprawa Ogrodzenia

autor: jsconsult » 21 sie 2019, 10:21

Witam wszystkich.
Chciałbym zasięgnąć porady praktyków na temat naprawy ogrodzenia wraz z podmurówka. Ogrodzenie nie jest jakieś wyszukane, bo składa się ze słupków i przęseł, natomiast kwestia ich mocowania pozostawia dużo wątpliwości. Otóż jak widać na załączonych zdjęciach łączenia są spawane. Niestety w moim przypadku zostały wykonane bardzo niechlujnie i po kilku latach "pracy" po prostu zardzewiały i postrzelały. Pytanie, czy chcąc je naprawić wystarczy oczyścić miejsca łączeń i tym razem prawidłowo pospawać i zabezpieczyć, czy zastosować inne rozwiązanie np. połączenia śrubowe. Dodatkowo mam pytanie co do zabezpieczenia słupka, który przylega do betonowego murka i z czasem zaczął korodować. Jak go przygotować i zabezpieczyć? I ostatnia kwestia to temat podmurówki, która też nie miała odpowiedniej dylatacji i w niektórych miejscach najzwyczajniej pękła. Jak ją nareperować i czym zabezpieczyć?
Będę bardzo wdzięczny za wszelkie porady.
Góry dziękuję
Szymon
Załączniki
a4.gif
a4.gif (70.29 KiB) Przejrzano 727 razy
a3.gif
a3.gif (93.52 KiB) Przejrzano 727 razy
a1.gif
a1.gif (132.5 KiB) Przejrzano 727 razy

holladotta
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 20 maja 2016, 8:23
Re: Naprawa Ogrodzenia

autor: holladotta » 06 wrz 2019, 10:49

Witam
Rzeczywiście ogrodzenie nie wygląda najlepiej, zwłaszcza, ze minęło dopiero kilka lat. Ja mogę polecić firmę Frankowicz. Jest to producent ogrodzeń, robią też podmurówki i panele ogrodzeniowe, kupisz u nich nowe słupki i wszelkie potrzebne akcesoria. Naprawdę warto do nich przedzwonić i dowiedzieć się co będą w stanie z tym zrobić. Warto skonsultować się z fachowcami, nasze ogrodzenie jest w super stanie i wygląda jak nowe, a ma już 5 lat. Dodatkowo oferują montaż ogrodzeń na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.


Wróć do „Ogrodzenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości

Gotowe projekty domów

cron