System nawadniania

Informacje o systemach nawadnia ogrodów, ich zastosowaniu, wadach i zaletach. Zraszacze ogrodowe, systemy automatycznego nawadniania, efektywne podlewanie ogrodu. Porady jak wykonać system nawadniania, a może zlecić prace specjalistycznej firmie?

Moderator: wika001

BioArt
Aktywny
Aktywny
Posty: 107
Rejestracja: 20 mar 2018, 13:06
Re: system nawadniania

autor: BioArt » 27 gru 2018, 11:09

Systemy nawadniania są szczególnie ważne przy tych dużych ogrodach kiedy samodzielnie nie jesteśmy za bardzo w stanie odpowiednio wszystkiego nawodnić. A kwestia jego zaplanowania i montażu zależy od wielu indywidualnych czynników, dlatego najlepiej zwrócić się w tej sprawie do fachowców, którzy na miejscu zorientują się w sytuacji .

damazogrodu
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 11 maja 2018, 10:26
Re: system nawadniania

autor: damazogrodu » 07 sty 2019, 13:25

My mamy taki do samodzielnego montażu. Świetnie się sprawdza, bardzo łatwy montaż mąż poradził sobie bezproblemowo polecam.

AndrzejKow
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 37
Rejestracja: 22 lis 2017, 12:04
Re: system nawadniania

autor: AndrzejKow » 29 sty 2019, 14:49

damazogrodu pisze:My mamy taki do samodzielnego montażu. Świetnie się sprawdza, bardzo łatwy montaż mąż poradził sobie bezproblemowo polecam.


Racja, systemu do nawadniania do samodzielnego montażu są świetne, jest to także duża oszczędność. Ja zamawiałem od Centrum nawadniania, mają bardzo dobre z marki Gardena.

piotrek44ree
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 07 lut 2019, 7:29
Re: system nawadniania

autor: piotrek44ree » 07 lut 2019, 7:33

Ja na temat takiego systemu nawadniania nic nie wiem.Kiedyś na ten temat o wiele więcej wiedziałem tak naprawdę.

Green76
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:58
Re: system nawadniania

autor: Green76 » 07 mar 2019, 19:17

damazogrodu pisze:My mamy taki do samodzielnego montażu. Świetnie się sprawdza, bardzo łatwy montaż mąż poradził sobie bezproblemowo polecam.

Właśnie mamy lekkiego stracha przed zamontowaniem samemu takiego systemu, ale przeglądaliśmy ofertę w Centrum nawadniania nie wygląda to tak skomplikowanie jak nam się wczesniej wydawało ;-)

motyl-ogrodnik
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 23 lip 2019, 11:41
Re: System nawadniania

autor: motyl-ogrodnik » 23 lip 2019, 11:56

Można samemu, ostatnio dużo czytam o tych systemach - centrumnawadniania.com I moim zdaniem to bardzo fajna opcja. :) Niby łatwe w montażu, więc chyba każdy sobie poradzi :p

ofelka
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 26 sie 2019, 8:02
Re: System nawadniania

autor: ofelka » 26 sie 2019, 8:14

motyl-ogrodnik pisze:Można samemu, ostatnio dużo czytam o tych systemach - centrumnawadniania.com I moim zdaniem to bardzo fajna opcja. :) Niby łatwe w montażu, więc chyba każdy sobie poradzi :p


Mam ten system w ogródku i faktycznie - sprawdza się. Mój partner nie miał problemu z złożeniem tego, a robił to sam bez żadnej pomocy :) także centrumnawadniania mogę jak najbardziej polecić.

werczi
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 61
Rejestracja: 02 lip 2019, 15:34
Re: System nawadniania

autor: werczi » 04 wrz 2019, 11:26

System nawadniający jest niezbędny w każdym ogrodzie. Można zaoszczędzić mnóstwo czasu i mieć pewność, że wszystko zostanie wystarczająco podlane. Zestawy do samodzielnego montażu to świetna opcja. Nawet laik da radę


Wróć do „Nawadnianie ogrodów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Gotowe projekty domów