Kosmetyki naturalne- Wasze ulubione ?

Miejsce, by pochwalić się swoimi osiągnięciami i zastosowanymi rozwiązaniami. Tu znajdziesz praktyczne podpowiedzi dotyczące wykonania elementów małej architektury, aranżacji ogrodu, uprawy i pielęgnacji roślin.

Moderator: wika001

asianocon
Aktywny
Aktywny
Posty: 243
Rejestracja: 16 lut 2018, 14:50
Re: Kosmetyki naturalne- Wasze ulubione ?

autor: asianocon » 22 sie 2019, 11:49

Które polecacie?:)

daniel37887
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2019, 6:40
Re: Kosmetyki naturalne- Wasze ulubione ?

autor: daniel37887 » 23 sie 2019, 6:46

Z tego co wiem od mojej narzeczonej to ona kosmetyki kupuje tylko w sklepie internetowym Annanocon. Dodatkowo zawsze była zadowolona z tych zakupów.

66hex
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 05 cze 2020, 10:51
Re: Kosmetyki naturalne- Wasze ulubione ?

autor: 66hex » 05 cze 2020, 11:02

Nie tylko kosmetyki mogą być naturalne i ekologiczne. Również środki do czyszczenia mogą być takimi. A jakie jest Wasze zdani na temat samodzielnie przygotowanej chemii gospodarstwa domowego?

Miodowka
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 30 cze 2020, 10:17
Re: Kosmetyki naturalne- Wasze ulubione ?

autor: Miodowka » 30 cze 2020, 10:20

Ja mam pytanie do was. Czy ktoś z was korzystał może z kosmetyków bonifraterskich? Pytam bo nie mam pojęcia jakiej jakości mogę się spodziewać a one jednak wyglądają całkiem ok.

Ewebukka54
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 05 sie 2020, 14:11
Re: Kosmetyki naturalne- Wasze ulubione ?

autor: Ewebukka54 » 05 sie 2020, 14:14

Moje ulubione kosmetyki do pielęgnacji stóp i dłoni kupuję w kontigo. A najbardziej lubię krem aloesowy :)

neki
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 14 lis 2020, 16:39
Re: Kosmetyki naturalne- Wasze ulubione ?

autor: neki » 14 lis 2020, 16:50

a ja swoje kosmetyki naturalne zamawiam sobie zazwyczaj na era natura - mają bardzo duży wybór różności i dzięki temu ja również mogę sobie testować co jakiś czas inne produkty i ich działanie na moją skórę. muszę przyznać że jednak natura to natura i cera bardzo się poprawiła

K@linka
Aktywny
Aktywny
Posty: 193
Rejestracja: 12 sty 2015, 8:35
Re: Kosmetyki naturalne- Wasze ulubione ?

autor: K@linka » 13 cze 2021, 9:33

Kiedyś robiłam sobie sama kosmetyki, mam nawet zestaw do ich robinia w domu. Potem jednak przestałam. Nie mam ochoty na szukanie sobie receptur na domowe kosmetyki, poza tym zajmuje to trochę czasu. Szukanie składników oraz ich zamawianie. Wolę kupowac sobie gotowe już kosmetyki dobrych firm. Które wiem, ze beda miały dobre działanie na moją twarz.

Polecam firmę Nacomi, dobre kosmetyki o dobrym składzie. Uwielbiam ich olej ze skłodkich migdałów ;) Jak ten olej
Obrazek

RobinFerd
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 23 lis 2021, 20:33
Re: Kosmetyki naturalne- Wasze ulubione ?

autor: RobinFerd » 23 lis 2021, 20:37

Nawiasem mówiąc również powiedzieć, że w przeszłości miałem nieprzyjemne doświadczenia związane z kosmetyky, ale potem podjąłem decyzję o użyciu odpowiedniego źródła dermaskill. Dlatego właśnie tutaj będziesz mógł również sprawdzić najlepsze kosmetyki dla siebie i mogę powiedzieć, że może to być naprawdę pomocne. Po prostu otwórz link i upewnij się, jak przydatny jest.


Wróć do „Zrób to sam - rozwiązania własne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 39 gości

Gotowe projekty domów