Pompa do oczka wodnego

Kosiarki, podkaszarki, sekatory, odkurzacze do liści, wertykulatory, pilarki, itp. Dział poświecony narzędziom ? ich wyborowi i ich wykorzystaniu w ogrodzie, od prac ziemnych, przez pielęgnację trawnika, drzew, krzewów i kwiatów do akcesoriów ułatwiających utrzymanie porządku w ogrodzie ? i wiele innych.

Moderator: wika001

karola001
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 25 lut 2011, 0:08
Pompa do oczka wodnego

autor: karola001 » 22 mar 2011, 12:44

Może ktoś polecić taką pompę :)

Sunflower
Aktywny
Aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 10 sie 2011, 15:18
Re: pompa do oczka wodnego

autor: Sunflower » 12 sie 2011, 17:47

Kolejne nie kompletne pytanie.. A jaka pojemność jest oczka wodnego bo to bardzo istotne?
Niestety w tym przypadku jedynie zasugerować mogę Ci tylko producenta, aniżeli konkretny model ponieważ brak elementarnych informacji odnośnie pojemności oczka.

Polecam Ci firmę AQUAEL polska firma, produkty chwalone są przez gro ludzi mój sąsiad ma taka pompę i działa nieustannie od 5 lat. Plusem tego producenta jest to, iż jest to Polski producent z możliwości wymiany zużytych części czy serwisowania nie ma większego kłopotu. Pompy tej firmy działają zarówno w wodzie jak i pod wodą, ciche niezawodne. Gorąco polecam.

maaaariuszz
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 23 lip 2019, 13:35
Re: pompa do oczka wodnego

autor: maaaariuszz » 23 lip 2019, 13:58

Ja polecam poszukać wydajnej pompy do oczka wodnego, tak mi polecił znajomy.
Pomogło kiedy ja wybierałem pompę do oczka wodnego :D

Relka2
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 24 sty 2019, 18:27
Re: pompa do oczka wodnego

autor: Relka2 » 20 sie 2019, 9:31

Jeśli chodzi o taki element systemu nawadniającego w ogrodzie, to też by mi się przydał. Oglądałam pompy i hydrofory i sądzę, że można tutaj już coś konkretnego wybrać. Taka na przykład pomp hydroforowa ze zbiornikiem ciśnieniowym sprawdzi się świetnie w domowym systemie wodnym. Cena jest przyzwoita i jakość naprawdę dobra. Oferują tu produkty najlepszych producentów.

plutateresa4
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 21 kwie 2020, 13:33
Re: Pompa do oczka wodnego

autor: plutateresa4 » 27 maja 2020, 14:41

Fajną sprawą są pompy ogrodowe gardena ceny przystępne, długa gwarancja, mamy taką w ogrodzie.

8)


Wróć do „Narzędzia ogrodnicze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości

Gotowe projekty domów