Czy warto zakładać własną firmę?

Jak pielęgnować rośliny by pięknie wyglądały o każdej porze roku? Informacje o tym, kiedy najlepiej przesadzać rośliny, jak je jak przycinać i rozmnażać oraz jakie są optymalne warunki dla uprawy poszczególnych gatunków.

Moderator: wika001

asianocon
Aktywny
Aktywny
Posty: 243
Rejestracja: 16 lut 2018, 14:50
Re: Czy warto zakładać własną firmę?

autor: asianocon » 26 lip 2019, 7:53

Jeżeli masz swoje marzenia, które chcesz spełniać, to czemu nie? Przyznam, że znajomy jest teraz w takiej sytuacji. Chce odmienić swoje życie. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na ten temat? Ciągle pracuje na etacie więc nie nie będę w stanie dobrze odpowiedzieć mu na te pytanie.

kindzia
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 29 lip 2019, 15:45
Re: Czy warto zakładać własną firmę?

autor: kindzia » 30 lip 2019, 10:50

Sama pasja czasem nie wystarcza. Dobrze jest mieć doświadczenie z innej pracy.

majjax99
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 24 lip 2019, 22:00
Re: Czy warto zakładać własną firmę?

autor: majjax99 » 05 sie 2019, 21:49

Warto zakładać sklepy internetowe, to jest teraz na topie. Właśnie teraz założenie takiego internetowego sklepu nie musi być trudne. Od momentu zakładania można już z różnych pomocnych stron korzystać. Podobno to oprogramowanie sellintegro bardzo dobrze się sprawdza w przyspieszeniu realizacji zamówień.

damazogrodu
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 11 maja 2018, 10:26
Re: Czy warto zakładać własną firmę?

autor: damazogrodu » 06 sie 2019, 22:45

Teraz bardzo ważne jest właściwe prowadzenie fanpaga poczytajcie na temat korzyści prowadzenie fanpaga firmy

werczi
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 61
Rejestracja: 02 lip 2019, 15:34
Re: Czy warto zakładać własną firmę?

autor: werczi » 22 sie 2019, 12:12

Jeśli masz dobry pomysł na biznes to może warto spróbować? Jednak nie rzucałabym od razu pracy tylko próbowała rozkręcić coś po godzinach. Nie zapomnij też o reklamie !

sloneczniki
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 05 cze 2019, 11:37
Re: Czy warto zakładać własną firmę?

autor: sloneczniki » 27 sie 2019, 7:27

Jeżeli ma się łeb na karku, to oczywiście, że zakładanie własnej firmy może być niezwykle opłacalne. Tylko, jak właśnie piszę, trzeba mieć naprawdę sporo wiedzy, orientować się w prawno-administracyjnych kwestiach, finansach albo, jeżeli samemu się nie jest w tych tematach specjalistą, to wiedzieć, do kogo się z tym zwrócić. Jest bardzo wiele wątków, które trzeba dobrze przemyśleć. Ze swojej strony proponuję na przykład dobrze rozważyć, czy w tej konkretnej branży, w której zamierzamy się rozwijać będzie potrzebny samochód. Potrzeba taka wynikać może zarówno z potrzeby logistycznych i transportowych (wtedy warto zaopatrzyć się w dobrego dostawczaka) jak i wizerunkowych (dobrej klasy wóz służący do dojeżdżania na spotkania z klientami). Oczywiście bardzo ważną kwestią jest to, jak taki samochód uzyskamy. Ze swojej strony proponuję zainteresować się opcją leasingu,. Według mnie to jedna z najbardziej atrakcyjnych opcji w tej kwestii.

ogrod876
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 12 mar 2018, 18:10
Kontaktowanie:
Re: Czy warto zakładać własną firmę?

autor: ogrod876 » 22 paź 2019, 20:59

Moim zdaniem warto. Można się sporo dowiedzieć, a przy okazji zarobić. Ostatnio w moim sklepie był klient, który za zakupy zapłacił za pomocą Apple Pay. Poszukałem trochę informacji i po zapoznaniu się z nimi mogę śmiało stwierdzić, że jest to bardzo korzystny sposób płatności.

siewca
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 20 lip 2019, 13:58
Re: Czy warto zakładać własną firmę?

autor: siewca » 18 gru 2019, 15:36

Zawsze lepiej pracować na własny rachunek niż u kogoś. Wiąże się to wprawdzie ze zwiększeniem obowiązków i odpowiedzialności, ale odpowiednio prowadzona firma spełni pokładane w nim oczekiwania. Przy każdym biznesie warto pomyśleć o reklamie, jest to bowiem zwielokrotnienie szansy na sukces. Kolega otwierając swój niewielki zakład skorzystał z agencji reklamowej Pirmedia co okazało się strzałem w dziesiątkę.

Agniesza
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 06 lis 2019, 9:01
Re: Czy warto zakładać własną firmę?

autor: Agniesza » 04 sty 2020, 20:40

Jeśli szukasz wsparcia marketingowego, to skontaktuj się z Clever Agency. Mają profesjonalne podejście do klienta i prowadzą bardzo skuteczne działania. Dzięki nim moja firma zdobyła dużą liczbę nowych klientów. Dodam też, że usługi są dość tanie.

Bnedykt33
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 51
Rejestracja: 20 mar 2018, 14:13
Re: Czy warto zakładać własną firmę?

autor: Bnedykt33 » 21 sty 2020, 11:19

adik356 pisze:Jak najbardziej! Własny biznes to większa niezależność... Jeśli zdecydujesz się otworzyć własny sklep, proponowałbym wyposażyć go z pomocą firmy italfrost.


warto wtedy zainwestowac w odpowiednie oprogramowanie, jak np to amazon. Pozwoli Ci ono na zautomatyzowanie procesów sprzedażowych. Teraz na ich stronie widziałam aktualnie promocję – 30 dni testowania oprogramowania bez zobowiązań , takze warto sprobowac

ingor
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 03 lut 2020, 9:44
Re: Czy warto zakładać własną firmę?

autor: ingor » 03 lut 2020, 11:24

w ogrodzie? no nie wiem, padać ci może na tę firmę... już jakaś altana lepsza... :twisted:

gardenrun
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 30 lip 2014, 13:31
Re: Czy warto zakładać własną firmę?

autor: gardenrun » 09 mar 2020, 9:56

Jeśli myśli się o własnej firmie, to jednym z istotnych zagadnień jest - czy zakupić do niej gotowe oprogramowanie, czy też lepiej postawić na systemy projektowane na zamówienie? Jeśli i was to nurtuje, to poniżej znajdziecie odpowiedź.

"Alternatywą do systemów IT projektowanych na zlecenie jest gotowe oprogramowanie. I na to często decydują się przedsiębiorcy, których po prostu nie stać na to pierwsze rozwiązanie.

Plusem jest to, że system jest gotowy od razu, nie trzeba czekać, aż cały zespół programistów skończy nad nim pracę. Jest też tańszy, przy czym może się okazać, że tak naprawdę będzie spełniać wszystkie wymagane przez ciebie założenia. W wielu przypadkach istnieje też możliwość wprowadzenia indywidualnych modyfikacji, co jednak jest dodatkowo płatne. Trzeba więc zweryfikować, czy koszt dostosowania systemu nie będzie przewyższał… ceny, jaką zapłacisz, za zaprojektowanie go od podstaw.
"

KarolZ1985
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 38
Rejestracja: 14 mar 2020, 13:33
Re: Czy warto zakładać własną firmę?

autor: KarolZ1985 » 14 mar 2020, 17:30

Jasne, że warto założyć swoją firmę i przeżyć niesamowita przygodę. Ja jak miałem własną firmę to bardzo dbałem o moich klientów i często zamawiałem gadżety reklamowe i moi klienci bardzo to lubili.

firma-1-1
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 21 lip 2020, 9:28
Re: Czy warto zakładać własną firmę?

autor: firma-1-1 » 21 lip 2020, 9:41

Oczywiście, że warto pracować na własny rachunek. Jest to ciężka praca bo nie kończy się na ośmiu godzinach pracy ale szczerze wiesz, że robisz coś dla siebie i swojej rodziny. W stworzeniu reklamy, która pomoże Ci się wypromować i zdobyć klientów na różnym etapie prowadzenia firmy jest agencja reklamowa mnie pomogli choć już myślałem o zamknięciu tego biznesu.

KarolZ1985
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 38
Rejestracja: 14 mar 2020, 13:33
Re: Czy warto zakładać własną firmę?

autor: KarolZ1985 » 19 sie 2020, 11:43

Jeżeli ktoś z was zakłada własną firmę to polecam wejść na stronę internetową tej firmy yoobox, która wykona dla nas super kaseton reklamowy. Ja taki kaseton mam i nasza firma jest super widoczna nawet w nocy .


Wróć do „Prace pielęgnacyjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości

Gotowe projekty domów