Łóżko i materac do sypialni - jakie?

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

boddekk
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 37
Rejestracja: 17 lut 2016, 19:28
Re: Łóżko i materac do sypialni - jakie?

autor: boddekk » 19 wrz 2018, 13:47

Ciekawe propozycje na łóżko i materac dajecie. A co myślicie o takiej propozycji jak łóżka dziecięce od firmy ALDO ? Ciekawa oferta :)

Galaretka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 52
Rejestracja: 25 maja 2017, 10:54
Re: Łóżko i materac do sypialni - jakie?

autor: Galaretka » 24 wrz 2018, 12:00

Ja od siebie mogę zdecydowanie polecić, by łóżko wybrać na i-meble. Jest to bardzo fajna i ciekawa firma, która oferuje sporo różnego rodzaju mebli, nie tylko łóżek. Przejrzyj ofertę, a na bank znajdziesz coś dla siebie. Pozdrawiam!

Kusza
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 51
Rejestracja: 11 lip 2003, 18:09
Re: Łóżko i materac do sypialni - jakie?

autor: Kusza » 27 wrz 2018, 10:27

Dobre łóżko to jedno ale ważniejszy będzie materac na którym bezpośrednio śpimy ponieważ to on gwarantuje odpowiedni wypoczynek, efektywny sen i relaks. Musi jednak spełniać ściśle określone wymagania. Warto przeczytać artykuł Jaki wybrać materac do łóżka?.

vega195
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 17 lis 2016, 9:43
Re: Łóżko i materac do sypialni - jakie?

autor: vega195 » 04 sty 2019, 18:32

Łóżko tapicerowane, jest wytrzymałe i bardzo stylowe. Co do materaca, to taki z pianki termoplastycznej byłby idealny. W Poznaniu w BlackArt maja piękne łóżka tapicerowane, mają też wygodne materace do nich.

ogrod876
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 12 mar 2018, 18:10
Kontaktowanie:
Re: Łóżko i materac do sypialni - jakie?

autor: ogrod876 » 07 sty 2019, 23:00

Jeśli chodzi o materac, to warto sprawdzić, czy producent materacy do spania jest dobry i czy klienci go polecają. Jakość wychodzi z fabryki producenta i żaden sklep jej nie zmieni. Dodatkowo polecam sprawdzić sobie, w jaki sposób warto dostosować do siebie taki materac.

gardenrun
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 30 lip 2014, 13:31
Re: Łóżko i materac do sypialni - jakie?

autor: gardenrun » 21 sty 2019, 15:03

Czym powinien się taki dobry materac odznaczać.

karna
Aktywny
Aktywny
Posty: 226
Rejestracja: 13 sie 2015, 13:28
Re: Łóżko i materac do sypialni - jakie?

autor: karna » 05 lut 2019, 9:23

Jak szukaliśmy idealnego łóżka do nas, to czytałam wiele poradników. Dowiecie się z nich, czym kierować się podczas poszukiwań łóżka idealnego. Sprawdźcie, w czym można wybierać.

kordoba
Aktywny
Aktywny
Posty: 139
Rejestracja: 12 lis 2015, 17:43
Re: Łóżko i materac do sypialni - jakie?

autor: kordoba » 07 lut 2019, 10:15

Warto też pamiętać o pościeli. Powinna być wykonana z odpowiednich materiałów, aby wygodnie się pod nią spało. Polecam rzucić okiem na pościel andropol. Mi bardzo spodobały się ich wzory.

Relka2
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 24 sty 2019, 18:27
Re: Łóżko i materac do sypialni - jakie?

autor: Relka2 » 06 mar 2019, 14:28

Skoro łóżko i materac to potrzebna byłaby też odpowiednia poduszka :) Właśnie moi rodzice urządzali swoją sypialnię i pomyślałam, że zrobię im prezent. Kupiłam takie zdrowotne poduszki bio moore. Dostałam ciekawy rabat, więc dobrze byłoby mieć dobrej jakości produkt za super cenę. W dodatku dostawa jest gratis. Wiecie, że pokrowiec zawiera specjalne zapachowe kapsułki? Po prostu sama przyjemność na niej spania.

Damian333
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 17 kwie 2018, 10:42
Re: Łóżko i materac do sypialni - jakie?

autor: Damian333 » 27 cze 2019, 18:29

Z tego co widzę to ile ludzi, tyle opinii. W moim przypadku najbardziej sprawdzają się materace piankowe czyli materace lateksowe. Miałem dwa materace powierzchniowe i jeden sprężynowy jednak komfort spania znacznie się różnił.

adik356
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 49
Rejestracja: 11 kwie 2014, 19:44
Re: Łóżko i materac do sypialni - jakie?

autor: adik356 » 01 lip 2019, 17:49

Nie bez znaczenia jest również to, na zakup jakiej kołdry i poduszek się zdecydujemy. Szukając pościeli proponowałbym zajrzeć do sklepu internetowego senpo która posiada ją w swojej ofercie (można w nim również znaleźć materace oraz stelaże)

sekator
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 05 gru 2018, 21:50
Re: Łóżko i materac do sypialni - jakie?

autor: sekator » 12 lip 2019, 11:38

Odpowiedź na to pytanie wcale nie jest łatwa, bo jeżeli chodzi o samo łóżko, to każdy z nas ma inne preferencje. Jedni lubią wylegiwać się na narożniku, inni na kanapie, a ja kocham wielkie łóżka z porządnymi materacami, takimi, jakie oferuje ta słowacka firma: Salon Snu. Mam taki w domu i jestem z niego zadowolona.

wialkoszka
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 08 lis 2018, 15:28
Re: Łóżko i materac do sypialni - jakie?

autor: wialkoszka » 12 lip 2019, 12:46

Mi się bardzo podobały stelaże rozkładane, które można regulować nawet do pozycji siedzącej, ale niestety do nich potrzebna była mocniejsza rama, na którą trzeba było długo czekać. No i cena była znacznie wyższa. To dwa powody, dla których jednak mam zwykłą, prostą, ale przez to świetnie wyglądającą ramę i stelaż regulowany jedynie takimi specjalnymi gumkami, ale to okazało się w zupełności wystarczające. Moim zdaniem nie warto brać wszystkich unowocześnień, bo połowy z nich się zapewne nie wykorzysta :)

DariuSz33
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 05 cze 2019, 12:10
Re: Łóżko i materac do sypialni - jakie?

autor: DariuSz33 » 30 lip 2019, 19:32

Do tego na pewno będziesz również potrzebował pięknych propozycji pościeli do swojego łóżka i tutaj zdecydowanie mogę polecić Ci, abyś zwrócił/a uwagę na propozycje dostępne w ofercie sklepu Mumla który posiada piękne propozycje w dobrych cenach i do tego wyłącznie pościele bawełniane o trwałym nadruku pomimo kolejnych prań.

mroczek90
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 31 lip 2019, 9:43
Re: Łóżko i materac do sypialni - jakie?

autor: mroczek90 » 31 lip 2019, 10:39

najlepiej drogi, nie ma tanich i dobrych. Ja kupiłem za 4tyś i powiem wam że to rozwiązało wszsytkie problemy. Plecy nie łupią, wygodnie, jak żona na mnie siedzi to też dalej wygodnie. Życ nie umierac


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: martan i 74 gości

Gotowe projekty domów