Kamień dekoracyjny do ogrodu

Zastanawiasz się gdzie kupić rośliny, akcesoria ogrodowe, narzędzia? Tutaj znajdziesz opinie na temat poszczególnych produktów i sklepów, a także będziesz mógł porównać ceny i znaleźć okazję.

Moderator: wika001

joaaana2
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 09 cze 2016, 13:44
Kamień dekoracyjny do ogrodu

autor: joaaana2 » 13 cze 2016, 12:25

Szukacie idealnego kamienia budowlanego który moglibyście zastosować w waszych ogrodach i sami nie wiecie z jakiej opcji najlepiej w dzisiejszych czasach skorzystać? Jeśli tak, to zobaczcie na jeden z najlepszych kamieni budowlanych, kamienie dekoracyjne które właśnie idealnie nadają się do zastosowań zewnętrznych w ogrodach, tarasach czy schodach. Wydobywają do w blokach dlatego można wydobyć i wykonać praktycznie każdą formę którą możecie zastosować według uznania.

balsyl
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 17 paź 2016, 13:36
Re: Kamień dekoracyjny do ogrodu

autor: balsyl » 18 paź 2016, 6:47

Takie dekorację to ja rozumiem.

Awatar użytkownika
Audrey
Aktywny
Aktywny
Posty: 156
Rejestracja: 23 mar 2017, 11:19
Re: Kamień dekoracyjny do ogrodu

autor: Audrey » 11 sie 2017, 6:31

ja uważam, że to świetny pomysł, będzie ładnie wyglądać.

Woodtek
Początkujący
Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 02 cze 2017, 8:18
Re: Kamień dekoracyjny do ogrodu

autor: Woodtek » 21 sie 2017, 11:17

Jeżeli chodzi o kamień dekoracyjny to oczywiście racja i również uważam, że znakomicie sprawdzi się jako element dekoracji w ogrodzie, Trzeb ago tylko umiejętnie zastosować, inna sprawa iż jest to dosyć droga opcja, miejmy ten fakt na uwadze.

tulejka
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 350
Rejestracja: 01 cze 2017, 8:01
Re: Kamień dekoracyjny do ogrodu

autor: tulejka » 21 sie 2017, 11:31

Można też pomyśleć o meblach wykonanych z kamienia, do ogrodu czy na taras albo nawet do wnętrza może się to nadać, choć wiadomo, że jednocześnie bardzo naraża się kamień na niesprzyjające warunki. W takim wypadku bardzo się przyda chemia do kamienia https://artigiano.pl/6-chemia-do-kamienia, przecież nawet on wymaga odpowiedniej pielęgnacji, która go uchroni przez przebarwieniami i innymi uszkodzeniami.

SzkolkaJula_pl
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 26 mar 2018, 7:41
Re: Kamień dekoracyjny do ogrodu

autor: SzkolkaJula_pl » 26 mar 2018, 8:41

Co prawda jest on nieco droższym rozwiązaniem, natomiast moim zdaniem tak czy inaczej warto się zastanowić nad tego typu dekoracją czy nawet ogrodzeniem.

julitek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 48
Rejestracja: 03 cze 2016, 10:36
Re: Kamień dekoracyjny do ogrodu

autor: julitek » 26 cze 2019, 17:31

Mam u siebie kamień ogrodowy Pozbruk, wygląda bardzo ładnie w ogrodzie. Rewelacyjnie zastępuje kostkę brukową w niektórych miejscach

Rabarbarek999
Aktywny
Aktywny
Posty: 184
Rejestracja: 07 lip 2016, 8:13
Re: Kamień dekoracyjny do ogrodu

autor: Rabarbarek999 » 19 lip 2019, 9:48

Ja szukam jakiegos fajnego kamienia na wymianę. chodzi mi o taki, który się łatwo czyści. Na razie mam piaskowiec i co kilka miesięcy muszę się męczyć aby zedrzeć z niego zielony kożuszek.

piskorski
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 23 lip 2019, 18:02
Re: Kamień dekoracyjny do ogrodu

autor: piskorski » 29 lip 2019, 10:22

Może zapytaj o impregnaty do piaskowca bo faktycznie zdarza się że atakują go glony i grzyby ale u mnie akurat dzięki impregnacji zdarza się to rzadko. Mam takie przeróżne ozdoby jak fontanny, stoły, ławki, donice, kominki i grill ogrodowy.


Wróć do „Do ogrodu - ceny i opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości

Gotowe projekty domów

cron