Kupię mieszkanie na białołęce - rynek pierwotny

Nie wiesz jak się zalogować lub masz problemy z logowaniem? Chcesz zgłosić uwagi do działania Forum? Zapraszamy do tego działu.

Moderator: wika001

pola890
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 59
Rejestracja: 15 cze 2018, 13:56
Kupię mieszkanie na białołęce - rynek pierwotny

autor: pola890 » 15 cze 2018, 18:36

Dajcie znać, gdzie kupię jakieś fajne mieszkanie, bo chciałabym, jak najszybciej się gdzieś wprowadzić, a białołęka chyba najbardziej mi odpowiada.

ogrod876
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 12 mar 2018, 18:10
Kontaktowanie:
Re: Kupię mieszkanie na białołęce - rynek pierwotny

autor: ogrod876 » 15 cze 2018, 20:50

Jeśli chcesz kupić mieszkanie na Białołęce z rynku pierwotnego, to chyba jednym z najbardziej polecanym miejsc będzie ama-bud z tego względu, że to porządna firma i wszystko można u nich załatwić. Mieszkania są funkcjonalne i wykonane z największą precyzją.

diaguns
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:36
Re: Kupię mieszkanie na białołęce - rynek pierwotny

autor: diaguns » 17 cze 2018, 21:38

Pewnie rozglądałeś się po różnych biurach nieruchomości ? sprawdź jeszcze tutaj -- > tur-nieruchomosci.pl może akurat coś znajdziesz dla siebie. Z tego co kiedyś patrzyłem to mieli na prawdę sporo mieszkań właśnie na Białołęce.

KaroKaro28
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 08 sty 2019, 10:51
Re: Kupię mieszkanie na białołęce - rynek pierwotny

autor: KaroKaro28 » 08 sty 2019, 10:54

My z mężem szukaliśmy u Afisz- nieruchomości jeżeli chodzi o mieszkania na białołęce mieli największy wybór :)

sebastianoEm
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 11 paź 2017, 18:10
Re: Kupię mieszkanie na białołęce - rynek pierwotny

autor: sebastianoEm » 17 lut 2019, 21:36

Białołęka to dobry wybór, spokojna okolica a w miarę tanio. My akurat mieszkamy na osiedlu pod dębami na Płochocińskiej ale nie wiem szczerze mówiąc czy tu są jeszcze jakieś lokale wolne. Wiesz jak to Wawa, z sąsiadami jesteśmy tylko na dzień dobry

mochol
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 12 wrz 2014, 22:22
Kontaktowanie:
Re: Kupię mieszkanie na białołęce - rynek pierwotny

autor: mochol » 27 lut 2019, 21:39

Nie wiem czy wiecie, ale obecnie inwestycja Miasteczko Greenwood powstaje na Białołęce. Okolica super, dużo zieleni. W sprzedaży jest II etap. Jest ciekawe mieszkanie do zamieszkania czy pod wynajem w dobrej cenie. 5900zł za m2 to naprawdę okazja. Mają jeszcze spory wybór.

Awatar użytkownika
Posejdon
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 61
Rejestracja: 18 kwie 2017, 11:38
Re: Kupię mieszkanie na białołęce - rynek pierwotny

autor: Posejdon » 11 mar 2019, 10:14

Moim zdaniem warto poszukać też mieszkania na własną rękę. Ja tak zrobiłem i znalazłem coś idealnego dla siebie. Dobry balans między lokalizacją, a ceną nieruchomości.

kaktusik02
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 56
Rejestracja: 22 cze 2017, 20:10
Re: Kupię mieszkanie na białołęce - rynek pierwotny

autor: kaktusik02 » 02 lip 2019, 1:55

Nieruchomości to kopalnia złota, serio! Sami zainwestowaliśmy z żoną w apartament w nadmorskiej miejscowości Rowy pod wynajem dla turystów. Kupiliśmy posiadłość od Lubicz Apartamenty. Na pewno inwestycja za jakiś czas się wróci, a właściwie to już się wraca Chętnych na wynajem jest bardzo bardzo dużo, a teraz sezon, więc nie narzekamy


Wróć do „Uwagi o naszym forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Gotowe projekty domów