Gdzie kupić ładne meble do ogrodu?

Szukasz odpowiednich mebli ogrodowych, a wybór jest tak duży że nie możesz się zdecydować? Zadaj pytanie i poznaj opinie na temat mebli ogrodowych. Znajdziesz tu także praktyczne rady na temat konserwacji mebli, czy samodzielnego wykonania huśtawki.

Moderator: wika001

espera
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 67
Rejestracja: 03 cze 2015, 13:29
Lokalizacja: Toruń
Re: Gdzie kupić ładne meble do ogrodu?

autor: espera » 29 mar 2019, 14:11

Kupowanie mebli przez neta to nie jest optymalny wybór, ale jeśli nie masz innego wyboru, to tylko Dajar... jakość obsługi wymiata i wybór spoko.

dajwuu
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 50
Rejestracja: 19 mar 2019, 13:19
Re: Gdzie kupić ładne meble do ogrodu?

autor: dajwuu » 15 kwie 2019, 12:13

Nadal szukasz? Jeżeli tak , to zerknij na meble aluminiowe. Mam u siebie w ogrodzie i chwalę sobie. Firma ma mnóstwo zadowolonych klientów i bogaty asortyment, więc myślę, że znajdziesz coś dla siebie.

Awatar użytkownika
rollek89
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 25 lip 2014, 8:16
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:
Re: Gdzie kupić ładne meble do ogrodu?

autor: rollek89 » 01 lip 2019, 9:36

Największy wybór jest w sklepach ogrodniczych, więc warto tam pojechać i pooglądać meble.

espera
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 67
Rejestracja: 03 cze 2015, 13:29
Lokalizacja: Toruń
Re: Gdzie kupić ładne meble do ogrodu?

autor: espera » 31 lip 2019, 12:11

Możesz spokojnie kupić te meble przez internet, ja osobiście mogę polecić Ci sklep Dajar. Już nie raz kupowałam tam i zawsze wszystko jak trzeba!

K@linka
Aktywny
Aktywny
Posty: 193
Rejestracja: 12 sty 2015, 8:35
Re: Gdzie kupić ładne meble do ogrodu?

autor: K@linka » 15 sie 2019, 7:48

Słuchajcie zastanawiam się obecnie nad odpowiednim ogrodzeniem do działki. Nie chcę ogrodzenia panelowego bo doszłam do wniosku, ze skoro juz inwestuję w ogrodzenie to chcę aby było wykonane na dobrze ( nie jest to rzecz którą sie wymienia co roku)



Pierwsza opcja to ogrodzenie drewniane, czy jednak nie ma w tym przypadku problemów z utrzymaniem w dobrym stanie i czy takiego ogrodzenia nie trzeba impregnować?

Druga opcja to takie ogrodzenie kute od firmy Efekt metal


Jakie macie u siebie?

AgasN
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 11 wrz 2019, 9:34
Re: Gdzie kupić ładne meble do ogrodu?

autor: AgasN » 12 wrz 2019, 11:08

Na allmeblo! Moi znajomi maja i są bardzo zadowoleni. Kupili je co prawda dopiero w te wakacje. Stały cały czas w ogrodzie i zero uszkodzeń a jakie wygodne.

espera
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 67
Rejestracja: 03 cze 2015, 13:29
Lokalizacja: Toruń
Re: Gdzie kupić ładne meble do ogrodu?

autor: espera » 13 wrz 2019, 15:11

Przedmówcy najwyraźniej mieli racje, zmęczony meblami ze sztucznego drewna kupiłam taki komplet i jak na razie sprawdza się świetnie, a podejrzewam, że będzie równie dobrze za parę lat, wygląda to na solidny sprzęt.

Awatar użytkownika
tetate
Aktywny
Aktywny
Posty: 290
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Gdzie kupić ładne meble do ogrodu?

autor: tetate » 19 wrz 2019, 7:38

Szukam ławki ogrodowej, takiej przed dom. Możecie polecić mi coś z tego zakresu? Na co należy zwracać uwagę przy jej wyborze? Jaka będzie lepsza pod względem trwałości: z tworzywa sztucznego czy stalowa?

wazer
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 49
Rejestracja: 10 kwie 2015, 6:09
Re: Gdzie kupić ładne meble do ogrodu?

autor: wazer » 20 wrz 2019, 9:58

Cóż, opcji z tego zakresu jest stosunkowo dużo. Jesień, to dobry czas na tego rodzaju zakupy. Dobry, tym bardziej, ze obecnie w wielu sklepach jest wyprzedaż letniej kolekcji i robienia miejsca na przyszłoroczną kolekcję.
Przeceny bardzo często sięgają kwot rzędu 50%, a czasami jeszcze więcej.
Szukaj jeszcze w tych wszystkich sklepach internetowych. Masz tam specyfikację wybranych rozwiązań. Proponuję tutaj jeszcze sprawdzić w Karstal.

Awatar użytkownika
lamurek
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 06 maja 2018, 11:46
Re: Gdzie kupić ładne meble do ogrodu?

autor: lamurek » 27 lis 2019, 13:29

Największy wybór jest oczywiście w sklepach internetowych. Warto się rozejrzeć nawet teraz, bo poza sezonem często jest wiele promocji i rabatów na zestaw mebli do ogrodu.

K@linka
Aktywny
Aktywny
Posty: 193
Rejestracja: 12 sty 2015, 8:35
Re: Gdzie kupić ładne meble do ogrodu?

autor: K@linka » 19 lut 2020, 7:28

Poduszki kupicie na przykład w większych supermarektach czy też w marketach budowlanych Na pewno będzie tam większy wybor.

Wracając do tematu to tak. Relaksuję się w taki sposób praktycznie codziennie szczególnie,że mam obecnie bardzo duży oraz ładny ogród.

Ostatnio sprawiłam sobie również nowy leżak ogrodowy ( zamawiałam tutaj: - dla zainteresowanych jest tam bardzo duży wybór).
Zdecydowałam się na ten model:
Obrazek
Jest niesamowicie wygodny.

kordoba
Aktywny
Aktywny
Posty: 139
Rejestracja: 12 lis 2015, 17:43
Re: Gdzie kupić ładne meble do ogrodu?

autor: kordoba » 03 kwie 2020, 9:29

Serdecznie polecam sklep internetowy Ogrodolandia. Znajdziecie tam ogromny wybór mebli do ogrodu i z pewnością wybierzecie coś dla siebie. Oprócz mebli możecie u nich zakupić także donice, altany, pergole, paleniska i wiele wiele innych akcesoriów ogrodowych. Ogrodolandia to wygodne zakupy do ogrodu bez wychodzenia z domu.

aniiaakow
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 04 maja 2020, 11:08
Re: Gdzie kupić ładne meble do ogrodu?

autor: aniiaakow » 27 maja 2020, 8:56

W hop-sport mają bardzo fajne meble ogrodowe Obrazek

AdamH
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 18 cze 2020, 10:44
Re: Gdzie kupić ładne meble do ogrodu?

autor: AdamH » 18 cze 2020, 10:56

Hm łądne meble? To akurat pojęcie stosunkowo względne, dla jednym jedno rozwiazanie jest atrakcyjne, dla innych drugie. Wiem natomiast, że chyba ładne, a na -30% promocyjne, mają teraz meble ogrodowe w Modnymdomu - teściowi zamówiliśmy fotel na balkon, mieszka na parterze więc to prawie jak ogród. ;-)

ROBear
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 29 cze 2020, 19:21
Re: Gdzie kupić ładne meble do ogrodu?

autor: ROBear » 29 cze 2020, 19:37

jak na długie lata to polecam meble tarasowe MODU


Wróć do „Meble ogrodowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości

Gotowe projekty domów

cron