Czym zastąpić płytki w łazience

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

damazogrodu
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 11 maja 2018, 10:26
Czym zastąpić płytki w łazience

autor: damazogrodu » 17 cze 2019, 13:44

Hej temat może niezwiązany z tematem forum ale dotyczy naszego domu. Pytanie do osób które nie posiadają płytek w łazience, czym je zastąpić?

RenataC
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 17 gru 2018, 21:20
Re: Czym zastąpić płytki w łazience

autor: RenataC » 17 cze 2019, 13:48

Szukałam identycznej informacji też kilka dni temu i przypadkowo natknęłam się na post dotyczący własnie tego tematu i ja się zdecyduję najprawdopodobniej na beton połączony z drewnem.

tulejka
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 350
Rejestracja: 01 cze 2017, 8:01
Re: Czym zastąpić płytki w łazience

autor: tulejka » 18 cze 2019, 9:45

Mam u siebie drewno w szczerze mówiąc chce się go właśnie pozbyć i zastąpić płytkami. Na dłuższą metę to nie zdaje egzaminu

AndrzejKow
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 37
Rejestracja: 22 lis 2017, 12:04
Re: Czym zastąpić płytki w łazience

autor: AndrzejKow » 19 cze 2019, 12:36

Popatrz na inspiracje, porady w tym sklepie lazienka plus, znajdziesz tam tego pełno. Mi się podoba beton albo cegła na ścianie w łazience :)

damazogrodu
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 11 maja 2018, 10:26
Re: Czym zastąpić płytki w łazience

autor: damazogrodu » 24 cze 2019, 13:17

AndrzejKow pisze:Popatrz na inspiracje, porady w tym sklepie lazienka plus, znajdziesz tam tego pełno. Mi się podoba beton albo cegła na ścianie w łazience :)



Właśnie też się zastanawiam nad betonem w łazience. Coraz bardziej mi się to podoba, nawet patrzyłam na te inspiracje na blogu lazienka plus i ten beton bardzo ładnie wygląda plus oczywiście jakieś fajne dodatki

basiaxxx
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2019, 13:22
Re: Czym zastąpić płytki w łazience

autor: basiaxxx » 24 cze 2019, 13:28

Faktycznie beto w łazience bardzo ładnie się prezentuje, ale w nowoczesnym wnętrzu. Na Łazienka Plus zamawiałam w zeszłym roku wannę z hydromasażem także sklep godny polecenia.

ogrodek
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 06 sie 2018, 19:06
Re: Czym zastąpić płytki w łazience

autor: ogrodek » 04 lip 2019, 10:11

Płytki to jednak płytki i można kombinować z nimi, by wybierać jakieś inne do łazienki, ale nie ma to jak ceramiczne. Widziałam, że harimex w Gdyni ma spory wybór ekskluzywnych płytek i można pomyśleć o kupieniu takich. Inspiracje w internecie mogą coś podpowiedzieć, jak zaaranżować łazienkę.

Stefa01
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 27 cze 2018, 13:19
Re: Czym zastąpić płytki w łazience

autor: Stefa01 » 03 sie 2019, 22:23

Generalnie płytki są ok. tylko praktycznie każdy je ma. Kiedy ja stałam przed taką decyzją, to pomyślałam o kamieniu naturalnym, coś innego. Trafiłam na firmę Marmur-Dulemba, widać że mają doświadczenie w tym co robią. Z takiego kamienia to cuda można wymyślać, może być cała łazienka w takim kamieniu, albo tylko dodatki. Ja to już od samego projektu do realizacji na nich polegałam, mają wizję i doświadczenie. Wyszło pięknie i niepowtarzalnie.

karna
Aktywny
Aktywny
Posty: 226
Rejestracja: 13 sie 2015, 13:28
Re: Czym zastąpić płytki w łazience

autor: karna » 05 sie 2019, 12:27

Niczym! Nie ma nic lepszego niż płytki w łazience.


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: wazer i 75 gości

Gotowe projekty domów