Waż ogrodowy

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

Maria68
Aktywny
Aktywny
Posty: 219
Rejestracja: 23 lut 2011, 21:33
Lokalizacja: Puławy
Waż ogrodowy

autor: Maria68 » 17 mar 2011, 13:39

Proszę doradźcie mi jaki wąż ogrodowy powinnam kupić. mam działkę ok. 2,5 ara, którą trzeba podlewać co jakiś czas :) wąż będzie podłączony do zaworu kranu, ale będę go za każdym razem zwijać. Chciałabym kupić taki, który posłuży mi przez lata i nie będzie trzeba go wymieniać po jednym sezonie, bo np. się zagiął i pękł.

Layla
Aktywny
Aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 03 sie 2011, 9:48
Re: Waż ogrodowy

autor: Layla » 03 sie 2011, 16:04

Ja mam wąż ogrodowy firmy Gardena - fantastyczny, już drugi sezon mi służy i jest jak nowy. Dodatkowo zakupiłam bęben na wąż i mam porządek w ogrodzie - a dodatkowo wąż nie plącze się pod nogami i niepotrzebnie się nie zwija :) Niestety cena za wąż jest dość wysoka, ale wydaje mi się, że warto wydać takie pieniądze gdyż jest to przyszłościowe - aniżeli zmieniać wąż co sezon jak to robi moja teściowa i za nic w świecie nie da się przekonać na zakup takiego jak my mamy - ona wyznaje zasadę, że "tanim" kosztem ma co sezon nowy wąż... i może sobie powybierać w kolorach... no cóż teściowe ;)

arkop
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 12 sie 2015, 9:27
Re: Waż ogrodowy

autor: arkop » 11 cze 2019, 14:21

A ma ktoś może niezwijający wąż ogrodowy i może się podzielić opinią jak się sprawdza? Niestety u mnie kilka węży się złamało i myślę teraz o takim niezginającym. Ale ciekawy jestem jak się sprawdza.

tulejka
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 350
Rejestracja: 01 cze 2017, 8:01
Re: Waż ogrodowy

autor: tulejka » 18 cze 2019, 9:45

Poszukaj w sieci, a dokładniej w sklepach ogrodniczych, sądzę, że nie powinno być problemów z ich znalezieniem.


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 106 gości

Gotowe projekty domów