Nowoczesne oświetlenie do domu

Miejsce, by pochwalić się swoimi osiągnięciami i zastosowanymi rozwiązaniami. Tu znajdziesz praktyczne podpowiedzi dotyczące wykonania elementów małej architektury, aranżacji ogrodu, uprawy i pielęgnacji roślin.

Moderator: wika001

ogrod876
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 12 mar 2018, 18:10
Kontaktowanie:
Re: Nowoczesne oświetlenie do domu

autor: ogrod876 » 22 gru 2018, 19:29

W skład nowoczesnego oświetlenia na pewno będzie wchodził włącznik szklany Jest to moim zdaniem nowość na rynku i wygląda bardzo dobrze, w każdym domu. Ma podświetlany wskaźnik, który kolorem wskazuje stan włącznika. Fajny produkt do każdego nowoczesnego domu.

kosmo3
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 93
Rejestracja: 10 maja 2013, 20:04
Lokalizacja: Kraków
Re: Nowoczesne oświetlenie do domu

autor: kosmo3 » 25 lut 2019, 23:41

Spory wybór nowoczesnych lamp można znaleźć tutaj lampy.it . Mają minimalistyczne oprawy oraz bardzo eleganckie, z kryształkami, które cieszą oko i stanowią wspaniałą dekorację. Warto zastanowić się czy lampa ma przyciągać wzrok czy może być po prostu niezbędnym dodatkiem, który pasuje do wnętrza, ale nie skupia uwagi.

kordoba
Aktywny
Aktywny
Posty: 139
Rejestracja: 12 lis 2015, 17:43
Re: Nowoczesne oświetlenie do domu

autor: kordoba » 10 kwie 2019, 9:46

Myślę, że mogą Wam się też spodobać lampy od Hubsch. Moim zdaniem prezentują się bardzo ciekawie. Oprócz lamp mają oni też w swojej ofercie różnego rodzaju meble i dodatki do wnętrz. Warto im się przyjrzeć.

Mariolka101
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 15 maja 2019, 9:01
Re: Nowoczesne oświetlenie do domu

autor: Mariolka101 » 15 maja 2019, 9:05

Może nie aktualne ale temat zawsze można wskrzesić Bardzo fajne artykuły czytałam ostatnio w internecie o dobrych lampach myślę że warto poczytać przed decyzją kupna.
Ostatnio zmieniony 25 sie 2021, 12:57 przez Mariolka101, łącznie zmieniany 1 raz.

asianocon
Aktywny
Aktywny
Posty: 243
Rejestracja: 16 lut 2018, 14:50
Re: Nowoczesne oświetlenie do domu

autor: asianocon » 23 maja 2019, 12:02

Nowoczesne czyli jakie? Jakie dostajecie rachunki za prąd?

mochol
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 12 wrz 2014, 22:22
Kontaktowanie:
Re: Nowoczesne oświetlenie do domu

autor: mochol » 23 maja 2019, 22:19

Lampa musi mieć to "coś" . W dzisiejszych czasach lampy nie tylko mają za zadanie oświetlać pomieszczenie, ale również jest to element dekoracyjny, który przyciąga uwagę. Zwłaszcza w nowoczesnych wnętrzach taka lampa musi być dobrze dopasowana. Są całe kolekcje, dzięki czemu można wybrać oświetlenie do całego domu czy mieszkania. Lampy muszą być bowiem w jednym stylu.

domin
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 30 kwie 2019, 9:46
Re: Nowoczesne oświetlenie do domu

autor: domin » 31 maja 2019, 19:14

w tych bibliotekach można znaleźć sporo perełek wśród oświetlenia

adik356
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 49
Rejestracja: 11 kwie 2014, 19:44
Re: Nowoczesne oświetlenie do domu

autor: adik356 » 10 cze 2019, 14:25

Ja oświetlenie wymieniałem niedawno w kuchni jak robiłem remont. Długo też szukałem odpowiednich mebli, w końcu zdecydowałem się na szare meble w stylu industrialnym. Pasują do reszty aranżacji więc całość jest stylowa i nowoczesna.

malwina33
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 46
Rejestracja: 13 lip 2015, 11:19
Re: Nowoczesne oświetlenie do domu

autor: malwina33 » 05 sie 2019, 19:12

A no właśnie, rachunki za prąd to jest teraz jakiś kosmos. Ale my zmienilismy dostawce na pulsar energia i powiem wam, ze faktycznie mniej płacimy.

asianocon
Aktywny
Aktywny
Posty: 243
Rejestracja: 16 lut 2018, 14:50
Re: Nowoczesne oświetlenie do domu

autor: asianocon » 22 sie 2019, 12:04

Macie jakiś specjalny system oświetlenia?

gloria68
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 28 lis 2016, 13:47
Re: Nowoczesne oświetlenie do domu

autor: gloria68 » 03 wrz 2019, 17:37

ogrod876 pisze:W skład nowoczesnego oświetlenia na pewno będzie wchodził włącznik szklany Jest to moim zdaniem nowość na rynku i wygląda bardzo dobrze, w każdym domu. Ma podświetlany wskaźnik, który kolorem wskazuje stan włącznika. Fajny produkt do każdego nowoczesnego domu.

Takie włączniki czy ramki znajdziecie w dobrej cenie w e-sklepie Gajwer w dobrej cenie. Warto pytać o to, czego szukacie, są w stanie wydobyć coś niemal spod ziemi by zadowolić klienta

Malolistkowy
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 12 gru 2019, 22:45
Re: Nowoczesne oświetlenie do domu

autor: Malolistkowy » 12 gru 2019, 23:25

Jak już coś wybierać to takie żyrandole nowoczesne, jakieś lampy wiszące lub spoty czy tuby. Jest tego cała masa. Popatrz sobie jakieś fajne aranżacje. Ze zdjęcia dużo nie zobaczysz, a w danym pomieszczeniu, mogą się prezentować zupełnie inaczej.

Bnedykt33
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 51
Rejestracja: 20 mar 2018, 14:13
Re: Nowoczesne oświetlenie do domu

autor: Bnedykt33 » 21 sty 2020, 11:17

mochol pisze:Lampa musi mieć to "coś" . W dzisiejszych czasach lampy nie tylko mają za zadanie oświetlać pomieszczenie, ale również jest to element dekoracyjny, który przyciąga uwagę. Zwłaszcza w nowoczesnych wnętrzach taka lampa musi być dobrze dopasowana. Są całe kolekcje, dzięki czemu można wybrać oświetlenie do całego domu czy mieszkania. Lampy muszą być bowiem w jednym stylu.



fajne lampy widziałam w tym sklepie internetowym Fajne Lampy maja duży wybór, ceny bardzo konkurencyjne, a oprócz tego rabaty aktualnie na wszystkie produkty i darmowa dostawa powyżej 300 zł. Bardzo szybko realizują zamowienie, na drugi dzień lampa juz jest u Ciebie.

Ewelina77
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 06 mar 2017, 20:29
Re: Nowoczesne oświetlenie do domu

autor: Ewelina77 » 15 lip 2022, 19:04

Na pewno do domu jak i do firmy niezbędne jest dobre, a nawet bardzo dobre oświetlenie, które pozwoli na zdecydowanie lepszą pracę wokół domu jak i bezpieczeństwo. Polecam sprawdzić poczytać na temat wyboru oświetlenia oraz opraw technicznych, warto jest doinformować się w tym temacie i wybrać odpowiednio.

usia
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 08 gru 2022, 17:04
Re: Nowoczesne oświetlenie do domu

autor: usia » 13 gru 2022, 20:09

Ja choruję na lampy szynowe do biura, zawsze podobały mi się takie lapy po kilkanaście na jednym suficie i każda skierowana w inną stronę. Znalazłam kilka takich które byłyby dla mnie idealne.


Wróć do „Zrób to sam - rozwiązania własne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości

Gotowe projekty domów