Wyciskarka do soków - warto ?

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

Ewelina77
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 06 mar 2017, 20:29
Wyciskarka do soków - warto ?

autor: Ewelina77 » 27 maja 2019, 10:34

Czy macie w domu?
Korzystaliście, macie jakieś doświadczenia?
Czy polecacie, stosujecie?
Ze względów zdrowotnych (i poprawa i podtrzymanie zdrowia) mam pomysł na zakupienie takiego sprzętu do robienia soków/koktajli.
W Internecie znalazłam sporo modeli, a jak Wam się widzi taki sprzęt ? Ponoć jest świetny .

Big09
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 336
Rejestracja: 24 paź 2011, 8:53
Re: wyciskarka do soków- warto ?

autor: Big09 » 27 maja 2019, 11:21

Wyciskarka jest zdrowsza od sokowirówki, dlatego warto miec ją w kuchni.

tulejka
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 350
Rejestracja: 01 cze 2017, 8:01
Re: wyciskarka do soków- warto ?

autor: tulejka » 29 maja 2019, 10:19

Nie posiadam i nie czuje potrzeby posiadania, ale jeżeli lubisz wyciskane soki, to dlaczego by nie.

julitek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 48
Rejestracja: 03 cze 2016, 10:36
Re: Wyciskarka do soków - warto ?

autor: julitek » 30 lip 2019, 11:44

A ja chyba sobie kupię taką wyciskarkę bo lubię soki, na razie piję tylko koktajle owocowe z blendera, też są w porządku, widziałam nawet na nie różne przepisy :)

Awatar użytkownika
tetate
Aktywny
Aktywny
Posty: 292
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Wyciskarka do soków - warto ?

autor: tetate » 07 sty 2021, 13:11

Niech każdy kupuje co chce. Tylko w przypadku tańszych wyciskarek gwarancja jest krótsza i jakość materiałów gorsza. Wolałem zainwestować w markową wyciskarkę i mieć spokój na 10 lat. Nadmienię, że nie mam żadnych problemów z wyciskaniem każdego rodzaju produktu. Kroję warzywa i owoce na kawałki (zwłaszcza seler, pokrzywę itp.) i pomalutku wrzucam. Zawsze sok wychodzi dobrze a wyciskarka się nie zacina - mam wyciskarkę od firmy Omega.

NATULUX
ul.Wersalska 47 / 75
91-203, Łódź
tel: 422529660

W firmie dobiorą Ci wyciskarkę


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości

Gotowe projekty domów