Jak uzyskać odszkodowanie?

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

haskell.huels
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2018, 8:46
Re: Jak uzyskać odszkodowanie?

autor: haskell.huels » 27 lip 2018, 8:55

Ja natomiast skorzystałem z firmy JW GROUP która również zajmuje się odzyskiwaniem tego typu odszkodowań. Bardzo mocno zaniżyła mi ubezpieczalnia wypłatę odszkodowania więc wypełniłem formularz dopłaty do odszkodowań z OC i wysłałem - po 24 godzinach dostałem propozycję. Cały proces odzyskiwanie trwał dłużej, ale najważniejsze, że był skuteczny.

pakus87
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 14 maja 2018, 14:02
Re: Jak uzyskać odszkodowanie?

autor: pakus87 » 13 gru 2018, 14:40

Przeczytaj sobie o obrażeniach ciała po wypadku. Vox Veritas to wysokiej klasy specjaliści od odszkodowań i pomocy potrzebującym.

nasjaamu
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 10 mar 2019, 1:42
Re: Jak uzyskać odszkodowanie?

autor: nasjaamu » 10 mar 2019, 2:18

Lepiej nie robić tego na własną rękę, ale udać się do Kancelarii Prawnej

Damian333
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 17 kwie 2018, 10:42
Re: Jak uzyskać odszkodowanie?

autor: Damian333 » 24 maja 2019, 10:35

Ja również mogę polecić firmę Voxveritas wiadomo, że śmierć bliskiej osoby to nic przyjemnego jednak po czasie opadają emocje i jeżeli należą się pieniądze z ZUS i OFE to warto zaufać profesjonalistom takim jak VoxVeritas ponieważ znacznie w tym pomagają.

kosmo3
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 93
Rejestracja: 10 maja 2013, 20:04
Lokalizacja: Kraków
Re: Jak uzyskać odszkodowanie?

autor: kosmo3 » 25 cze 2019, 22:34

Kojarzycie EuCO ? Oni pomagają odzyskać odszkodowanie. To jedna z najstarszych i chyba największych firm na rynku. Mają agentów w całej Polsce.

julitek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 48
Rejestracja: 03 cze 2016, 10:36
Re: Jak uzyskać odszkodowanie?

autor: julitek » 26 lip 2019, 7:05

Ich akurat nie kojarzę ale znam kancelarię która specjalizuje się w odzyskiwaniu odszkodowań za wypadki komunikacyjne, te przy pracy a także za błędy medyczne czy wypadki w gospodarstwach rolnych

strugak
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 84
Rejestracja: 07 maja 2017, 11:47
Re: Jak uzyskać odszkodowanie?

autor: strugak » 03 cze 2020, 20:58

Ja akurat zdecydowałem się na firmę Ocentrum, gdy walczyłem o moje odszkodowanie. Wydali się być najrozsądniejszym wyborem, ponieważ analizę wykonuję w pełni za darmo, więc możesz zdecydować dopiero wtedy, czy jesteś zainteresowany ich usługami, czy nie. W Łodzi ciężko o równie doświadczoną firmę.


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 151 gości

Gotowe projekty domów