System nawadniania ogrodu

Informacje o systemach nawadnia ogrodów, ich zastosowaniu, wadach i zaletach. Zraszacze ogrodowe, systemy automatycznego nawadniania, efektywne podlewanie ogrodu. Porady jak wykonać system nawadniania, a może zlecić prace specjalistycznej firmie?

Moderator: wika001

damazogrodu
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 11 maja 2018, 10:26
System nawadniania ogrodu

autor: damazogrodu » 28 lut 2019, 14:18

Witajcie jaki system nawadniania ogrodu polecacie? Myślałam nad zainstalowaniem systemu z centrumnawadniania.com czy ktoś podzieli się doświadczeniem w tym temacie?

RenataC
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 17 gru 2018, 21:20
Re: System nawadniania ogrodu

autor: RenataC » 28 lut 2019, 14:21

Mamy dokładnie ten system od firmy centrumnawadniania.com. bardzo prosty w montażu. Maż bez problemu sam sobie poradził z instalacją. Działa bez problemu polecam.

damazogrodu
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 11 maja 2018, 10:26
Re: System nawadniania ogrodu

autor: damazogrodu » 28 lut 2019, 14:28

RenataC pisze:Mamy dokładnie ten system od firmy centrumnawadniania.com. bardzo prosty w montażu. Maż bez problemu sam sobie poradził z instalacją. Działa bez problemu polecam.


No własnie zależy mi aby system był prosty w montażu i łatwo się nim sterowało.

AndrzejKow
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 37
Rejestracja: 22 lis 2017, 12:04
Re: System nawadniania ogrodu

autor: AndrzejKow » 28 lut 2019, 15:02

Posiadam gotowy system nawadniania, samodzielny montaż jest łatwy :) warto zainwestować w to, mówię z doświadzczenia :wink:

Green76
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:58
Re: System nawadniania ogrodu

autor: Green76 » 07 mar 2019, 19:07

Od kilku godzin szukam informacji odnośnie tych systemów nawadniania i faktycznie sporo osób poleca Centrum nawadniania. Porównując ich ceny z innymi firmami finansowo też wypadają korzystnie ;-)

ZielonoMi01
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 15 mar 2019, 19:55
Re: System nawadniania ogrodu

autor: ZielonoMi01 » 15 mar 2019, 20:05

Green76 pisze:Od kilku godzin szukam informacji odnośnie tych systemów nawadniania i faktycznie sporo osób poleca Centrum nawadniania. Porównując ich ceny z innymi firmami finansowo też wypadają korzystnie ;-)


Jeżeli macie trochę wolnej gotówki to ja bym się nawet nie zastanawiała nad tym system nawadniania z centrumnawadniania.com. My daliśmy nie więcej niż 2000 zł ale wygoda jest niesamowita. Po roślinach bardzo widać, że odżyły ;-)

Stefa01
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 27 cze 2018, 13:19
Re: System nawadniania ogrodu

autor: Stefa01 » 03 kwie 2019, 22:52

U mnie tym tematem zajmowała się firma Gardenon z Suwałk. P.Arkadiusz wykonuje systemy nawadniania ze starannością i dokładnością, nie stosuje byle jakich złączek przepuszczających wodę , skrzynka z elektrozaworami jest perfekcyjnie zmontowana, też nowości wprowadza - sterownik z obsługą na smartfona. Wszystko jest wykonywane na czysto, bez bałaganu w ogrodzie już założonym. Po prostu postawiłam na fachową firmę.

Stanislaw33w
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 12 kwie 2019, 10:54
Re: System nawadniania ogrodu

autor: Stanislaw33w » 12 kwie 2019, 10:58

Moim zdaniem ten wątek jest bardzo ciekawy i na pewno zainteresuje bardzo dużo ludzi z tego forum .Jestem tego pewny.

farah557
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 79
Rejestracja: 27 gru 2018, 15:36
Re: System nawadniania ogrodu

autor: farah557 » 09 maja 2019, 13:14

Bardzo ciekawy system nawadniania widziałem podczas pobytu w hotelu Bristol. Polegało on na mikro zraszaczach wysuwających się spod powierzchni trawnika a potem chowających się. Super ciekawe to, nie wiedziałem, że taka technologia już istnieje

marisuz4
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 13 maja 2019, 7:09
Re: System nawadniania ogrodu

autor: marisuz4 » 13 maja 2019, 7:12

Moim zdaniem taki system na pewno jest bardzo interesujący.Takie jest moje bardzo skromne zdanie na ten temat.

motyl-ogrodnik
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 23 lip 2019, 11:41
Re: System nawadniania ogrodu

autor: motyl-ogrodnik » 23 lip 2019, 11:48

Sam się zastanawiam nad tym. Według informacji na tym centrumnawadniania.com, a także na forach i blogach, łatwo da się to samemu zamontować. A na tym nie ukrywam, że by mi zależało bardzo :)

basia801
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 26 sty 2020, 17:06
Re: System nawadniania ogrodu

autor: basia801 » 26 sty 2020, 17:15

Green76 pisze:Od kilku godzin szukam informacji odnośnie tych systemów nawadniania i faktycznie sporo osób poleca Centrum nawadniania. Porównując ich ceny z innymi firmami finansowo też wypadają korzystnie ;-)

zgadzam się mają bardzo fajną ofertę do rozważenia

ofelka
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 26 sie 2019, 8:02
Re: System nawadniania ogrodu

autor: ofelka » 27 sty 2020, 11:42

motyl-ogrodnik pisze:Sam się zastanawiam nad tym. Według informacji na tym centrumnawadniania.com, a także na forach i blogach, łatwo da się to samemu zamontować. A na tym nie ukrywam, że by mi zależało bardzo :)


Tak, montaż przebiega bez żadnych problemów, nawet jeśli robią to laicy ;p Ogółem centrumnawadniania.com to bardzo dobre rozwiązanie jeśli nie chce się wydawać zbyt dużo, a nadal zależy nam na jakości i po prostu ładnym trawniku :)

werczi
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 61
Rejestracja: 02 lip 2019, 15:34
Re: System nawadniania ogrodu

autor: werczi » 28 lut 2020, 11:58

Automatyczny system nawadniania ogrodu to duża wygoda i oszczędność. Inwestując w system nawadniający do ogrodu masz pewność, że Twoje rośliny są odpowiednio nawodnione i dodatkowo minimalizujesz straty wody! Co więcej, nawadnianie za pomocą linii kroplującej możesz połączyć z nawożeniem. Wystarczy zaopatrzyć się w całkowicie rozpuszczalne nawozy.

miki789
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 27 lis 2015, 10:21
Re: System nawadniania ogrodu

autor: miki789 » 11 maja 2022, 8:08

Jak szukasz części pod instalacje nawadniającą to zobacz w ofercie ArtSanit w Warce – faktycznie świetnie zorganizowany sklep z bardzo dużą ilością części w sprzedaży więc bez problemu będzie można dopasować te, które będą potrzebne.


Wróć do „Nawadnianie ogrodów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości

Gotowe projekty domów