Bramy wjazdowe

Szukasz odpowiednich mebli ogrodowych, a wybór jest tak duży że nie możesz się zdecydować? Zadaj pytanie i poznaj opinie na temat mebli ogrodowych. Znajdziesz tu także praktyczne rady na temat konserwacji mebli, czy samodzielnego wykonania huśtawki.

Moderator: wika001

szmeraczka
Aktywny
Aktywny
Posty: 126
Rejestracja: 01 maja 2013, 17:28
Bramy wjazdowe

autor: szmeraczka » 14 cze 2018, 14:37

Witam , chciałbym prosić Was o poradę . Poszukuje informacji na temat napędów do bram wjazdowych. Nie bardzo wiem jaką firmę wybrać. Najwięcej piszą i polecaja firmę Nice https://www.nice.pl/ ofertę mają bardzo ciekawą , ponoć mają napędy najwyższej jakości. Co mi radzicie ?

damian334
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2018, 6:45
Re: Bramy wjazdowe

autor: damian334 » 18 cze 2018, 6:50

Jak chodzi o bramy wjazdowe to w tym kraju jest mnóstwo firm co zajmują się tymi sprawami. Trudno jest wybrać jedną.

______________________________________
ulotki24.com

LawkaOgrodowa_pl
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 63
Rejestracja: 20 lut 2018, 11:30
Re: Bramy wjazdowe

autor: LawkaOgrodowa_pl » 02 lip 2018, 11:27

Podaj jaki budżet posiadasz na ten cel i wtedy będziemy mogli doradzić, pomóc odnośnie wyboru napędu, producentów oraz modeli jest co najmniej kilku.

JanekC
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 67
Rejestracja: 27 lut 2013, 0:11
Re: Bramy wjazdowe

autor: JanekC » 25 kwie 2019, 20:48

Budżet na bramę to jedno, a napęd to drugie.

Ja kupiłem osobno napęd i osobno bramę (nie kupowałem bramy z wbudowaną automatyką).

vikis
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 38
Rejestracja: 25 maja 2015, 20:54
Re: Bramy wjazdowe

autor: vikis » 27 kwie 2019, 10:10

Racja. Kupowanie oddzielnie automatyki ma sens. Dlaczego? Coraz częściej spotykam się z sytuacjami, gdy oferowany siłownik jest naprawdę słabej jakości i ewidentnie będą z nim kłopotu podczas pierwszej zimy. A dzięki słabemu siłownikowi producent może obniżyć cenę zestawu


Wróć do „Meble ogrodowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości

Gotowe projekty domów