Dom jednorodzinny z ogrodem czy mieszkanie i ogród działkowy

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

ogrod876
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 12 mar 2018, 18:10
Kontaktowanie:
Re: Dom jednorodzinny z ogrodem czy mieszkanie i ogród działkowy

autor: ogrod876 » 19 lut 2019, 7:15

Jeśli jesteśmy już w temacie domów, to sprawdźcie sobie tutaj https://archiweb.pl/aktualnosci/monochromatyczny-dom-na-palach-w-litewskim-lesie-711/ przepiękną propozycję. Dom postawiony jest w litewskim lesie i jest to monochromatyczny dom na palach. Myślę, że to inwestycja dla osób, które chcą stworzyć coś bardzo oryginalne. Jednocześnie dom w środku wygląda bardzo dobrze i stylowo, no i oczywiście są piękne widoki z okna.

Rotomatic1
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 81
Rejestracja: 28 lip 2017, 9:46
Re: Dom jednorodzinny z ogrodem czy mieszkanie i ogród działkowy

autor: Rotomatic1 » 19 lut 2019, 10:16

Wszystko ma plusy oraz minusy, natomiast jeżeli chcesz poczuć przestrzeń i być wolnym to polecam zdecydowanie własny dom z dużym ogrodem który zaaranżujesz tak jak tylko chcesz.

Vivre
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 65
Rejestracja: 10 lut 2018, 9:00
Re: Dom jednorodzinny z ogrodem czy mieszkanie i ogród działkowy

autor: Vivre » 26 lut 2019, 20:21

Zupełnie nie mam już parcia na dom, tym bardziej z ogrodem, w którym od wczesnej wiosny do późnej jesieni jest wiecznie coś do roboty. Marzy mi się niewielkie mieszkanko w okolicy Wrocławia. Najchętniej wybrałabym spośród mieszkań w Smolcu. Rynek nieruchomości ma w swej ofercie bardzo dużo mieszkań, ale tak naprawdę nic mnie tak nie zachwyciło jak ta inwestycja na obrzeżach Wrocławia. Zresztą co ja Wam tu będę pisać, zobaczcie sami. Uważam, że warto.

kaktusik02
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 56
Rejestracja: 22 cze 2017, 20:10
Re: Dom jednorodzinny z ogrodem czy mieszkanie i ogród działkowy

autor: kaktusik02 » 16 kwie 2019, 1:05

My z żoną ostatnio poczyniliśmy jedną większa inwestycję. A kupiliśmy apartament nad morzem, a dokładniej to w miejscowości Rowy. Piękne meijsce, cudna przyroda. No a natrafilismy tam na bardzo fajną inwestycję - apartamenty Lubicz. Kupilismy, póki co, na wynajem dla turystów. Powoli sezon się zbliża, więc na pewno będzie sporo ich przybywało. Chociaż teraz też mamy zainteresowanie musze powiedzieć i super :)

malwina33
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 46
Rejestracja: 13 lip 2015, 11:19
Re: Dom jednorodzinny z ogrodem czy mieszkanie i ogród działkowy

autor: malwina33 » 05 sie 2019, 20:24

Jak dla mnie nic nie wygra jednak z własnym domkiem. Sami neidawno z mezem kupilsimy pod Krakowem domek. A znalazło nam go biuro abc dom - nie wiem jak bysmy sami to ogarneli tak naprawde

trefnoknus
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 14 cze 2018, 9:17
Re: Dom jednorodzinny z ogrodem czy mieszkanie i ogród działkowy

autor: trefnoknus » 29 wrz 2019, 20:30

Domek ma na pewno wiele zalet, ale ja znalazłabym także wiele wad.. Dla mnie osobiście dużo lepszym rozwiązaniem jest mieszkanie, chociaż szukając brałam pod uwagę wyłącznie rynek pierwotny. Wybrałam apartament kaskada, a za jakiś czas pomyślę czy by nie zainwestować we własny lub wydzierżawić, jakiś niewielki ogródek. Bo mieszkanie mam niby z tarasem :D co jest dla mnie ogromną zaletą, ale nie rozpalę tam sąsiadom klasycznego grilla :D Ogródek to właśnie ewentualnie pod kątem wypoczynku. A w mieszkaniu spędzać będę na pewno zdecydowanie więcej czasu, więc to ono jest moim priorytetem. I dlatego sporo czasu poświęciłam, żeby znaleźć coś idealnego. I udało się! Już się doczekać nie mogę odbioru kluczy :)

ola56
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 04 lis 2016, 10:21
Re: Dom jednorodzinny z ogrodem czy mieszkanie i ogród działkowy

autor: ola56 » 27 paź 2019, 21:44

Dzięki wielkie za polecenei biura abc dom! Już od dawna szukaliśmy dobrego biura nieruchomości z Krakowa

kozlowskiczesla
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 16 sty 2020, 13:45
Re: Dom jednorodzinny z ogrodem czy mieszkanie i ogród działkowy

autor: kozlowskiczesla » 28 sty 2020, 19:37

moim zdaniem, najlepszą opcją będzie dom jednorodzinny z ogrodem wertykalnym w środku. U mnie rok temu robiła mi firma zielone-sciany.pl i jestem bardzo zadowolony! Efekt końcowy jest na prawdę wart swojej ceny!

basia801
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 26 sty 2020, 17:06
Re: Dom jednorodzinny z ogrodem czy mieszkanie i ogród działkowy

autor: basia801 » 01 lut 2020, 7:18

zdecydowanie dom z ogrodem na obrzeżach miasta cisza spokój żyć nie umierać

edward32
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 27 lut 2020, 7:02
Re: Dom jednorodzinny z ogrodem czy mieszkanie i ogród działkowy

autor: edward32 » 27 lut 2020, 7:06

Każdy dom na pewno powinien być ubezpieczony.Sam nawet ostatnio bardzo zastanawiam się nad ubezpieczeniem mojego mieszkania.Jak na razie znalazłem tylko jedną ofertę na stronie internetowej, oferta wygląda naprawdę na bardzo ciekawą i chyba z niej skorzystam za nie długo.

dominikosss
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2022, 9:46
Re: Dom jednorodzinny z ogrodem czy mieszkanie i ogród działkowy

autor: dominikosss » 18 lip 2022, 9:54

Jeżeli chodzi o dom jednorodzinny to tylko z ogrodem, na pewno znajdziecie swoje wymarzone miejsce!

nat112
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 04 wrz 2023, 8:42
Re: Dom jednorodzinny z ogrodem czy mieszkanie i ogród działkowy

autor: nat112 » 04 wrz 2023, 8:43

Świerkowe Bielany to świetne miejsce! Wspaniała okolica otoczona przyrodą, gdzie znajdują się przestronne szeregówki na Bielanach Wrocławskich. Osobiście jestem zachwycona możliwościami, jakie oferują te nieruchomości. Ostatnio zainteresowałam się domami na sprzedaż na Bielanach Wrocławskich – naprawdę godne uwagi oferty, które warto rozważyć!


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 77 gości

Gotowe projekty domów