Szukam projektu domu letniskowego

Pomysły na aranżację ogrodu, dobór odpowiednich roślin i kompozycje roślinne. Tu znajdziesz podpowiedzi jak zaprojektować by był funkcjonalny, efektowny i piękny. Zamieszczamy porady jak stworzyć ogród w określonym stylu i jak zagospodarować przestrzeń.

Moderator: wika001

Yeager
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 13 kwie 2019, 10:26
Szukam projektu domu letniskowego

autor: Yeager » 13 kwie 2019, 10:28

Chcielibyśmy wybudować niewielki domek letniskowy na działce pod miastem. Taki do 40 m2.

Doradzicie gdzie szukać takich domów?

K@linka
Aktywny
Aktywny
Posty: 193
Rejestracja: 12 sty 2015, 8:35
Re: Szukam projektu domu letniskowego

autor: K@linka » 15 kwie 2019, 11:59

Yeager pisze:Chcielibyśmy wybudować niewielki domek letniskowy na działce pod miastem. Taki do 40 m2.

Doradzicie gdzie szukać takich domów?


Bardzo dużo projektów domków letniskowych ma pracownia Domy w Stylu Wiem, bo sama ostatnio sobie przeglądałam ( w tym roku moze nie będe się budowała ale w przyszłych kto wie, szczególnie,że również jestem posiadaczem całkiem przyjemnej działeczki, która byłaby idealnie dostosowana do postawienia takiego domku).

Polecam zainwestować trochę więcej kasy i postawić domek, który może być użytkowany cały rok. Z ogrzewaniem. Takie ogrzewanie jest nieocenione również i w cieplejszych miesiacach, kiedy noce bywają dość zimne.

Na stronie pracowni znajdziesz również szacunkowe koszta postawienia takiego domku.


Wróć do „Projektowanie ogrodów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

Gotowe projekty domów

cron