Koszty ogrodu zimowego

Marzysz o ogrodzie zimowym, a nie wiesz jak go zaprojektować? W tym dziale znajdziesz informacje na temat projektowania i wykonania ogrodu zimowego, jego aranżacji i utrzymaniu. W dziale także informacje o wyborze i pielęgnacji roślin do ogrodów zimowych.

Moderator: wika001

lizurej
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 15 maja 2013, 8:55
Lokalizacja: Opatów k/Częstochowy
Kontaktowanie:
Re: Koszty ogrodu zimowego

autor: lizurej » 04 gru 2017, 12:00

Też mnie ciekawi ta kwestia, bo od zawsze marzył mi się ogród zimowy.

Ramaja
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 37
Rejestracja: 15 mar 2018, 8:25
Re: Koszty ogrodu zimowego

autor: Ramaja » 29 mar 2018, 8:37

Wydaje mi się, że samo przeszklenie pomieszczenia będzie kosztować bardzo dużo. Do tego rośliny, meble i inne elementy... Tanio nie będzie :)

PWP
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 68
Rejestracja: 28 gru 2015, 14:49
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:
Re: Koszty ogrodu zimowego

autor: PWP » 29 mar 2018, 10:11

Ramaja pisze:Wydaje mi się, że samo przeszklenie pomieszczenia będzie kosztować bardzo dużo. Do tego rośliny, meble i inne elementy... Tanio nie będzie :)


Masz rację :) Nie jest to typowo tania konstrukcja jednak zauważ proszę, że wykonana z najlepszych materiałów gwarantuje piękne i użyteczne miejsce do wypoczynku na długie długie lata.

Wykonujemy bezpłatne i indywidualne wyceny dla każdego zainteresowanego budową ogrodu zimowego. 30 letnie doświadczenie pozwala nam na najlepsze doradztwo.. wkońcu trochę tego zbudowaliśmy ;)

Zachęcam do skorzystania z formularza darmowej wyceny - [więcej informacji poprzez PW]

Po inspiracje i informacje o naszych ogrodach zimowych - [więcej informacji poprzez PW]

Pozdrawiam

Dynamit
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 01 cze 2018, 10:47
Re: Koszty ogrodu zimowego

autor: Dynamit » 05 cze 2018, 9:41

Hm, chyba w taki ogród warto zainwestować więcej pieniędzy, jeśli się na niego decydujemy. W końcu ma on cieszyć oczy i sprzyjać odpoczynkowi... Nie ma sensu stawiać tutaj na ,,amatorkę"

asianocon
Aktywny
Aktywny
Posty: 243
Rejestracja: 16 lut 2018, 14:50
Re: Koszty ogrodu zimowego

autor: asianocon » 19 cze 2018, 11:12

Czy taka inwestycja jest bardzo droga? Jak wyglądają wasze?

Rotomatic1
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 81
Rejestracja: 28 lip 2017, 9:46
Re: Koszty ogrodu zimowego

autor: Rotomatic1 » 18 sty 2019, 19:14

Według mnie to zależy - koszta na pewno są różne w zależności od skali projektu ogrodu, oraz od firmy która wykonuje.

Domosek
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 18 sty 2019, 9:39
Re: Koszty ogrodu zimowego

autor: Domosek » 07 lut 2019, 9:16

Ja niedawno budowałem taki ogród i jest to na serio super sprawa! Jeśli ktoś z Was szuka firmy, która oferuje odśnieżanie to polecam zajrzeć tutaj - https://max-bud1.com/uslugi-komunalne/odsniezanie
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2022, 14:51 przez Domosek, łącznie zmieniany 1 raz.

spinka
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 28 lut 2019, 14:40
Re: Koszty ogrodu zimowego

autor: spinka » 05 mar 2019, 9:58

Jeżeli już ma się pomysł i projekt ogrodu warto profile aluminiowe konstrukcyjne blachy czy kątowniki z aluminium najlepiej zakupić w hurtowni, cenowo da się odczuć i sporo zaoszczędzić.

Luiza82
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 51
Rejestracja: 04 gru 2017, 21:53
Re: Koszty ogrodu zimowego

autor: Luiza82 » 29 wrz 2019, 21:41

Budowę ogrodu zimowego fachowo wykona firma Max-Poll. Oferują atrakcyjne warunki współpracy i potrafią wykonać niebanalny projekt, który zamieni taras lub balkon w mały, urokliwy kącik do wypoczynku.


Wróć do „Ogrody zimowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 14 gości

Gotowe projekty domów