Aranżacja wnętrz

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

gardenrun
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 516
Rejestracja: 30 lip 2014, 13:31
Re: Aranżacja wnętrz

autor: gardenrun » 21 sty 2019, 11:20

To rzeczywiście jest niezły pomysł.

kordoba
Aktywny
Aktywny
Posty: 139
Rejestracja: 12 lis 2015, 17:43
Re: Aranżacja wnętrz

autor: kordoba » 06 lut 2019, 15:44

Moim zdaniem takie specjalistyczne zadania powinniśmy zostawiać w rękach specjalistów. Dlatego jeśli chodzi o aranżację wnętrz to polecam zainteresować się biurem projektowym Pixels z Włocławka.

jankaboczarz
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 24 sty 2019, 14:23
Re: Aranżacja wnętrz

autor: jankaboczarz » 07 lut 2019, 9:55

Na początku, jeśli ktoś nie jest przekonany co do swoich możliwości aranżacyjnych, to z własnego doświadczenia polecam choćby jednorazowe konsultacje albo dłuższą współpracę z firmą zajmująca się projektowaniem wnętrz. Jak mieszkałam w Łodzi, to sama zgłosiłam się do takiej firmy, którą podpowiedział mi brat. Tym razem nie chciałam, żeby nowe mieszkanie wyglądało jak chaotycznie urządzony magazyn z ogromną ilością niepasujących do siebie rzeczy (a niestety mam tendencję do kupowania wyposażenia w bardzo różnym stylu). I za sprawą projektów i wskazówek tych projektantów, zaczęłam zmienić i przemeblowywać mieszkanie, które wydawało mi się, że już nigdy nie będzie wyglądać dobrze. A okazało się, że wystarczył mały remont i wyrzucenie zbędnych dekoracji, żeby wszystko zaczęło wyglądać. Teraz już nie pozwalam sobie na szaleństwa zakupowe i uczę się umiaru. Od czegoś trzeba było zacząć :d

alutka89
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 54
Rejestracja: 17 lut 2017, 15:42
Re: Aranżacja wnętrz

autor: alutka89 » 15 lut 2019, 18:01

Z własnego doświadczenia mogę doradzić zatrudnienie projektanta gdyż ciekawie zaaranżuje nawet trudną przestrzeń jak poddasze z dużymi skosami. Teraz mamy piękną łazienkę z mnóstwem praktycznych schowków, pokój dla córki z pojemną garderobą i domową siłownię.

Damian333
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 17 kwie 2018, 10:42
Re: Aranżacja wnętrz

autor: Damian333 » 22 lut 2019, 13:19

No u mnie na szczęście remont dobiega konca zostala jeszcze tylko lazienka i tu chce sie poradzic bo fajne kabiny znalazlem w ofercie wyposażenie łazienek duze znizki ale tak sie teraz zastanawiam po czym poznac ze kabina jest porzadna? czym powinienem kierowac sie przy wyborze? Dajcie znac i prosze o odpowiedzi osob doswiadczonych w tym temacie :)

roksana33
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 07 lut 2015, 16:32
Re: Aranżacja wnętrz

autor: roksana33 » 24 lut 2019, 18:39

Jeśli chodzi o łazienki to bardzo pomocna jest ta strona płytek Tubadzin. Nie tylko można wybrać kafle ale także zobaczyć już gotowe realizacje. A to wpływa bardziej na nasz wybór. Nie każdy potrafi sobie wyobrazić końcowy efekt.

zlotykot
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 88
Rejestracja: 26 lis 2015, 9:03
Re: Aranżacja wnętrz

autor: zlotykot » 25 lut 2019, 12:53

Warto poszukać różnych inspiracji w internecie. Ostatnio odkryłam bardzo ciekawy blog o wykańczaniu wnętrz. W wolnej chwili polecam Wam zajrzeć bo można znaleźć tam naprawdę wiele różnych ciekawych propozycji.

Big09
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 336
Rejestracja: 24 paź 2011, 8:53
Re: Aranżacja wnętrz

autor: Big09 » 27 lut 2019, 21:08

nawet ciekawe :)

espera
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 67
Rejestracja: 03 cze 2015, 13:29
Lokalizacja: Toruń
Re: Aranżacja wnętrz

autor: espera » 04 mar 2019, 11:11

Mimo iż pozornie korzystniejsze finansowo, samodzielne aranżowanie wnętrza może doprowadzić jedynie do większych wydatków. Wszystko zależy do tego, czy wiemy, za co się zabrać i w jaki sposób. Często wystarczy po prostu postawić na specjalistów. Ze swojej strony muszę polecić bbconstruction.pl, oddanych swojej pracy i rzetelnych. Sprawili, że moje lokum potrafi zaimponować każdemu odwiedzającemu :D

karna
Aktywny
Aktywny
Posty: 226
Rejestracja: 13 sie 2015, 13:28
Re: Aranżacja wnętrz

autor: karna » 05 mar 2019, 14:30

Ja szukam pomysłów na aranżację zazwyczaj sama. W sieci tego nie brakuje.

byszkens
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2019, 9:15
Re: Aranżacja wnętrz

autor: byszkens » 12 mar 2019, 9:21

Ja urządziłem totalnie w spokojnych barwach i monochromatycznych dodatkach, tak jak lubię. Mnóswo mebli w nowoczesnym stylu wybrałem na meblemilano.pl. Dodatkowo dużo dodatków mam z sieciówek wyglądają nowocześnie i są w trendach.

Awatar użytkownika
martan
Aktywny
Aktywny
Posty: 193
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:21
Re: Aranżacja wnętrz

autor: martan » 12 mar 2019, 11:41

Jestem obecnie na etapie urządzania domu oraz mam kilka pomysłów na aranżację.....

Podoba mi się taki mech na scianie:
Obrazek

Widziałem, że kwiaciarnia w Lublinie oferuje coś takiego. http://www.kwiaciarnialublin.pl/dekorac ... azy-z-mchu Może ktoś z Was ma podobny mech na ścianie i napisze jak się to u Was sprawdza?
Ostatnio zmieniony 25 mar 2019, 7:58 przez martan, łącznie zmieniany 1 raz.

malutkija
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 22 lut 2018, 18:25
Re: Aranżacja wnętrz

autor: malutkija » 16 mar 2019, 9:03

Ja szukam inspiracji w internecie. Ostatnio trafiłem na ciekawe wykończenie sypialni. Zobaczcie w firmie Tubądzin. Moim zdaniem wykorzystanie płytek gresowych z słojami drzewa i połączenie z betonem daje niesamowity efekt. Chyba skorzystam z tej podpowiedzi.

Awatar użytkownika
Posejdon
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 61
Rejestracja: 18 kwie 2017, 11:38
Re: Aranżacja wnętrz

autor: Posejdon » 19 mar 2019, 14:11

Moim zdaniem zaprojektowanie wnętrza warto zlecić sprawdzonej firmie. Dzieki temu uzyskamy świetny efekt. Bez problemu można się z nimi dogadać co do szczegółów i tego, jak dane pomieszczenie ma mniej więcej wyglądać.

asianocon
Aktywny
Aktywny
Posty: 243
Rejestracja: 16 lut 2018, 14:50
Re: Aranżacja wnętrz

autor: asianocon » 04 kwie 2019, 10:00

Na jakie kolory stawiacie? Czy lepiej biel, bo wszystkie meble pasują do takich ścian? Szukamy pomysłu na aranżację łazienki http://dekoratordomu.pl/aranzacja-lazie ... kim-stylu/ nie wiemy na co się zdecydować. Przede wszystkim zależy nam nam wygodzie i prostych rozwiązaniach, żeby w razie kolejnych zmian, uszkodzeń nie było problemu.


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: martan i 74 gości

Gotowe projekty domów