Otworzenie salonu piękności

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

alaalicja
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 61
Rejestracja: 08 cze 2018, 14:05
Re: otworzenie salonu piękności

autor: alaalicja » 30 cze 2018, 9:00

jasne,że ma sens ! Przecież kobiety nigdy chyba tak nie dbały o siebie jak teraz.
Jak ja wyposażałam swoją firmę to tez tak wszystkich pytałam :) Krzesła obrotowe do biura możesz kupić na necie tak samo jak inne akcesoria

Big09
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 336
Rejestracja: 24 paź 2011, 8:53
Re: otworzenie salonu piękności

autor: Big09 » 30 cze 2018, 10:37

Nakłady sa duże, ale warto zainwestować w jakość.

Nataska0
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 11 gru 2018, 20:58
Re: otworzenie salonu piękności

autor: Nataska0 » 28 gru 2018, 22:54

Jasne że ma sens, jeżeli jesteś dobra w tym co robisz to przyciągniesz klientów czy to w mniejszym czy też w większym mieście. Wiadomo początki mogę być trudne ale jeżeli nie zaryzykujesz to możesz tego później żałować. Ja zaryzykowałam i biznes się kręci. Warto jednak pamiętać żeby zainwestować w reklamę która pomoże Ci przyciągnąć klientów, mi przy reklamie bardzo pomogła ta stronka cleveragency, znalazłam tam wiele przydatnych porad.

damazogrodu
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 11 maja 2018, 10:26
Re: otworzenie salonu piękności

autor: damazogrodu » 16 sty 2019, 22:02

Prowadząc byle jaki biznes oczywiście w formie legalnej trzeba zastanowić się nad sposobem prowadzenie księgowości. Można to zlecić firmie zewnętrznej ale wiadomo że to dość duży koszt i niektóre małe przedsiębiorstwa nie mogą sobie na to pozwolić. Polecam w takim przypadku program do samodzielnego zarządzania księgowością. Bardzo proste narzędzie dzięki któremu samodzielnie można zająć się sprawami finansowymi firmy.

karna
Aktywny
Aktywny
Posty: 226
Rejestracja: 13 sie 2015, 13:28
Re: otworzenie salonu piękności

autor: karna » 17 sty 2019, 8:52

W dużych miastach jest duża konkurencja. Nie oznacza to jednak, że nie można odnieść sukcesu.

Damian333
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 17 kwie 2018, 10:42
Re: otworzenie salonu piękności

autor: Damian333 » 22 lut 2019, 11:20

Ogólnie to decyzja o otworzeniu własnej firmy należy do bardzo odważnych. Radze zebrac odpowiedni kapital wlasny i niezbedna wiedze. Polecam szkolenia biznesowe ja dzieki nim dowiedzialem sie "co z czym sie je" i dzis jestem szczesliwym wlascicielem mojego wlasnego biznesu :)

roksana33
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 07 lut 2015, 16:32
Re: otworzenie salonu piękności

autor: roksana33 » 23 lut 2019, 18:50

jak bedziesz szukać kosmetyków do salonu to ta drogeria internetowa może być bardzo pomocna. jest ogromny wybór różnych marek. Aż ciężko się zdecydować.

Galaretka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 52
Rejestracja: 25 maja 2017, 10:54
Re: otworzenie salonu piękności

autor: Galaretka » 26 lut 2019, 16:49

W większych miastach jest tego od groma. Trzeba mieć dobrą reklamę i nakład finansowy na rozpromowanie studia ;)


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 95 gości

Gotowe projekty domów