Profesjonalny Traktorek Kosiarka

Kosiarki, podkaszarki, sekatory, odkurzacze do liści, wertykulatory, pilarki, itp. Dział poświecony narzędziom ? ich wyborowi i ich wykorzystaniu w ogrodzie, od prac ziemnych, przez pielęgnację trawnika, drzew, krzewów i kwiatów do akcesoriów ułatwiających utrzymanie porządku w ogrodzie ? i wiele innych.

Moderator: wika001

stefan_2010
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 28 gru 2018, 18:10
Profesjonalny Traktorek Kosiarka

autor: stefan_2010 » 28 gru 2018, 18:31

Jest to mój pierwszy temat na tym forum więc Witam Wszystkich.

W przyszłym roku będę zajmował się opieką nad miejskimi terenami rekreacyjnymi. Jedną z czynności jest koszenie. Z uwagi na to, że są to duże tereny rozrzucone po całym mieście muszę kupić profesjonalny sprzęt. Bedzie to pierwsza maszyna tego typu w naszej firmie dlatego chcę zaczerpnąć wiedzy od użytkowników. Chcę żeby traktorek był uniwersalny, wydajny i niezawodny :D .
Informację na temat obiektów:
- 9 miejsc o powierzchni koszenia od 5 tys. m2 do 12 m2
- teren raczej równy z niewielką ilością nasadzeń
- koszenie raz w miesiącu z zebraniem i wywozem pokosu
Z uwagi na to, że pokos trzeba wywozić brałem pod uwagę traktorki z wysokim wyrzutem ( bezpośrednio na samochód). Dodatkowo zależy mi na możliwości montażu dodatkowego osprzętu tj. pług, kabina, szczotka itp. ( przydadzą się przy zimowym utrzymaniu chodników). Poniżej prezentuje modele, które znalazłem. Proszę o opinie i uwagi. Możecie także zaproponować inne modele / typy najlepsze do tej pracy.
- Kubota G26-II
- ISEKI SXG 326
- John Deere x950R

maciekh1
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 77
Rejestracja: 28 cze 2018, 9:29
Kontaktowanie:
Re: Profesjonalny Traktorek Kosiarka

autor: maciekh1 » 19 lut 2019, 15:34

z wysokim wysypem moge Ci taki polecic, na 1,80m wysokosci
https://cedrus.com.pl/traktorek-kosiark ... 4h-pro-4x4
no i ma naped 4x4, na zime idealnie sie przyda, na nierowny teren, do jazdy pod górkę
dobry silnik Briggs&Stratton 724 cm3, moc 24KM
bardzo dobra maszyna wielofunkcyjna
Obrazek



czy chodzi Ci raczej o diesla?


Wróć do „Narzędzia ogrodnicze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości

Gotowe projekty domów