Brama garażowa jaką wybrać ?

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

Ewelina77
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 06 mar 2017, 20:29
Brama garażowa jaką wybrać ?

autor: Ewelina77 » 29 sty 2019, 10:44

Mam do Was pytanie , jaką bramę garażową możecie mi polecić . Nie umiem się zdecydować , jaką firmę wybrać . Bardzo spodobała mi się oferta firmy Nice, brama jest śliczna nowoczesna i ma w sobie to coś :) Co mi radzicie ? Wiele osób bardzo chwali sobie te bramy.

zmarzlak
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 57
Rejestracja: 20 sie 2015, 11:26
Re: Brama garażowa jaką wybrać ?

autor: zmarzlak » 21 lut 2019, 10:40

Jak Ci się podobają takie bramy garażowe w nowoczesnym stylu to na pewno możesz sprawdzić ofertę: novoferm. Z tego co pamiętam to mają zarówno bramy segmentowe jak i uchylne.

Awatar użytkownika
tetate
Aktywny
Aktywny
Posty: 292
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Brama garażowa jaką wybrać ?

autor: tetate » 20 cze 2019, 9:24

Wygląd bramy jest wazny, ale polecam nie sugerować się tylko tym. O wiele ważniejsze jest wykonanie bramy, jak również i napęd.
My zdecydowaliśmy się na bramę od firmy Hormann. Po pierwsze dobre wykonanie, po drugie wysoka jakość no i firma która do czegoś zobowiązuje. Ich bramy są bardzo szczelne, miało to dla mnie duże znaczenie bo mam garaż w bryle domu i nie chciałem robić z garazu kolejnego mostka termicznego.

Mała rada ode mnie: polecam dobrze przygotować sobie otwór do montażu bramy. Źle wykonany otwór spowoduje, że zamontowana brama będzie w najlepszym razie nieszczelna, a w najgorszym – jej instalacja będzie niemożliwa. Sam tego nie dopilnowałem przed montażem i czekały mnie problematyczne przeróbki.

tulejka
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 350
Rejestracja: 01 cze 2017, 8:01
Re: Brama garażowa jaką wybrać ?

autor: tulejka » 25 lip 2019, 9:40

Brama powinna być przede wszystkim praktyczna, a nie śliczna. W końcu ma chronić garaż.

arto.j
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 07 gru 2015, 9:29
Re: Brama garażowa jaką wybrać ?

autor: arto.j » 29 gru 2023, 23:28

Ja po prostu postawiłem na bramę garażową Fakro. Strzał w 10. W garażu i domu jest o wiele ciszej i cieplej. Brama jest gruba, dobrze izolowana, tłumi hałas, ogranicza ryzyko włamania. Chodzi cicho, bo ma dobrej klasy napęd. Jest prosta w sterowaniu, ładna, nowoczesna, dobrze pasuje do elewacji

Eva231
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 26 lut 2024, 12:05
Re: Brama garażowa jaką wybrać ?

autor: Eva231 » 03 kwie 2024, 22:06

arto.j pisze:Ja po prostu postawiłem na bramę garażową Fakro. Strzał w 10. W garażu i domu jest o wiele ciszej i cieplej. Brama jest gruba, dobrze izolowana, tłumi hałas, ogranicza ryzyko włamania. Chodzi cicho, bo ma dobrej klasy napęd. Jest prosta w sterowaniu, ładna, nowoczesna, dobrze pasuje do zasób elewacji

Pomimo licznych zalet, hazard online niesie ze sobą również pewne zagrożenia. Jednym z głównych problemów jest ryzyko uzależnienia od hazardu. Dostępność gier przez Internet sprawia, że ​​łatwo można stracić kontrolę nad swoimi wydatkami i czasem spędzonym na grze. Ponadto, istnieje ryzyko oszustw i manipulacji w nieuczciwych kasynach online, dlatego ważne jest wybieranie renomowanych i licencjonowanych operatorów.


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Grapeshot [Crawler], Yandex [Bot] i 136 gości

Gotowe projekty domów