Ochrona domu i mojego terenu

Wszystko na temat chorób roślin i szkodników. Podpowiedzi jak rozpoznawać choroby oraz szkodniki i jak z nimi walczyć.

Moderator: wika001

ogrod876
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 12 mar 2018, 18:10
Kontaktowanie:
Ochrona domu i mojego terenu

autor: ogrod876 » 18 maja 2018, 11:46

Ostatnio okazało się, że w nocy ktoś bez jakichkolwiek skrupułów kradnie mi kwiaty z ogrody. Boję się, że w końcu wyniosą coś więcej lub włamią się do domu. Postawiłam więc na ochronę mojego terenu. Chciałabym skorzystać z usług firmy http://www.clarsystem.pl/ tylko muszę się z nimi skontaktować.

pola890
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 59
Rejestracja: 15 cze 2018, 13:56
Re: Ochrona domu i mojego terenu

autor: pola890 » 22 lip 2018, 19:03

Jeśli chcesz ochronić swój teren i swoją posiadłość, to zaproponować mogę Ci usługi firmy http://kontra24.pl/ Również interesuję się tematem ochrony mienia i sprawdziłam wiele ofert. Na dzień dzisiejszy, ta firma oferuje najlepszą ochronę mienia w super cenie. Wyczytałam też, że mają ochroniarzy przeszkolonych, którzy wiedzą, jak zachować się w każdej sytuacji.

paluch686
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 18 sty 2016, 13:26
Re: Ochrona domu i mojego terenu

autor: paluch686 » 31 paź 2018, 12:16

Bardzo dobry krok w kierunku poprawy bezpieczeństwa! Trzeba o to dbać, bo ludzie naprawdę potrafią być bezczelni, z niczym się nie liczą i kradną na potegę. Mi odpowiedni monitoring dobrali w Asmex. Teraz po zamontowaniu na prawdę nie boję się już, że mnie okradną :)

olamek
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 19 sty 2019, 14:19
Re: Ochrona domu i mojego terenu

autor: olamek » 19 sty 2019, 14:34

może jakiś monitoring ? Na pewno powinien mega pomóc w ochronie domu i Twojego terenu.

wentylacja mechaniczna


Wróć do „Szkodniki i ochrona roślin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości

Gotowe projekty domów