Donice na drzewka i kwiaty

Rośliny w mieszkaniu i na tarasie, co lubią, a czego nie? Jak je uprawiać i chronić przed szkodnikami i chorobami. Informacje dotyczące na temat różnych gatunków oraz porady jak sobie radzić z problemami w uprawie roślin doniczkowych.

Moderator: wika001

Labajka
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 08 sty 2019, 11:02
Donice na drzewka i kwiaty

autor: Labajka » 08 sty 2019, 11:11

Cześć Wszystkim. Długo szukałam czegoś, co spełniłoby moje oczekiwania, dlatego postanowiłam się tym z Wami podzielić. Chodzi mi oczywiście o donice, które bez problemu mogłyby być użytkowane w ogrodzie i które byłyby łatwe w czyszczeniu. Natrafiłam na doniczki Curver - pewnie kojarzycie śmietniki i inne akcesoria. Jest kilka rozmiarów i kolorów. Ja wybrałam brązowe i uważam, że to był strzał w dziesiątkę. Są super wytrzymałe, a jak się pobrudzą to wystarczy je zmyć ze szlaufa. Polecam!

Pomodornik
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 11 sty 2019, 15:14
Re: Donice na drzewka i kwiaty

autor: Pomodornik » 11 sty 2019, 16:43

Dzięki za rekomendację ;-)

darekOs
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 20 maja 2021, 13:28
Re: Donice na drzewka i kwiaty

autor: darekOs » 13 cze 2021, 21:33

duże donice ceramiczne w stylu sródziemnomorskim sa bardzo ładne

stanbara
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 27 lip 2021, 17:26
Re: Donice na drzewka i kwiaty

autor: stanbara » 30 lip 2021, 16:32

Właśnie szukam fajnych doniczek bo mam w domu kwiatki które koniecznie musze przesadzić.

zgredek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 17 lip 2020, 13:42
Re: Donice na drzewka i kwiaty

autor: zgredek » 29 sty 2022, 17:20

Czesc, ja szukam wysokiej jakości doniczki produkcyjne i skrzynki na kwiaty - czy ktoś z Was może polecic coś sensownego? Chciałem kupić coś...


Wróć do „Rośliny doniczkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości

Gotowe projekty domów