Oczko wodne do wędkowania?

Chcesz dowiedzieć się jak założyć oczko wodne? Informacje na temat zakładanie oczek wodnych, roślin, które można posadzić w oczku i wokół niego. Porady dotyczące kompleksowej pielęgnacji oczka wodnego i pomysły na jego aranżację.

Moderator: wika001

herex77
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 2017, 14:19
Oczko wodne do wędkowania?

autor: herex77 » 22 wrz 2017, 14:29

Dzień dobry,
szukam osób, które mogłyby odpowiedzieć mi na pytanie czy możliwym jest łowić w oczku. Jakie ryby można wpuścić do basenu i jak prawidłowo o nie zadbać? Pytam was, bo zastanawiają mnie być może regulacje prawne. Czy asortyment do oczka wodnego z http://www.pleciona.pl/ jest w stanie zaspokoić potrzeby rybek? Wiem, że internetowy sklep wędkarski koncentruje się raczej na wędkowaniu, niż budownictwie, ale właśnie to mnie interesuje. Wystarczy wykopać dziurę na trzy metry, czy bardzo koniecznie powinienem szukać w sieci sklepów bardziej nastawionych na ogrodnictwo?

Dżasmina
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 14 gru 2015, 12:15
Re: Oczko wodne do wędkowania?

autor: Dżasmina » 29 wrz 2017, 15:46

Ja uważam, że to dobry pomysł. Twoje podwórko to Twoje królestwo i możesz robić co chcesz. Tylko zadbaj o odpowiedni sprzęt do wędkowania. Taki z pewnością znajdziesz na https://www.perchshop.com/savage-gear-m-23.html i każde połowy będą zadowalające. Sprzęt jest naprawdę dobrej jakości a ceny atrakcyjne.

Koretan
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 gru 2017, 11:37
Re: Oczko wodne do wędkowania?

autor: Koretan » 19 gru 2017, 11:40

Moim zdaniem to fajne rozwiązanie, co raz więcej ludzi takie coś wybiera ,
gdyż lubią się relaksować na rybach po prostu. Jeśli będziesz szukał sklepu z akcesoriami wędkarskimi to sprawdź sklep insel , będą mieli na pewno wszystko co potrzebujesz.

Karizen
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 gru 2017, 13:23
Re: Oczko wodne do wędkowania?

autor: Karizen » 20 gru 2017, 13:26

Jak dla mnie czemu nie, całkiem fajny pomysł,
sam zastanawiam się nad takim rozwiązaniem,
fajny sklep wędkarski w którym masz bardzo dużo akcesoriów jest pod tym adresem:
sezonnaleszcza - sklep wędkarski sprawdź i zobacz ile cię to by kosztowało.

Pomosty-budowa
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 07 lut 2018, 13:01
Re: Oczko wodne do wędkowania?

autor: Pomosty-budowa » 07 lut 2018, 13:05

Pomysł fajny i ciekawy, jednak aby móc go w pełni zrealizować, polecam wykonać także drewniany pomost bez którego ani rusz. Akurat to nasza specjalizacja :)

Banart
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 07 wrz 2018, 12:22
Re: Oczko wodne do wędkowania?

autor: Banart » 07 wrz 2018, 12:34

Taka krata mostostal na brzeg i na bale zamontować i masz pomościk do tego dospawać takie metalowe krzesło i jest ja tak sobie robiłem pomost na moim stawku. Szybko prosto i tanio.

Domki-zylajek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 58
Rejestracja: 18 lip 2018, 8:47
Re: Oczko wodne do wędkowania?

autor: Domki-zylajek » 06 sty 2019, 18:29

Jeżeli tylko budżet pozwala Ci na takie rozwiązanie i wykonanie oczka wodnego to czemu nie i moim zdaniem oczywiście warto, w szczególności mając odpowiednią powierzchnię w swoim ogrodzie lub na działce.

Marek44343
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 08 sty 2019, 16:24
Re: Oczko wodne do wędkowania?

autor: Marek44343 » 08 sty 2019, 16:28

Ja mam koło domu oczko wodne i z niego jestem zadowolony.Chyba nikt takiego oczka wodnego nie ma.

________________________________________________________
Polish girls


Wróć do „Oczka wodne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Gotowe projekty domów