Ekskluzywnie w ogrodzie

Szukasz odpowiednich mebli ogrodowych, a wybór jest tak duży że nie możesz się zdecydować? Zadaj pytanie i poznaj opinie na temat mebli ogrodowych. Znajdziesz tu także praktyczne rady na temat konserwacji mebli, czy samodzielnego wykonania huśtawki.

Moderator: wika001

eryk78
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 11 maja 2018, 13:40
Re: Ekskluzywnie w ogrodzie

autor: eryk78 » 05 wrz 2018, 12:03

Chcesz, aby Twój ogród każdego dnia wyglądał pięknie? Zadbaj o niego nie tylko pod kątem roślinności! Dobór akcesoriów, takich jak mebli ogrodowych to inwestycja, która zwróci Ci się bardzo szybko w postaci możliwości stworzenia wyjątkowego otoczenia, pozwalającego na odpoczynek, rozrywkę, a co za tym idzie – pełnię relaksu wypełnionego uśmiechem.

damazogrodu
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 11 maja 2018, 10:26
Re: Ekskluzywnie w ogrodzie

autor: damazogrodu » 30 paź 2018, 21:27

ja zastanawiam się nad zakupem lampionów do ogrodu, bardzo mi się to podoba.

fivetrees
Aktywny
Aktywny
Posty: 187
Rejestracja: 07 kwie 2015, 5:59
Re: Ekskluzywnie w ogrodzie

autor: fivetrees » 31 paź 2018, 8:53

Świetne sa meble rattanowe. I o tego bardzo wytrzymałe.

Kevsan
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 lis 2018, 8:23
Re: Ekskluzywnie w ogrodzie

autor: Kevsan » 20 lis 2018, 8:28

Ja w tym roku postawiłem na elegancję w ogrodzie na tarasie. Zainwestowałem w meble tapicerowane, zestaw Neo z tego sklepu Bizzarto, są naprawdę wygodne i bardzo eleganckie, idealnie pasują do aranżacji ogrodu :) Mają tam dużo świetnych propozycji outdoor , więc jeśli szukacie czegoś takiego, to polecam zerknąć w ofertę.
Ostatnio zmieniony 30 lis 2018, 8:45 przez Kevsan, łącznie zmieniany 1 raz.

Maciej19
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 19 lis 2018, 12:19
Re: Ekskluzywnie w ogrodzie

autor: Maciej19 » 23 lis 2018, 12:17

Aby ogród był bardziej ekskluzywny w odczuciu jego użytkowników, warto zainwestować w naprawdę eleganckie, ale przy tym praktyczne meble. Ja ostatnio zakupiłem do swojego cichego zakątka ławkę ogrodową. Nawet w jesienne dni fajnie się prezentuje a ja przechadzając się po ogrodzie, mogę na chwilę na niej podumać. ;)

Domki-zylajek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 58
Rejestracja: 18 lip 2018, 8:47
Re: Ekskluzywnie w ogrodzie

autor: Domki-zylajek » 06 sty 2019, 13:06

Co do mebli to pełna zgoda, bardzo fajnie w ogrodzie prezentują się także domki letniskowe, oczywiście wykonane z naturalnego drewna, nie sądzicie?

Awatar użytkownika
tetate
Aktywny
Aktywny
Posty: 290
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Ekskluzywnie w ogrodzie

autor: tetate » 06 lut 2019, 11:27

Polecam kupować z głową.Urządzenie ogrodu tanie nie jest i jeśli podliczyć kostkę, ogrodzenie oraz rosłiny i meble, wyjdzie bardzo wysoka cena. Dlatego też moim zdaniem warto jest oszczędzać na czym się da. W sieci mozna znaleźć w sklepach online meble porządnie wykonane i jednocześnie niedrogie. Czasami tani, dobrze dobrany mebel może wyglądać o wiele lepiej niż mebel drogiej firmy.....

Spory wybór eleganckich mebli z technorattanu znajdziecie w tej firmie:
Obrazek

fivetrees
Aktywny
Aktywny
Posty: 187
Rejestracja: 07 kwie 2015, 5:59
Re: Ekskluzywnie w ogrodzie

autor: fivetrees » 11 lut 2019, 9:13

A jak to jest z tymi poduszkami do mebli? Łatwo się je czyści?

Rotomatic1
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 81
Rejestracja: 28 lip 2017, 9:46
Re: Ekskluzywnie w ogrodzie

autor: Rotomatic1 » 19 lut 2019, 10:03

Tutaj warto przede wszystkim postawić na oryginalne i stylowe meble jak i ozdoby, dodatki do ogrodu tak aby całość tworzyła ciekawy styl, polecam szukać w dobrych sklepach internetowych gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Arek Koneser1
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 21 wrz 2020, 20:10
Re: Ekskluzywnie w ogrodzie

autor: Arek Koneser1 » 21 wrz 2020, 20:33

Żona pisała już o tym temacie myślę że, sklep z małą architekturą miejską bedzie odpowiedni , Ekskluzywnie można wykorzystać beton architektoniczny- cały komplet Obrazek
lub posadzić drzewo w wielkiej donicy betonowej Obrazek

Złotowłosa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 69
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Ekskluzywnie w ogrodzie

autor: Złotowłosa » 15 lis 2021, 11:29

Ciekawa ławka chociaż nie wiem czy sprawdzi się w ogrodzie prywatnym. Wygląda m na ławkę do zastosowań komercyjnych ;)

Od siebie polecam zajrzenie sobie do Tutumi. W sklepie jest spory wybór ciekawych mebli ogrodowych.

Sama zastanawiam się czy nie kupić sobie takiego wygodnego wiszącego fotela na taras:
Obrazek

arto.j
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 07 gru 2015, 9:29
Re: Ekskluzywnie w ogrodzie

autor: arto.j » 23 gru 2021, 15:44

Fajne, trwałe oraz eleganckie meble ogrodowe, fotele bujane, wiszące, hamaki znajdziecie w GRILLBOX. Oferta ciekawa, na pewno dla osób, które lubią wysoką estetykę, trwałość, porządek, produkty wykonane z dbałością o detale. Ja mam właśnie od nich i polecam, super praktyczne rozwiązanie, dopasowane zarówno do klasycznych, jak i bardziej tradycyjnych ogrodów

astral
Początkujący
Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 03 gru 2015, 9:21
Re: Ekskluzywnie w ogrodzie

autor: astral » 27 sty 2022, 22:13

Faktycznie choć teraz zima, niedługo zacznie się sezon wiosenny, a potem letni, będziemy więc zdecydowanie mieli możliwość spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Polecam meble ogrodowe z kazet meble bardzo dobra jakość oraz oczywiście różnorodność. To się zawsze opłaca. Meble estetyczne, na lata

Rabarbarek999
Aktywny
Aktywny
Posty: 184
Rejestracja: 07 lip 2016, 8:13
Re: Ekskluzywnie w ogrodzie

autor: Rabarbarek999 » 26 kwie 2022, 13:20

Ja ekskluzywny ogród zrobiłam z pomocą RK Glassu :) Mamy od nich piękne szklane blaty na meble ogrodowe oraz okna do naszej altany. Dzięki temu wszystkiemu nasz ogród wygląda nowocześnie i pięknie! Naprawdę, bardzo polecam takie rozwiązanie :) Firma podpowiada jeszcze inne innowacyjne aranżacje i wykorzystanie szkła w ogrodzie :) Pozdrawiam serdecznie.

izka25001
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 14 paź 2020, 11:35
Re: Ekskluzywnie w ogrodzie

autor: izka25001 » 24 cze 2022, 10:28

Ja sobie kupiłam cudowny fotel wiszący z alasklep.pl, jest bardzo wygodny i nie zapłaciłam za niego dużo.


Wróć do „Meble ogrodowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości

Gotowe projekty domów