Kamienie dekoracyjne w ogrodzie

W ogrodzie może wydarzyć się dużo nieprzewidzianych sytuacji ? ten dział właśnie im jest poświęcony. Informacje na temat specyficznych problemów związanych z pracami ogrodowymi, aranżacją ogrodu, uprawą oryginalnych gatunków roślin.

Moderator: wika001

Redakcja
Posty: 769
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Kamienie dekoracyjne w ogrodzie

autor: Redakcja » 15 wrz 2013, 20:45

Nie bez powodu mówi się, że dodatki tworzą całość i charakter stylizacji. Kamienie ozdobne to niepozorny drobiazg... Kamienie dekoracyjne w ogrodzie >>
Redakcja

JanekC
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 67
Rejestracja: 27 lut 2013, 0:11
Kamienie dekoracyjne w ogrodzie

autor: JanekC » 15 wrz 2013, 20:45

To jest świetny dodatek, do wnętrz i na zewnątrz. Ja na razie sobie pozwoliłem na kamień klinkieryt w mojej kuchni i efekt jest dosłownie piorunujący, Teraz myślę czym obłożyć elewację.

Floopyy
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 16 wrz 2013, 12:58
Kontaktowanie:
Re: Kamienie dekoracyjne w ogrodzie

autor: Floopyy » 16 wrz 2013, 13:11

Ja także używam klinkieryt ale w sypialni.

niesia
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:26

autor: niesia » 17 wrz 2013, 19:55

Janek a gdzie sobie taki kamień kupiłeś? Podesłałbyś jakieś zdjęcie z internetu jak ten kamień mniej więcej wygląda? Bardzo jestem ciekawa.

JanekC
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 67
Rejestracja: 27 lut 2013, 0:11
Re: Kamienie dekoracyjne w ogrodzie

autor: JanekC » 22 wrz 2013, 21:16

W sprawie miejsca zakupu to kupiłem ten kamień od lokalnego przedstawiciela Bruk Betu (producenta), więc wystarczy poszukać czy firma ma jakiś skład w Twojej okolicy.

Jeśli chodzi o sam Klinkieryt to są różne warianty tego kamienia, ja posiadam wersję z pierwszego zdjęcia.
Obrazek

Obrazek

ostrow
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 09 mar 2013, 12:53

autor: ostrow » 25 sie 2015, 5:42

pięknie się prezentuje w nowoczesnych wnetrzach kamien imitujacy stara cegle bruk-bet, takie połączenie nowoczesnosci z klasyka

leniwy13
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 31 mar 2018, 19:07
Re: Kamienie dekoracyjne w ogrodzie

autor: leniwy13 » 14 gru 2018, 10:24

Jak szukasz ciekawego wykończenia ogrodu to polecam Ci kamień jakim jest konglomerat kwarcowy ceny znajdziesz tu na pewno dobrą ofertę która bardzo Ci sie spodoba. Warto odwiedzić strone producenta Pamir bo posiada bardzo szeroki asortyment.


Wróć do „Inne tematy ogrodowe i działkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 139 gości

Gotowe projekty domów