Jaki napęd do bramy wybrać?

Kosiarki, podkaszarki, sekatory, odkurzacze do liści, wertykulatory, pilarki, itp. Dział poświecony narzędziom ? ich wyborowi i ich wykorzystaniu w ogrodzie, od prac ziemnych, przez pielęgnację trawnika, drzew, krzewów i kwiatów do akcesoriów ułatwiających utrzymanie porządku w ogrodzie ? i wiele innych.

Moderator: wika001

szmeraczka
Aktywny
Aktywny
Posty: 126
Rejestracja: 01 maja 2013, 17:28
Jaki napęd do bramy wybrać?

autor: szmeraczka » 27 sie 2018, 14:36

Chciałbym zapytać Was o zdanie ,mam juz całe ogrodzenie itd ale chciał bym załozyć sobie jakiś naped do bramy , takie udogodnienie może być bardzo przydatne. I chciał bym się się dowiedzieć czy warto, czy napedy się nie psują, nie ma z nimi problemów no i jeszcze jaka marka jest najlepsza i w rozsądnej cenie. Czytałem trochę w tym temacie i polecaja firmę nice, https://www.nice.pl/ ktoś z was korzystał , i jak się sprawdza?

Grodzimy_com
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 49
Rejestracja: 22 sie 2018, 7:46
Re: Jaki napęd do bramy wybrać?

autor: Grodzimy_com » 03 wrz 2018, 13:38

Jeżeli wybierzesz napęd dobrej firmy z dobrym siłownikiem, to moim zdaniem nie będzie awaryjny, to raczej wygoda, tylko pytanie jaki budżet jesteś w stanie przeznaczyć na ten cel, od tego zacznijmy.

pokoe
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 73
Rejestracja: 10 kwie 2013, 20:36
Re: Jaki napęd do bramy wybrać?

autor: pokoe » 29 lis 2018, 17:15

Ja akurat zdecydowałem wybrać odwrotnie - napęd i brama osobno. Faktem jest to, że to zależy od budżetu, natomiast nie chciałem mieć problemów z ewentualnym serwisem napędu. Sama jednostka jest od BFT. Model Tiziano - pasuje do bram i zastosowań typowo domowych.

skoczekskoczek
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 27 sty 2016, 16:11
Re: Jaki napęd do bramy wybrać?

autor: skoczekskoczek » 29 lis 2018, 20:56

I jak ten siłownik Tiziano się spisuje w warunkach powiedzmy od 0 do -20 przy gruncie?

zukbuk
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 02 gru 2015, 16:44
Re: Jaki napęd do bramy wybrać?

autor: zukbuk » 31 maja 2019, 22:00

Z tego co wiem to wszystkie napędy BFT się bardzo dobrze spisują w minusowych temperaturach

Klimik
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2019, 20:20
Re: Jaki napęd do bramy wybrać?

autor: Klimik » 12 cze 2019, 20:28

zukbuk pisze:Z tego co wiem to wszystkie napędy BFT się bardzo dobrze spisują w minusowych temperaturach


Dobrze się spisują, bo dopasowują moment obrotowy do panujących warunków. Dlatego działają tak samo dobrze latem, jak i zimą.

ewelinak
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 27 sty 2016, 15:30
Re: Jaki napęd do bramy wybrać?

autor: ewelinak » 31 maja 2020, 16:08

Markowy – tak. BFT – zdecydowanie może być. Dobra jakość wykonania, ciche działanie, do tego też rozsądne ceny. Plusem tych siłowników jest też bardzo proste programowanie dzięki dobrze opisanej centrali sterującej

Jolciaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 04 sty 2021, 15:33
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:
Re: Jaki napęd do bramy wybrać?

autor: Jolciaa » 20 sty 2021, 15:07

Mieliśmy przez 8 lat nice i się skończył od początku działał tak średnio, teraz wzięliśmy właśnie bft, sąsiad taki ma i sobie chwali, faktycznie działa płynnie i na razie jest ok nawet ostatnio na mrozach dawał rade.


Wróć do „Narzędzia ogrodnicze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości

Gotowe projekty domów